Ders secimi İLE İLGİLİ

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
aydınyuksel

Ders secimi İLE İLGİLİ

Mesaj gönderen aydınyuksel » 23 Ağu 2013, 05:06

su an 171 kredim var alan kredim 57 ek sınava giriyorum... Fakat söyle bi sorum olucak
Dil anlatım dersi zorunlu muaf olunmayan bi ders
Sorum ise dil anlatım dersi zorunlu dersler listesinde gözüküyormu yoksa onlar zaten zorunlu diye göstermiyolarmı basarılı derslerime baktıgımda dil anlatım 1-2-3-4 görünmüyor ama bu sınavda dersleri secerken göremedim ?

kfa12
Acemi

Re: Ders secimi İLE İLGİLİ

Mesaj gönderen kfa12 » 23 Ağu 2013, 05:11

toplam kaç dönemin var diycem saçma olcak en az 8 dir ben sosyal bilimler bölümüm ve dil anlatım 8 e kadar geçtim bölümünle alakalıdır belki

aydınyuksel

Mesaj gönderen aydınyuksel » 23 Ağu 2013, 05:22

kfa12 yazdı:toplam kaç dönemin var diycem saçma olcak en az 8 dir ben sosyal bilimler bölümüm ve dil anlatım 8 e kadar geçtim bölümünle alakalıdır belki
eşit agırlıkcıyım hocam dönemim 9

kfa12
Acemi

Mesaj gönderen kfa12 » 23 Ağu 2013, 05:23

deli oldum bu sisteme illa devlet düşmanı olalım istiyolarlar tüm çabaları buna :x

aydınyuksel

Mesaj gönderen aydınyuksel » 23 Ağu 2013, 05:25

kfa12 yazdı:deli oldum bu sisteme illa devlet düşmanı olalım istiyolarlar tüm çabaları buna :x
Benim gördüğüm ders secme ekranında zorunlu derslerim tc inkilap 1-2(ortak) mat-8 (alan) diğerleri hep secmeli ders idi :)

kfa12
Acemi

Mesaj gönderen kfa12 » 23 Ağu 2013, 06:02

girmişmiydin daha önce dil anlatımlara

dersçalışankız
Doktor

Mesaj gönderen dersçalışankız » 23 Ağu 2013, 21:14

kfa12 yazdı:deli oldum bu sisteme illa devlet düşmanı olalım istiyolarlar tüm çabaları buna :x
Devlet düşmanı mı olacaksın ? Vay be! bu nankörlük değil de nedir... Allah razı olsun bu açıktan öğretim sistemini çıkaran ve uğraşanlara... Her türlü imkan var ek sınav üstüne ek sınav yaparlar kimsenin senesi yanmasın diye, ders seçmeyene otomatik atarlar mağdur olmasınlar diye, diploma yerine geçici belge verirler işlemlerinde kullansınlar diye, 4 yıllık liseyi 2,5 yılda bitirme imkanı verirler, başarısız derslerinden muaf ederler.... Daha ne istiyorsun ?? Sen cevap aradığın bu konuda bilgili değilsen sorun devlet mi? Bunu mu düşünemeyecekler zannediyorsun...yanılıyorsun. 7/24 hizmet veren 147 i ara sor...
Ne nankör olduk be!

Muhammedkaya

Mesaj gönderen Muhammedkaya » 23 Ağu 2013, 22:31

Çok yanlış bir düşüncedesin. Sana sunulmuş bir çok imkan varken hepsini bir kenarıya bırakıp at gözlükleri ile bakıyorsun.

İstemiyorsan, sevmiyorsan bu ülkeyi nüfus cüzdanını nüfus müdürlüğüne bırabilirsin.

kfa12
Acemi

Mesaj gönderen kfa12 » 23 Ağu 2013, 22:32

he he! tayyipin oldugu her türlü sisteme düşmanım!!

kfa12
Acemi

Mesaj gönderen kfa12 » 23 Ağu 2013, 22:36

ve cümlemi iyi anlayın öyle yorumlayın kastım sadece aöl ye degil!! devlet düşmanıyım demedim dikkatinizi çekerim devlet düşmanı olalım diye çabalıyolar dedim düşmanı oldugumsa Türk devleti degil tayyibin oldugu amerikan devleti..!! ve sustum siyaset icin takip etmiyorum bu forumu o zaman öyle bi ruh halim vardı !!.koyunu güderler eşşeğide semerlerler.!!

dersçalışankız
Doktor

Mesaj gönderen dersçalışankız » 23 Ağu 2013, 23:20

...Görülmemiştir ki, böyle forumda veya sosyal paylaşım sitelerinde siyasi, dini düşüncelerini aktaran kişilerin uzlaştığı barıştığı veya ortak noktada buluştukları... biri yazar, öteki söver böyle insanlar tanımadıkları bilmedikleri kişilerle papaz olur bir nevi deşarj olurlar... Ben bu hataya hiç düşmedim, prensip olarak benim gibi düşünmeyen insanlarla tartışmaya girmem...çünkü sonuç sıfırdır.
Ancak gözlerine bakabildiğim beni dinlediğinden emin olduğum tanıdığım dostlarımla fikir çatışmasına girebilirim...
Amma velakin, saygısızlığa tahammül etmem o ayrı.
Sen yoluna kardeş benden ve benim gibilerden uzak ol, bulaşma...yolun açık olsun.
En son dersçalışankız tarafından 23 Ağu 2013, 23:22 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Muhammedkaya

Mesaj gönderen Muhammedkaya » 23 Ağu 2013, 23:20

kfa12 yazdı:ve cümlemi iyi anlayın öyle yorumlayın kastım sadece aöl ye degil!! devlet düşmanıyım demedim dikkatinizi çekerim devlet düşmanı olalım diye çabalıyolar dedim düşmanı oldugumsa Türk devleti degil tayyibin oldugu amerikan devleti..!! ve sustum siyaset icin takip etmiyorum bu forumu o zaman öyle bi ruh halim vardı !!.koyunu güderler eşşeğide semerlerler.!!
Hocam Dil ve Anlatım dersinin zorunlu ve muafiyeti olmayan bir ders haline getiren kişi tayyip mi ?

Konuyu nerden alıp nerelere getiriyorsunuz ? Sen türk müsün ? Resmi Dilin Türkçe mi ?

O zaman bir Türk Genci olarak bunları kabul edeceksin.

kfa12
Acemi

Mesaj gönderen kfa12 » 23 Ağu 2013, 23:26

anlamıyorsun sustum kardeşim siyaset bu forumun yeri degil o konuda haklısınız özür dilerim bu yüzdende sadece yardım mesajı atalım bence...dedimya hani o an ruh halim öyleydi yaptığım askerliği ben biliyorum o yüzdende pekte iyi bir psikolojiye sahip degilim neyse ben sustum amacımda kimseye saygısızlık degil...

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 24 Ağu 2013, 00:10

alanlı arkadaşlara alansız olacaksınız deniyor ama onların mezun olması ve mağdur olmaması için ek sınavlarla mezun etmeye çabalıyorlar aslında sorun etcek bişe yok sadce herkes bi panik oluyor ek sınava girmesi gerektiğini bilmeyen alanlılar bile var ve 2. ek sınavın olup olmaması paniğide eklenince herkeste bir stres :wink:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

kfa12
Acemi

Mesaj gönderen kfa12 » 24 Ağu 2013, 00:28

ruh halinden anlıyabilen biri sonunda ben strese gelemiyorum kardeşim sorun orda mantıklı yorumun icin tşk ederim tabi askerden geleli cok bi zaman olmadı onunda etkisi üzerimde var askerlikte yaşananlarında tabi

“Sınavlar” sayfasına dön