mezuniyet incelemesi olan arkadaşların dikkatine.

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
m.tolgay

mezuniyet incelemesi olan arkadaşların dikkatine.

Mesaj gönderen m.tolgay » 30 Ağu 2013, 16:49

arkadaşlar dün bayağı bi uğraştım en sonunda buradaki açık lise müdürü ankarayla konşmuş ve bana dediki mezuniyet incelemesinde olduğuna dair belge çıkartıp onaylatıcaksın ve sende diğer ek sınava girecekler gibi kasımda kayıt yaptıracaksın. Kimseye yanlış bilgi verip umut bağlatmak istemem ama araştıralım lütfen

DilaDrms
Çırak

Re: mezuniyet incelemesi olan arkadaşların dikkatine.

Mesaj gönderen DilaDrms » 30 Ağu 2013, 18:17

öyle saçma şey mi olur ya pazartesiye kadar düzelir düzelmezse ankaraya gidin ben o şeklde yapıcam ankaraya giden arkadaşlarım 15 dakika da hallettiler yaptıkları öyle uzun bir işlem de değil zaten sisteme girip mezun olarak değiştirmek başka bir işlem yok işlerine gelmiyor birden uğraşmak insanları mağdur ediyorlar anca

m.tolgay

Mesaj gönderen m.tolgay » 30 Ağu 2013, 19:07

tamam sacma diyosunda benm kayıt pazartesi ne zaman gidicem ankaraya ?

DilaDrms
Çırak

Mesaj gönderen DilaDrms » 30 Ağu 2013, 20:23

6sına kadar zaman var pazar akşamından çıksan sabaha ankaradasın zaten gün içersinde halledip kayıt olacagn yere gidebilirsin bende öyle yapıcam pazartesiye kadar olmazsa başka şansımız yok ek sınavdan mezun olmadıgın için kabul etmeyecekler bu sefer de kazandığın üniverste boşa gidecek

visoge61
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen visoge61 » 30 Ağu 2013, 20:45

DilaDrms yazdı:6sına kadar zaman var pazar akşamından çıksan sabaha ankaradasın zaten gün içersinde halledip kayıt olacagn yere gidebilirsin bende öyle yapıcam pazartesiye kadar olmazsa başka şansımız yok ek sınavdan mezun olmadıgın için kabul etmeyecekler bu sefer de kazandığın üniverste boşa gidecek
Aynen Öyle Riske Atmaya Gerek Yok Ben Pazar Gece 2de Binicem Otobüse Sabaha Ordayım Akşama Kadar İşimi Halledip Akşamda Direk Trabzona En Temizi Böyle Olucak Başka Çare Yok...

m.tolgay

Mesaj gönderen m.tolgay » 30 Ağu 2013, 21:44

kayıt 1 gün ve benm 2 eylül p.tesi

visoge61
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen visoge61 » 30 Ağu 2013, 21:53

m.tolgay yazdı:kayıt 1 gün ve benm 2 eylül p.tesi
5 Gün Kayıtlar Dostum 2'siyle 6'sı Arası ..

anti kahraman
Çırak

Mesaj gönderen anti kahraman » 30 Ağu 2013, 22:06

peki yanımızda götürmemiz gereken belgeler var mı yoksa sadece gitsek hallederler mi ? Gidip de sakata gelmeyelim yani.
MEZUN

visoge61
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen visoge61 » 30 Ağu 2013, 22:10

anti kahraman yazdı:peki yanımızda götürmemiz gereken belgeler var mı yoksa sadece gitsek hallederler mi ? Gidip de sakata gelmeyelim yani.
Burdaki Halk Eğitim Merkezine Git Dosyalarının Fotokopilerini İste Onları Götür Ben Öyle Yapmayı Planlıyorum Orda Bi Tanıdığa Sordurduk Müdürlüktekiler Öyle Demişler

Kullanıcı avatarı
melodi
Doktor

Mesaj gönderen melodi » 30 Ağu 2013, 22:15

ARKADAŞLAR BEN EN SON ÇARŞAMBA GÜNÜ 147 DEN YAPTIĞIM GÖRÜŞME SIRASINDA DANIŞMAN BENİM ADIMI EVRAK EKSİĞİ OLUP MEZUN KONUMA GEÇEMEYENLER İSİM LİSTESİNE BAKTI VE ADIM YOKTU LİSTEDE.BENİMDE HALA MEZUN YAZMIYOR AMA BİLGİNİZ OLSUN Kİ EVRAK EKSİĞİNİZ OLUPTA MEZUN KONUMA GEÇEMEYENLERDE OLABİLİR ARANIZDA.147 Yİ ARAYIP BU LİSTEDE ADINIZ OLUP OLMADIĞINA BAKTIRI DERİM.EVRAK EKSİĞİ OLANLARA MESAJLA BİLGİDE VERMİYORLAR İŞİN KÖTÜSÜ PEŞİNE DÜŞMESEK EVRAK EKSİKLİĞİNDEN DOLAYI MEZUN OLAMADIĞIMIZI BİLE BİLEMİYECEĞİZ..

anti kahraman
Çırak

Mesaj gönderen anti kahraman » 30 Ağu 2013, 22:24

visoge61 yazdı:
anti kahraman yazdı:peki yanımızda götürmemiz gereken belgeler var mı yoksa sadece gitsek hallederler mi ? Gidip de sakata gelmeyelim yani.
Burdaki Halk Eğitim Merkezine Git Dosyalarının Fotokopilerini İste Onları Götür Ben Öyle Yapmayı Planlıyorum Orda Bi Tanıdığa Sordurduk Müdürlüktekiler Öyle Demişler
dosya derken hangi dosyalar ve bugün halk eğitimler kapalı değil mi 30 ağustos'tan dolayı
MEZUN

visoge61
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen visoge61 » 30 Ağu 2013, 22:29

anti kahraman yazdı:
visoge61 yazdı:
dosya derken hangi dosyalar ve bugün halk eğitimler kapalı değil mi 30 ağustos'tan dolayı
Evet Bu Gün Kapalı Halk Eğitimin Ankaraya Yollaması Gereken Dosyalar.

anti kahraman
Çırak

Mesaj gönderen anti kahraman » 30 Ağu 2013, 22:32

O dosyaların halk eğitimde olduğu meçhul. belki de dosyalarımız ilk kayıt yaptırdığımız okullardadır
MEZUN

anti kahraman
Çırak

Mesaj gönderen anti kahraman » 30 Ağu 2013, 22:32

Ve Türkiye bürokrasisinin ne kadar rezil olduğunu gördük.
MEZUN

visoge61
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen visoge61 » 30 Ağu 2013, 22:34

anti kahraman yazdı:O dosyaların halk eğitimde olduğu meçhul. belki de dosyalarımız ilk kayıt yaptırdığımız okullardadır
Ben Halk Eğitim Merkezine Ayın 27sinde Gittim Ellerindeki Listeye Bakıp Benim Dosyalarımı O Gün Sabah Yolladıklarını Söylediler Ancak Dosyalar Hala Ankaraya Ulaşmadı Bende Yarın Halk Eğitme Gidip Dosyaların Fotokopilerini İstiycem İllaki Onlardada Yedeği Vardır Dosyaların Onlarla Birlikte Gidip Ankaraya Kendim Elden Teslim Edicem.

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön