mezuniyet incelemesi olan arkadaşların dikkatine.

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
DilaDrms
Çırak

Re: mezuniyet incelemesi olan arkadaşların dikkatine.

Mesaj gönderen DilaDrms » 30 Ağu 2013, 23:23

Halk eğitimin dosya verme yetkisi yok boşuna hayal perest olmaya gerek yok.
Ayrıca dosyaları göndermek zorundalar göndermeme gibi bir hata yapamaz açık öğretim herkese dosyanız yok diyor kendini aklamak için hala vaktiniz var Ankaraya gidip halledebileceğiniz şeyleri oturup çözüm bulmasını beklemeyin bir çok arkadaşım ankaraya gidip de halletti seçim sizin tabi

visoge61
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen visoge61 » 30 Ağu 2013, 23:31

DilaDrms yazdı:Halk eğitimin dosya verme yetkisi yok boşuna hayal perest olmaya gerek yok.
Ayrıca dosyaları göndermek zorundalar göndermeme gibi bir hata yapamaz açık öğretim herkese dosyanız yok diyor kendini aklamak için hala vaktiniz var Ankaraya gidip halledebileceğiniz şeyleri oturup çözüm bulmasını beklemeyin bir çok arkadaşım ankaraya gidip de halletti seçim sizin tabi
Bize Ankaradan Genel Müdürlükten Dosyaların Fotokopilerini Alabileceğimiz Söylendi... Halk Eğitim Dosyaları Yolladı Ama O Dosyaların Ulaşmasını Bekleyecek Zamanım Yok Haftasonu Zaten Kargolar Çalışmıyor O Arada Boşa Gidecek En Erken Salı Günü Ankaraya Ulaşmasını Ön Gördük O Nedenle Ankarayla Görüşüp Pazar Günü Gitmeye Karar Verdim İşlemlerimi Hızlandırmak İçin.

anti kahraman
Çırak

Mesaj gönderen anti kahraman » 31 Ağu 2013, 02:40

visoge61 yazdı:
DilaDrms yazdı:Halk eğitimin dosya verme yetkisi yok boşuna hayal perest olmaya gerek yok.
Bize Ankaradan Genel Müdürlükten Dosyaların Fotokopilerini Alabileceğimiz Söylendi... Halk Eğitim Dosyaları Yolladı Ama O Dosyaların Ulaşmasını Bekleyecek Zamanım Yok Haftasonu Zaten Kargolar Çalışmıyor O Arada Boşa Gidecek En Erken Salı Günü Ankaraya Ulaşmasını Ön Gördük O Nedenle Ankarayla Görüşüp Pazar Günü Gitmeye Karar Verdim İşlemlerimi Hızlandırmak İçin.
Peki açıköğretim lisesi müdürlüğü pazar günü açık mı ?
MEZUN

DilaDrms
Çırak

Mesaj gönderen DilaDrms » 31 Ağu 2013, 02:57

Hayır hafta sonu kapalı pazartesi gidip halledip kayıt yaptıracagınız yere geçiceksiniz yapacakları işlem uzun sürmüyor zaten

anti kahraman
Çırak

Mesaj gönderen anti kahraman » 31 Ağu 2013, 03:02

DilaDrms yazdı:Hayır hafta sonu kapalı pazartesi gidip halledip kayıt yaptıracagınız yere geçiceksiniz yapacakları işlem uzun sürmüyor zaten
Peki halk eğitimler haftasonu açık mı gerekli evraklar için ?
MEZUN

visoge61
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen visoge61 » 31 Ağu 2013, 05:32

anti kahraman yazdı:
DilaDrms yazdı:Hayır hafta sonu kapalı pazartesi gidip halledip kayıt yaptıracagınız yere geçiceksiniz yapacakları işlem uzun sürmüyor zaten
Peki halk eğitimler haftasonu açık mı gerekli evraklar için ?
Halk Eğitimler Açık Genel Müdürlükte Şu Dönemde Açık Bildiğim Kadarıyla Normalde Pazar Günleri Kapalı Ama Bu Ara Yoğun Oldukları İçin Açık Oluyo Diye Biliyorum.

cano

Mesaj gönderen cano » 01 Eyl 2013, 22:33

bu mezuniyet incelemesi herkesde kesin olan bir şey mi yoksa direk mezun olup hiç bu derdi çekmeyenler var mı ?

ayrıca kasım'da kayıt baya saçma insanları telaşlandırmayın. adam 1. ek sınavda mezun olmuş neden kasım'ı beklesin.

zafers
Çırak

Mesaj gönderen zafers » 01 Eyl 2013, 23:25

cano yazdı:bu mezuniyet incelemesi herkesde kesin olan bir şey mi yoksa direk mezun olup hiç bu derdi çekmeyenler var mı ?

ayrıca kasım'da kayıt baya saçma insanları telaşlandırmayın. adam 1. ek sınavda mezun olmuş neden kasım'ı beklesin.

ben direk mezun oldum ama yine problem çıktı ve alamadım belgeyi yarın alıcam inşallah. umarım yine sorun çıkmaz

DilaDrms
Çırak

Mesaj gönderen DilaDrms » 01 Eyl 2013, 23:31

1 kasıma kadar diyorlar 1 kasımda başlıyor denmiyor ki.
Bende yarın arayacağım eğer olmazsa ankaraya geçicem mecburen yapacak bir şey yok

visoge61
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen visoge61 » 02 Eyl 2013, 00:12

DilaDrms yazdı:1 kasıma kadar diyorlar 1 kasımda başlıyor denmiyor ki.
Bende yarın arayacağım eğer olmazsa ankaraya geçicem mecburen yapacak bir şey yok
Aynen Bende Öyle Planlıyorum..

zafers
Çırak

Mesaj gönderen zafers » 02 Eyl 2013, 07:12

DilaDrms yazdı:1 kasıma kadar diyorlar 1 kasımda başlıyor denmiyor ki.
1 kasıma kadar ek sınavda mezun olanlar üniversiteye kayıt olabiliyo sanırım. 3. dönemde mezun olanlar için geçerlimi bilmiyorum?

Kullanıcı avatarı
melodi
Doktor

Mesaj gönderen melodi » 02 Eyl 2013, 08:15

3.dönem sonunda mezun olanlar 2-16 eylül arası kayıt yaptırabilecekler diye biliyorum bende..

zafers
Çırak

Mesaj gönderen zafers » 02 Eyl 2013, 08:19

melodi yazdı:3.dönem sonunda mezun olanlar 2-16 eylül arası kayıt yaptırabilecekler diye biliyorum bende..
2-6 eylül

Kullanıcı avatarı
maöl
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen maöl » 02 Eyl 2013, 18:12

üni kayıtları 14 ü ne kadardır yanlış bilgi vermeyin!
İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olanıdır - (Hadis)

visoge61
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen visoge61 » 02 Eyl 2013, 18:14

maöl yazdı:üni kayıtları 14 ü ne kadardır yanlış bilgi vermeyin!
2si ile 6sı arası ÖSYM'nin Sitesinden Kontrol Edebilirsiniz..

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön