mezuniyet incelemesi..

Her Konuda Tartışabilirsiniz
fts_25
Acemi

mezuniyet incelemesi..

Mesaj gönderen fts_25 » 07 Eyl 2013, 06:59

durumu mezuniyet incelemesine giren varmı acaba

yusuf12
Uzman

Re: mezuniyet incelemesi..

Mesaj gönderen yusuf12 » 07 Eyl 2013, 07:27

öğrenci girişindemi yazıor kardeşim o mezuniyet incelemesi diye

danger70
Acemi

Mesaj gönderen danger70 » 07 Eyl 2013, 21:08

Genel bilgilerde yazıyor . Benimde mezuniyet incelemesinde

yusuf12
Uzman

Mesaj gönderen yusuf12 » 07 Eyl 2013, 21:16

aktif yazıor bende

fts_25
Acemi

Mesaj gönderen fts_25 » 08 Eyl 2013, 02:57

ek sınav sonuçları ile durumu mezuniyet incelemesine giren varmı acaba

karasahin
Çırak

Mesaj gönderen karasahin » 08 Eyl 2013, 03:24

Bende mezuniyet incelemesine atılmışım kardeşim ne yazık ki. Sisteme giremiyorum notları 147'i arayarak öğrendim. 218 kredi olmuş hala mezun edecekler. Bir de 2010 ve öncesinde kayıt olan öğrencileri direk mezun ediyorlardı. Ya bizim buradan oraya belgeleri göndermediler ya da yalan. Üniversiteye de vakit geçmeden çıkma belgesini aldığım gibi gider kaydolurum diyordum ama o da kim bilir ne zamana kaldı. İnceleme bitecek de ben gidip kaydımı ettirecem. İnceleme sonucunda bir şeyler çıkarmasalar bari, bir arkadaşa zorunlu dersler çıkarmışlardı ve aktife indirmişlerdi durumunu. Off off hiç istemediğim şey oldu valla ne güzel aileme notlarımı mezunluğumla birlikte gösterip sürpriz yapacaktım. Hiç mezun olmuş gibi hissetmiyorum. Lanet olsun böyle sisteme.

fts_25
Acemi

Mesaj gönderen fts_25 » 08 Eyl 2013, 04:07

karasahin yazdı:Bende mezuniyet incelemesine atılmışım kardeşim ne yazık ki. Sisteme giremiyorum notları 147'i arayarak öğrendim. 218 kredi olmuş hala mezun edecekler. Bir de 2010 ve öncesinde kayıt olan öğrencileri direk mezun ediyorlardı. Ya bizim buradan oraya belgeleri göndermediler ya da yalan. Üniversiteye de vakit geçmeden çıkma belgesini aldığım gibi gider kaydolurum diyordum ama o da kim bilir ne zamana kaldı. İnceleme bitecek de ben gidip kaydımı ettirecem. İnceleme sonucunda bir şeyler çıkarmasalar bari, bir arkadaşa zorunlu dersler çıkarmışlardı ve aktife indirmişlerdi durumunu. Off off hiç istemediğim şey oldu valla ne güzel aileme notlarımı mezunluğumla birlikte gösterip sürpriz yapacaktım. Hiç mezun olmuş gibi hissetmiyorum. Lanet olsun böyle sisteme.

Maalesef bende ünv kazandığıma hiç sevinemedim bile. Ben 2011 kayt tarihim. Ama arkdşım da öyle Ağustos da mezuniyet incelemesine girdi hala aynı yane üç hafta oldu. Kim bilir benimki ne kadar sürecek son care Ankara sanırım kendim halletcem yoksa bir ayda beklesem zor

Kullanıcı avatarı
akatsuki2116
Acemi

Mesaj gönderen akatsuki2116 » 08 Eyl 2013, 05:28

nedir bu mezuniyet incelemesi arkadaslar bende de yazıyor
MEZUN

karasahin
Çırak

Mesaj gönderen karasahin » 08 Eyl 2013, 07:33

fts_25 yazdı:
karasahin yazdı:Bende mezuniyet incelemesine atılmışım kardeşim ne yazık ki. Sisteme giremiyorum notları 147'i arayarak öğrendim. 218 kredi olmuş hala mezun edecekler. Bir de 2010 ve öncesinde kayıt olan öğrencileri direk mezun ediyorlardı. Ya bizim buradan oraya belgeleri göndermediler ya da yalan. Üniversiteye de vakit geçmeden çıkma belgesini aldığım gibi gider kaydolurum diyordum ama o da kim bilir ne zamana kaldı. İnceleme bitecek de ben gidip kaydımı ettirecem. İnceleme sonucunda bir şeyler çıkarmasalar bari, bir arkadaşa zorunlu dersler çıkarmışlardı ve aktife indirmişlerdi durumunu. Off off hiç istemediğim şey oldu valla ne güzel aileme notlarımı mezunluğumla birlikte gösterip sürpriz yapacaktım. Hiç mezun olmuş gibi hissetmiyorum. Lanet olsun böyle sisteme.

Maalesef bende ünv kazandığıma hiç sevinemedim bile. Ben 2011 kayt tarihim. Ama arkdşım da öyle Ağustos da mezuniyet incelemesine girdi hala aynı yane üç hafta oldu. Kim bilir benimki ne kadar sürecek son care Ankara sanırım kendim halletcem yoksa bir ayda beklesem zor
Bende hiç sevinemedim ya mezun olamazsam diye düşünüp durmaktan. Şimdi derslerden geçtik ama çakma mezunuz... Şu Açık Lise de umduğum hiçbir şey düzgün gitmedi neye heveslendiysem hevesimi yarıda bıraktılar. En iyisi kendi işimizi kendimiz halletmemiz ben şu arkadaşın söylediklerini yapacağım pazartesi günü. İnşallah olur bıktım valla.
vişneçürüğü yazdı:Öncelikle tebrikler gecen yıl bende yani senin durumundaydım.
Şöyle yapacaksın

- ilk kayıt olduğun yere git ( lise & halk eğitim)
Oradan kayıt evraklarının eksiksiz fotokopisini al gerçeğini vermezler !
Üstüne aslı gibidir diye kaşe vuracaklar sakın unutma !!!

- aldın belgelerle Ankara eğitim teknolojileri ne giyeceksin.
Aşa kata in AOL merkez e ! Durumunu anlar bir çalışana.
Belgelerini inceleyip, 10 dakika içinde mezun durumuna düşürecekler herşey tamam şa

- diploma ücretini öde. Vakıf ziraat..

- tekrar gittiğin yete git çıkma belgeni al.

Git bi yerde yemek ye kutla kendince sonra yola koyul.
Kendin koştur ben aynen böyle yaptım ! Bir gün
İçinde halletim.

Allah işini rast getirsin !

fts_25
Acemi

Mesaj gönderen fts_25 » 08 Eyl 2013, 07:36

bende aynısını yapıcam pazartesi belgelerimi alıp gidicem hemen ankaraya

danger70
Acemi

Mesaj gönderen danger70 » 09 Eyl 2013, 20:38

fts_25 yazdı:bende aynısını yapıcam pazartesi belgelerimi alıp gidicem hemen ankaraya

Vaziyeti hızlandırmak için napabiliriz? Haftaya okul başlıyor ve bugün halk eğitime gittim adam hazırlamış daha göndermemiş memur olduklarını varsayarak çoook geç belli olur benim mezun oldugum ve ne hazırlık muafiyet sınavına girebilirim nede vaktinde okula yetişebilirim. Nasıl hızlandırabilirim mezuniyetimi?

fts_25
Acemi

Mesaj gönderen fts_25 » 09 Eyl 2013, 20:52

Bende bugun gittim daha gondermemisler cok rahatlar. Son care Ankara'ya gitmek

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön