Mezuniyet incelemesi ek sınav ile mezun olucak olanlar

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
danger70
Acemi

Mezuniyet incelemesi ek sınav ile mezun olucak olanlar

Mesaj gönderen danger70 » 13 Eyl 2013, 23:18

Bugün arkadaşımı yolladım okuduklarım numaranı ver 5 dakkada hallediyolardı fakat öyle olmadı. Adam şunları söylemiş
-Önümde bir sürü dosya var niye seninkine öncelik veriyim
Arkadaşım- Muafiyet sınavına giricek kayıt olması gerekiyor
-blablablabla

Sonuç olarak incelemeyi yapmadı denilenin aksine .. O yüzden kalkıp ankaraya gidicek olanlar düşünsün benim gibi muafiyet yüzünden acelesi olanlar yada okulu başlıcak olanlar ..

:AYRICA PAZARTESİYE KADAR BİTİCEK DEMİŞ.(Yarın tatil değil mi bu adamlara bugün zaten 1 saat kaldı nasıl biticek acaba merak ediyorum)

cano

Re: Mezuniyet incelemesi ek sınav ile mezun olucak olanlar

Mesaj gönderen cano » 13 Eyl 2013, 23:28

bu konuda bilgisi olanlar bişiler paylaşsın. beynim eridi kaç gündür faks mail derken. telefonlara bakan bir allah'ın kulu yok ankara'da

nedir ne değildir ne zaman bitecek yok mu bilen

cano

Mesaj gönderen cano » 14 Eyl 2013, 04:50

işi acil olanların evraklarını kendi teslim etmesini tavsiye ederim. ne hikmetse ankara'da tasdiknamem kaybolmuş veya hiç gitmedi. bu nedenle kendimiz halledicez. onlara bıraksak 6 ay bekletirler.

karasahin
Çırak

Mesaj gönderen karasahin » 14 Eyl 2013, 06:24

Bende geçen gün Halk Eğitime gittim tasdikname vs. belgelerini almaya ama biz yolladık dediler Ankara'ya. 16'sına kadar orada olması gerekiyormuş talimat gelmiş AÖL müdürlüğünden. 16'sından sonra incelemeye başlayacaklarmış Osman Özdemir facebook'tan çarşamba gününe kadar biter inşallah demiş.
Meb Açik Öğretim Lisesi AÖL : gelecek hafta çarşamba biter inşaallah

Üniversiteye gidecek olanlar ilk günü kaçıracaklar yani. Ne sancılı bir süreçmiş bu böyle ya. Hadi ilk gün gitmeyi geçtim de inceleme sonucunda aktif durumuna düşürmezlerse iyi. Mezuniyet incelemesinde olduğumuz için ikinci ek sınava da kayıt yaptıramadık valla şap diye kalırız ortada ne üniversite kalır ne mezunluk.

nalsen
Acemi

Mesaj gönderen nalsen » 14 Eyl 2013, 22:11

Benim başıma geldi. Temmuz Sınavları'nda 194 krediyle mezuniyet incelemesine girdim, ortak derste bitmişti, ama Eylül'ün 3 ünde aktif duruma döndüm, araştırmalar sonunda öğrencim ki ben kaydımı liseden yaptırmıştım giriş yaparlarken başarısız derslerimi, başarılı girmişler, onun için kredim 182 düşmüş, ayrıyeten 2 adet zorunlu ders çıktı, 1 ek sınavı da kaçırdım, 2 de ne olucam bilmiyorummm...bu arada aöf tarih lisans bölümünü kazandım galiba ünv.yalan oldu..

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön