diplomam ne kadar sürede gelir

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
lamcim
Çırak

diplomam ne kadar sürede gelir

Mesaj gönderen lamcim » 26 Eyl 2013, 21:53

evet arkadaşlar 2. ek sınav neticesinde elh. mezunum durumum mezuniyet incelemesi yazıyor tahmini olarak diplamam ne kadar sürede halkeğitim merkezime ulaşır ve ulaştığından nasıl haberim olacak bana bilgimi verilecek ?

Kullanıcı avatarı
elif işlek
Uzman Doktor

Re: diplomam ne kadar sürede gelir

Mesaj gönderen elif işlek » 26 Eyl 2013, 23:02

tahmini olarak 2 ay gibi bir sürede gönderiliyormuş ama bu 4 aya kadar da çıkabiliyor
diplomanın gönderildiğini öğrenci girişi yaptığında mezunuiyet işlemleri kısmında görebilirsin onun dışında her hangi bir bilgi verilmiyor diye biliyorm
"Varlığım Türk Varlığına Armağan olsun. Ne Mutlu Türküm Diyene..!"

bengeldim
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen bengeldim » 27 Eyl 2013, 04:05

2-4 ay nedir ya neyin kafası bu. Zaten Aralık'taki sınavların sonuçlarını ta Şubat'ta açıklıyolar. Mart'ta YGS'ye gircez YGS sonuçları artık 1 haftada açıklanıyor, diploma o zamana kadar gelmiycekse nasıl diploma notu alcaz YGS'de?

Kullanıcı avatarı
elif işlek
Uzman Doktor

Mesaj gönderen elif işlek » 27 Eyl 2013, 18:47

bengeldim yazdı:2-4 ay nedir ya neyin kafası bu. Zaten Aralık'taki sınavların sonuçlarını ta Şubat'ta açıklıyolar. Mart'ta YGS'ye gircez YGS sonuçları artık 1 haftada açıklanıyor, diploma o zamana kadar gelmiycekse nasıl diploma notu alcaz YGS'de?
ygs başvuruları ocakta yapılıyor eğer şu an mezun isen o zamana kadar diploma gelir ayrıca diploma olmadan da ygs ye girebilirsin ve zaten diploma gelmeden de ygs puanına dip notunu ekliyorlar

AytenO
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen AytenO » 27 Eyl 2013, 21:59

ben 2 buçuk ayda aldım darısı alamayanların başına..
Ya söyleyen, öğreten bilgin ol, ya dinleyen belleyen öğrenci, üçüncüsü olma.

bengeldim
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen bengeldim » 28 Eyl 2013, 00:41

elif işlek yazdı:
bengeldim yazdı:2-4 ay nedir ya neyin kafası bu. Zaten Aralık'taki sınavların sonuçlarını ta Şubat'ta açıklıyolar. Mart'ta YGS'ye gircez YGS sonuçları artık 1 haftada açıklanıyor, diploma o zamana kadar gelmiycekse nasıl diploma notu alcaz YGS'de?
ygs başvuruları ocakta yapılıyor eğer şu an mezun isen o zamana kadar diploma gelir ayrıca diploma olmadan da ygs ye girebilirsin ve zaten diploma gelmeden de ygs puanına dip notunu ekliyorlar
Aralık'ta mezun olacağım, aralık sınavının sonucu da ta Şubat'ta açıklanıyor. Yani Şubat'ta Diplomamı istiycem. Nisan ya da Mayıs gibi gelir. Diploma olmadan nasıl YGS'ye diploma notumu vericekler onu anlayamadım?

Kullanıcı avatarı
elif işlek
Uzman Doktor

Mesaj gönderen elif işlek » 28 Eyl 2013, 02:33

bengeldim yazdı:
elif işlek yazdı:
Aralık'ta mezun olacağım, aralık sınavının sonucu da ta Şubat'ta açıklanıyor. Yani Şubat'ta Diplomamı istiycem. Nisan ya da Mayıs gibi gelir. Diploma olmadan nasıl YGS'ye diploma notumu vericekler onu anlayamadım?
diploma olmadan da ekleniyor ben yaklaşk iki ay önce mezn oldm daha diplomam gelmedi. nisan ayında yapılan ygs ye de girmiştm diploma olmadğı halde dip notunu eklemişlerdi o konuda sıkıntı olmaz sen ygs tercihlerine kadar çoktan mezn olmuş ve diplomanı almış olursun...

bengeldim
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen bengeldim » 28 Eyl 2013, 04:20

diploma olmadan da ekleniyor ben yaklaşk iki ay önce mezn oldm daha diplomam gelmedi. nisan ayında yapılan ygs ye de girmiştm diploma olmadğı halde dip notunu eklemişlerdi o konuda sıkıntı olmaz sen ygs tercihlerine kadar çoktan mezn olmuş ve diplomanı almış olursun...
Rahatladım :) teşekkürler

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön