Diploma tarihi

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Diploma tarihi

Mesaj gönderen Ceros » 26 Eyl 2013, 13:57

Selam arkadaşlar :) bende mezunlardanım artık 3.dönem sınavıyla mezun olmuştum. Diplomalar sınav sonuçlarından 2 ay bu süre bazen 3-4 ay olabiliyormuş yazıyor ozamanlar baktıgımda diploma gönderim tarihi 22 ekım gibi birşeyler yazıyordu. Şimdi bulamadım o yazıyı benim sormak istediğim milli eğitime dilekçe göndersem bu süreci hızlandırmam mümkünmü yurtdışı kayıt için diplomam lazım çıkma belgesi sanırım işimi görmeyebilir veya annem türkiyeye gidicek şimdi onun velim olarak 18 yaşını doldurdum buarada noterden vekit tayin etmeden bu işlerle ilgili birşey yapabilmesi mümkün mü ?
Birde diplomam basıldı diyelim posta yoluyla yurtdışına göndermeleri mümkün mü ? Eğer öyleyse ona göre dilekçe yazıcam. Ama yukarda bahsettiğim en önemlisi diploma basılma işini biraz hızlandırmam mümkün mü yani önemli çünkü burası için diploma öyle birşey olursa eğer gider ankaradan kendimde alabilirim yeterki bir çözüm olsun çıkma belgesini henüz burdaki kuruma sormadım kabul ediliyor mu diye ama diploma denklik vs yapılcağı için şüpheliyim. Cevaplarınızı bekliyorum.

Kadınlar hiç de karmaşık değil, sadece aşk istiyorlar, bir de ilgi, bir de şefkat, bir de çiçek, bir de anlayamadığınız bir kaç şey daha..

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Re: Diploma tarihi

Mesaj gönderen Ceros » 28 Eyl 2013, 02:07

Yok mu bir cevap :/ ?

Kadınlar hiç de karmaşık değil, sadece aşk istiyorlar, bir de ilgi, bir de şefkat, bir de çiçek, bir de anlayamadığınız bir kaç şey daha..

Kullanıcı avatarı
elif işlek
Uzman Doktor

Mesaj gönderen elif işlek » 28 Eyl 2013, 02:27

a.s ceros öncelikle mezuniyetin hayırlı olsun :)
soruna gelince pek bu konuda bilgim yok diplomalar normalde halkeğitimlere gönderiliyor eğer halkeğitimle irtibata geçersn senin için bulundğun yere gönderebilirler yada annende senin adına diplomanı alabilir istersen bi ara konuş durumunu anlatırsan süreci de hızlandırabilirler bence
"Varlığım Türk Varlığına Armağan olsun. Ne Mutlu Türküm Diyene..!"

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 28 Eyl 2013, 03:41

as ceros tebrikler :D forumda birkaç kişi kendileri gidip ankaradan aldılar
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

bengeldim
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen bengeldim » 28 Eyl 2013, 04:22

pskolog yazdı:as ceros tebrikler :D forumda birkaç kişi kendileri gidip ankaradan aldılar
Bu türlü daha mı hızlı alınıyor, yani gidip hemen alınabiliyor mu?

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 29 Eyl 2013, 14:48

Hadi ya ciddimisin pskolog bunu duyduguma sevindim :D acik lise mudurlugunden mi alinabiliyor ? Yani mumkun boyle birsey ben arayip daha detayli bilginalirim ozaman pazartesi
Bu arada tesekkurler :) mezun olduk buradaki uninin kapilarini asindiricam simdi :D

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön