arkdslar bı bakarmsınz

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
azrasu
Asistan

arkdslar bı bakarmsınz

Mesaj gönderen azrasu » 01 Eki 2013, 19:48

arkdslar ygs ye hazrlık ıcın kaynakalrınız hangı kıtaplardır

bırde 3 yıl oncekı kıtapların knouları bu yılla aynı mı oluyo peki

calısma sısıtemz nasıldr bende kend kenedıme calsııcam

yarımcı olursanz sevınırm

Kullanıcı avatarı
elif işlek
Uzman Doktor

Re: arkdslar bı bakarmsınz

Mesaj gönderen elif işlek » 02 Eki 2013, 00:32

ygs hazırlıkta en iyi güvender ve fem yayınları bence onların kitaplarını al calış, matematik için eğer temeln yoksa antremanlarla mat. kitaplarını al bende senin gibi kendi kendime calışıyorm yani dershaneye falan gitmiyorum bi vcd seti var görüntülü ben sadece matematiğini aldım ama cok güzel bi set birebir dershane ortamında hazırlanmış inş bunu bitirirsem fizik kimya biyo. setinide alıcam sana özelden msj atayım linkini bi bak incele istersen cok faydasını görceğinden eminim ama düzenli, programlı calışmalısın yani konulara günün belli vakitlerinde aksatmadn calışmn lazım
"Varlığım Türk Varlığına Armağan olsun. Ne Mutlu Türküm Diyene..!"

man
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen man » 02 Eki 2013, 00:46

suan 154 kredim var ocak sinavindan 30 alirsam geriye mayis sinavina 8 kredim kaliyor...suan acik liseden cok ygs yi dusunuyorum nasil hazirlannacagimi hangi konulardan calisacagimi bilmiyorum sozel olarak hazilanmak istiyorum nasil kitaplar nasil cd ler ile calismaliyim bilmiyorum..birde ygs de sozel i secenler sayisla sorulara cevap vere biliyorlarmi yoksa sadece sozledenmi sorumlu oluyorlar daha once ygs sinavina girmis arkadaslarin tecrubelerindne faydalanmak isteriz tsk

karamanli
Çırak
İletişim:

Mesaj gönderen karamanli » 02 Eki 2013, 18:28

BENİMDE ŞU ANKİ KREDİM 173 19 KREDİM KALDI VE BENDE YGS BASVURACAM VE BENİMDE BİLGİYE İHTİYACIM VAR
SON 19 İNŞALLAH ARALIK 2013 TE NEZUN

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön