4-5 Ocak 2014- Trafik ve İlk Yardım -2 Soruları

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Desangrado

4-5 Ocak 2014- Trafik ve İlk Yardım -2 Soruları

Mesaj gönderen Desangrado » 05 Oca 2014, 05:27

Kitabına çalıştım, kitapdaki soruları ve daha önce çıkan soruları ( 5 sınav ) çözdüm.Kolay güzüküyordu .Temel dayanak mantık idi bütün sorularda, fakat hafife almışım.Bu sınavdaki sorular neydi öyle !! :? Sanki tıp fakültesinde okuyoruz , 1 kredilik Allahın cezası ders! :evil: 1! den 20 ' ye kadar hepsi ilk yardım teknikleri / anatomi / şaşırtmalı sorular .... 8. dönemimdeyım, vermem gereken 5 ortak dersim ve 18 kredim kalmıştı.Bu lanet ders yüzünden tekrar yapacağım galiba.Bir sınav hariç ( 24 kredi ) bütün sınavlardan full çeken bir insanım .Geometriyi matematiği verirken bu kadar zorlanmadım yemin ederim. :evil:

Not= H.z Muhammed'in hayatı ile ilede aynı şeyi söyleyebilirim.Çoğumuzun düşündüğü gibi temel dini bilgilerimizle geçilecek ders değil.Ne kitabını veriyorlar , nede internette pdf formatı var.Fakat o soruları yapabilen ilahiyat fakültesinden mezun çıkar !

Kullanıcı avatarı
AÇIK ACEMİ
Doktor

Re: 4-5 Ocak 2014- Trafik ve İlk Yardım -2 Soruları

Mesaj gönderen AÇIK ACEMİ » 05 Oca 2014, 05:38

ben kaç doğrum var kestiremedim şıkları biliyorsan benimlede paylaşır mısın ?
kalan kredi:56 toplam kredi:136

Kullanıcı avatarı
Desangrado

Mesaj gönderen Desangrado » 05 Oca 2014, 05:45

AÇIK ACEMİ yazdı:ben kaç doğrum var kestiremedim şıkları biliyorsan benimlede paylaşır mısın ?
Eve gelir gelmez daha önce çıkan sorulara geniş kapsamlı olarak baktım.Fakat bu sorular yoktu...Yeni soru galiba bunlar. Bize denk geldi yani :shock:

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 05 Oca 2014, 06:07

trafik 1 de farklı sayılmazdı geçmiş sorularda daha kolay sormuşlar :|
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
Desangrado

Mesaj gönderen Desangrado » 05 Oca 2014, 06:16

pskolog yazdı:trafik 1 de farklı sayılmazdı geçmiş sorularda daha kolay sormuşlar :|
Aptal bir ders yüzünden bir ton uğraşacağız desene... :| Resmen ''U'' dönüşü yapmışlar adamlar. Ne demek istediğimi anlamayanlar, geçmiş sınav soruları ile karşılaştırsınlar.

''Allah onların evlerine ateşler yağdırsın ! '' :lol:

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 05 Oca 2014, 06:25

aptal bir ders deil :wink: içine feto kaçmış :mrgreen:

kurt cobain
Asistan

Mesaj gönderen kurt cobain » 05 Oca 2014, 07:34

Trafik 1'in önceki sınavlarla uzaktan yakından ilgisi yoktu kolaydır deyip üzerinde durmadım inşallah 45 alırım diyorum şuan. aöl sitesindeki testler fi tarihinde güncellenmiş. bu seneki sorular çok zor aöl sorularını hazırlayanlar açık lise için hazırladıklarını unutmuş sanırım. örgün eğitimden farksızdı sorular zaten kendimiz zar zor hazırlanıyoruz örgün eğitimdeki gibi yüz yüze ders almıyoruz bu sorular ne ?

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 05 Oca 2014, 14:54

kurt cobain yazdı:Trafik 1'in önceki sınavlarla uzaktan yakından ilgisi yoktu kolaydır deyip üzerinde durmadım inşallah 45 alırım diyorum şuan. aöl sitesindeki testler fi tarihinde güncellenmiş. bu seneki sorular çok zor aöl sorularını hazırlayanlar açık lise için hazırladıklarını unutmuş sanırım. örgün eğitimden farksızdı sorular zaten kendimiz zar zor hazırlanıyoruz örgün eğitimdeki gibi yüz yüze ders almıyoruz bu sorular ne ?
aynen bende bi tane banket sorusu bile gelmedi :roll: önceki yılların sorusuyla ve kitabıda okuduğum halde sanki ehliyet alcakmışız gibi zorlaştırmışlar :|

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 06 Oca 2014, 02:14

Bir soru gelmiş diyorlar:

İçine 4 Milyon Dolar sığabilen nesne aşağıdakilerden hangisidir?

Bunun cevabı neydi arkadaşlar? :mrgreen:
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 06 Oca 2014, 02:17

pskolog yazdı:
kurt cobain yazdı:Trafik 1'in önceki sınavlarla uzaktan yakından ilgisi yoktu kolaydır deyip üzerinde durmadım inşallah 45 alırım diyorum şuan. aöl sitesindeki testler fi tarihinde güncellenmiş. bu seneki sorular çok zor aöl sorularını hazırlayanlar açık lise için hazırladıklarını unutmuş sanırım. örgün eğitimden farksızdı sorular zaten kendimiz zar zor hazırlanıyoruz örgün eğitimdeki gibi yüz yüze ders almıyoruz bu sorular ne ?
aynen bende bi tane banket sorusu bile gelmedi :roll: önceki yılların sorusuyla ve kitabıda okuduğum halde sanki ehliyet alcakmışız gibi zorlaştırmışlar :|
Ben baktım sorulara ehliyeti 2 sene once almıs olaraktan aynı sorular cıkmıs diyebilirim :mrgreen:
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 06 Oca 2014, 02:18

emrahk yazdı:Bir soru gelmiş diyorlar:

İçine 4 Milyon Dolar sığabilen nesne aşağıdakilerden hangisidir?

Bunun cevabı neydi arkadaşlar? :mrgreen:
Cuval cuval yap harca secenegi varmıymış :mrgreen:
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

Kullanıcı avatarı
Desangrado

Mesaj gönderen Desangrado » 06 Oca 2014, 03:46

Arkadaşlar çağdaş Türk dünyası -2 ' de aynı idi.O sorulardan eser kalmamış :o Derslerin % 75 'inde soruları derinlere inerek sormuşlar.Bu çıkan soruların hiç birini son çıkan 5 sınav içinde bulamadım .

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön