YGS için tavsiye. Ve AOL sonucum

Herşey serbest...
tembelteneke
Acemi

YGS için tavsiye. Ve AOL sonucum

Mesaj gönderen tembelteneke » 19 Şub 2014, 09:43

Merhaba arkadaşlar yaşım 22.

Bende açıklanan sınav sonuçlarından mutluyum. 26 kredi aldım ve kredim 150 oldu 42 kredi kaldı geriye..

YGS ye fazla çalışmadım umarım kazanabilirim.. tavsiyelerinizi alabilir miyim ? çok az kaldı sınava.

Lise diplomamı alamazsam ve üni sınavını kazanamazsam askere gidiyorum bu yaz tecilim bitiyor. Lise diplomamı alabilir miyim sizce ? 150 kredim var.

Şeytan insanı uçuruma sürükleyip sonra yüzüstü bırakıp rezil rüsvay eder.
(Furkan suresi 27/29)

“Her insan hata eder. Hata işleyenlerin en hayırlıları tövbe edenlerdir.”
(Tirmizî, Kıyâme, 49; İbn Mâce, Zühd, 30)[/color]

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Re: YGS için tavsiye. Ve AOL sonucum

Mesaj gönderen kripton » 19 Şub 2014, 15:48

tembelteneke yazdı:Merhaba arkadaşlar yaşım 22.

Bende açıklanan sınav sonuçlarından mutluyum. 26 kredi aldım ve kredim 150 oldu 42 kredi kaldı geriye..

YGS ye fazla çalışmadım umarım kazanabilirim.. tavsiyelerinizi alabilir miyim ? çok az kaldı sınava.

Lise diplomamı alamazsam ve üni sınavını kazanamazsam askere gidiyorum bu yaz tecilim bitiyor. Lise diplomamı alabilir miyim sizce ? 150 kredim var.
Mayıs ve ağustos sınavlarına girip mezun olabilirsin. Kredin 2 dönemde rahat rahat dolar ama aman dikkat et zorunlu(ortak) dersin kalmasın. Zorunlu 1 dersin kalsa bile seni mezun etmezler. Ders seçiminde önceliği ortak derslere ver.

Ygs için hoşuna giden yardımcı kitaplardan + ekol hoca gibi sitelerden yardım alabilirsin. Bir de mutlaka fasikül alıp çözmeni tavsiye ederim.
Resim

tembelteneke
Acemi

Re: YGS için tavsiye. Ve AOL sonucum

Mesaj gönderen tembelteneke » 19 Şub 2014, 21:18

kripton yazdı:
tembelteneke yazdı:Merhaba arkadaşlar yaşım 22.

Mayıs ve ağustos sınavlarına girip mezun olabilirsin. Kredin 2 dönemde rahat rahat dolar ama aman dikkat et zorunlu(ortak) dersin kalmasın. Zorunlu 1 dersin kalsa bile seni mezun etmezler. Ders seçiminde önceliği ortak derslere ver.

Ygs için hoşuna giden yardımcı kitaplardan + ekol hoca gibi sitelerden yardım alabilirsin. Bir de mutlaka fasikül alıp çözmeni tavsiye ederim.
Hocam yorum için teşekkürler. Zorunlu derslere tıkladığımda 1 tane bile ders çıkmıyor. Ya başardım yada muaf oldu. yani zorunlu dersim yok.

Soru bankası aldım hocam içinde CD de var. Tek tek soruları detaylı anlatıyor.
Şeytan insanı uçuruma sürükleyip sonra yüzüstü bırakıp rezil rüsvay eder.
(Furkan suresi 27/29)

“Her insan hata eder. Hata işleyenlerin en hayırlıları tövbe edenlerdir.”
(Tirmizî, Kıyâme, 49; İbn Mâce, Zühd, 30)[/color]

“Serbest Kürsü” sayfasına dön