Yardım lütfen

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
utkukaleli

Yardım lütfen

Mesaj gönderen utkukaleli » 20 Mar 2014, 16:20

Ben sınava 2016da giricem yani mecburum hem iyi bir hazırlık hemde dönem sebeblerinden dolayı ama ygs seneye kalkıyor deniyor yardım edermisiniz 2016da eğer ygs yoksa biz ne yapıcaz lütfen açıklama yapın ona göre çalışıcam dershane filan gidicem

emrahk
Onursal Üye

Re: Yardım lütfen

Mesaj gönderen emrahk » 20 Mar 2014, 19:19

YGS'nin kalkması demek, sınavın kalkacağı anlamına gelmez, YGS kalkar, KGS veya OGS gelir. :) Ama sonuçta yine sınava gireceksin, dolayısıyla şimdiden planlarında değişiklik yapmana gerek yok...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

utkukaleli

Mesaj gönderen utkukaleli » 20 Mar 2014, 20:54

Yani konular aynı olucak ve yine sınava giricez ozaman sorun yok teşekkürler :D

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 21 Mar 2014, 03:45

Okullarda okutulan dersler aynı oldukça, adı ne olursa olsun üniversite sınavlarında sorulacak sorular da yakın olacaktır...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Nar
Acemi

Mesaj gönderen Nar » 24 Mar 2014, 04:36

Ah ah keşke diplomayı alıp direkt üniversitenin kapısına gitsek, Almanya'da yaşayan bir arkadaşım söylemişti onlar direkt bu şekilde gidip üniversitenin 20 soruluk sınavına giriyormuş o kadar. :)
Emrah'ın da dediği gibi bir şekilde bu sınavlar olacaktır, sen aksatmadan derslerine çalış yine de. :)

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön