***ÖNEMLİ - BİLİMSEL BİR ARAŞTIRMAYA DESTEK***

Herşey serbest...
simgealev

***ÖNEMLİ - BİLİMSEL BİR ARAŞTIRMAYA DESTEK***

Mesaj gönderen simgealev » 27 Mar 2014, 20:44

Merhaba arkadaşlar, ben psikolog Simge.

Klinik psikoloji alanında yüksek lisans yapıyorum. Tez aşamasındayım. Bireylerin yaşam boyunca geliştirdikleri temel inançlar, öfke ve saldırganlık ifadesi alınan eğitimin türüne göre farklılık gösteriyor mu? sorusundan yola çıkarak bir araştırma hazırladım. Açık lisede okuyan ya da okumuş arkadaşların katılımına ihtiyacım var. Bir ölçeği yanıtlayarak yardımcı olabilirsiniz. Bilimsel araştırmalarda kişisel bilgiler gizli kalır, kimseyle paylaşılmaz. Bu etik bir kuraldır. O nedenle samimi bir şekilde bilime katkı sağlamak isteyen arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Katılmak isteyen arkadaşların mail adresine bir ölçek (anket tarzı bir şey) göndererek onu yanıtlayıp bana geri göndermesi yeterli. Katılımınız araştırma için oldukça önem taşımaktadır. Şimdiden kabul eden arkadaşlara çok teşekkür ederim.
En son simgealev tarafından 27 Mar 2014, 21:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

simgealev

Re: ***ÖNEMLİ - BİLİMSEL BİR ARAŞTIRMAYA DESTEK***

Mesaj gönderen simgealev » 27 Mar 2014, 20:45

Mail adresim simgealev@hotmail.com sorusu olan arkadaşlara buradan da yanıt verebilirim. Dönüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar. İyi günler dilerim.

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 27 Mar 2014, 22:21

bu araştırmayı neden aöl öğrencilerinde arıyorsun okuduğun üni de çok rahat bulabilirsin :D
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

simgealev

Mesaj gönderen simgealev » 27 Mar 2014, 23:10

Haklısın o kısma değinmemişim. Örgün eğitimde okuyan ve/veya mezun olanlar ile açıktan okuyan ve/veya mezun olan kişiler arasında bahsettiğim özellikler açısından karşılaştırma yapacağım.

Kullanıcı avatarı
cemil.ksa
Doktor

Mesaj gönderen cemil.ksa » 28 Mar 2014, 09:03

Bahsettiğiniz anketi kendiniz hazırlar ve bize sunarsanız katılım daha çok olur diye düşünüyorum. Yoksa öbür türlü pek rağbet göreceğini sanmıyorum.

“Serbest Kürsü” sayfasına dön