calisirsan basarirsin

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
man
Yardımcı Asistan

calisirsan basarirsin

Mesaj gönderen man » 24 Haz 2014, 12:49

iki bucuk yil once bu siteye kayit oldugumda acik ogretim lisesi hakinda hic bir bilgim yoktu burdan cok sey ogrendim oncelikle emegi gecenlere cok tsk ederim....yasim 35 acik liseye sifir kredi ile basladim iki bucuk yilda bitirdim diploma notum 76..7 olarak acik lise bitti sonra ygs ye girdim ygs 245 puan aldim..hic dershaneye neye gitmedim kendi cabalarim ile evde calisarak yaptim lys 3 lys 4 sinavlarinada girdim sonuclar halen aciklanmadi ama bir uniye gire bilirim sanirim....burdan acik liseye baslayacak arkadaslara sesleniyorum calisin acik lise zor degil ama biraz gayret etmeniz gerek :.yehuu: :gul: :cay:

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Re: calisirsan basarirsin

Mesaj gönderen Doçent » 24 Haz 2014, 15:07

tebrikler :11:

üni de başarılar yolun açık olsun :ok:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 24 Haz 2014, 16:01

Hayırlı olsun man. Evet arkadaşlar kendi hikayenizi paylaşın ki yeni arkadaşlara ümit olsun.
Resim

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 24 Haz 2014, 16:12

Tebrikler Man, inşallah istediğiniz üniversiteyi de kazanırsınız. Azmederek 2.5 yılda bitirmek güzel bir başarıdır...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
ajlan45
Doktor

Mesaj gönderen ajlan45 » 24 Haz 2014, 17:20

man yazdı:iki bucuk yil once bu siteye kayit oldugumda acik ogretim lisesi hakinda hic bir bilgim yoktu burdan cok sey ogrendim oncelikle emegi gecenlere cok tsk ederim....yasim 35 acik liseye sifir kredi ile basladim iki bucuk yilda bitirdim diploma notum 76..7 olarak acik lise bitti sonra ygs ye girdim ygs 245 puan aldim..hic dershaneye neye gitmedim kendi cabalarim ile evde calisarak yaptim lys 3 lys 4 sinavlarinada girdim sonuclar halen aciklanmadi ama bir uniye gire bilirim sanirim....burdan acik liseye baslayacak arkadaslara sesleniyorum calisin acik lise zor degil ama biraz gayret etmeniz gerek :.yehuu: :gul: :cay:

tebrikler bende dershaneye gitmeden bitiricem itü açıktan öğretmenlik düşünüyorum
Türkiye Laik'tir Laik kalacak !!!

kredi 170 dönem 10

Kara_Kedi
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen Kara_Kedi » 24 Haz 2014, 21:45

man yazdı:iki bucuk yil once bu siteye kayit oldugumda acik ogretim lisesi hakinda hic bir bilgim yoktu burdan cok sey ogrendim oncelikle emegi gecenlere cok tsk ederim....yasim 35 acik liseye sifir kredi ile basladim iki bucuk yilda bitirdim diploma notum 76..7 olarak acik lise bitti sonra ygs ye girdim ygs 245 puan aldim..hic dershaneye neye gitmedim kendi cabalarim ile evde calisarak yaptim lys 3 lys 4 sinavlarinada girdim sonuclar halen aciklanmadi ama bir uniye gire bilirim sanirim....burdan acik liseye baslayacak arkadaslara sesleniyorum calisin acik lise zor degil ama biraz gayret etmeniz gerek :.yehuu: :gul: :cay:
Tamam da hadi üniversite okudun diyelim yaşın 35 miş 4 senede bitirdin etti 39.
Sana o yaşta kim iş verecek?O yaşta kimseye iş vermezler.
Ben sana okuma demiyorum sadece bunu belirtmek istedim.
Ben bile 27 yaşındayım.Bu yaşta iş bulamıyorum.

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 24 Haz 2014, 22:08

Kara_Kedi yazdı:
Tamam da hadi üniversite okudun diyelim yaşın 35 miş 4 senede bitirdin etti 39.
Sana o yaşta kim iş verecek?O yaşta kimseye iş vermezler.
Ben sana okuma demiyorum sadece bunu belirtmek istedim.
Ben bile 27 yaşındayım.Bu yaşta iş bulamıyorum.
yanlış düşünüyorsun yaş baz alınarak iş verilmez niteliğine bakılır :25: ayrıca iş için belli yaş sınırlaması olmayan meslekler sürüyle niye bu kadar karamsarsın :22:

benimde yaşım büyük bende 2 yıllık düşünüyorum bu çalışamıycamız anlamına gelmez :sandalye: 40 dan sonra demet akalın pop star oluyorsa bu ülkede herşey olur :06: hepde demet akalını örnek veriyorum kadın bana ayar olcak :lol: :lol:

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 24 Haz 2014, 22:15

Demet Akalın'a kavgada söylenmeyecek şeyi söyledin. Forumu basmasa iyidir.. :hehe:
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

man
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen man » 24 Haz 2014, 22:48

arkadaslar yorumlariniz icin cok tsk ederim..ben kendi hikayemi anlattim ki forumdaki genc arkadaslara belki bir faydasi olur diye ben sifir kredi baslayip 35 yasinda 2,5 yilda liseyi bitire biliyorsam acik liseye baslayan genc arkadaslara bir nevi yardim cesaret azim hirs olur diye yazdim eminimki basarili olacaksiniz en kisa surede butun kredileri toplayip okulu bitireceksiniz yeterki isteyin yeterki hedefiniz amaciniz hayelleriniz olsunn buyuk hayeller kurun unutmayin sizler degerli onemli zeki insanlarsiniz kendinizi taniyin ruzgari alan yelkenler gemiyi limana goturecketir :gul:

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 24 Haz 2014, 23:32

emrahk yazdı:Demet Akalın'a kavgada söylenmeyecek şeyi söyledin. Forumu basmasa iyidir.. :hehe:
çok cazgır zaten onun diliyle baş edemem gelirse yokum :06:

YELİZ
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen YELİZ » 25 Haz 2014, 03:50

İnsanın öncelikle kendisine inanması gerek ve en önemliside hedefi ..
İnsan kolay kolay bu soruyu kendisine soramaz 'Ben niye yaşıyorum benim hayattaki amacım ne ? ' diye eger amacınızdaki hedefi görürseniz başarı basamaklarını kolayca tırmanır ve hayata karşı barışık olursunuz gerçektende sizi tebrik ediyorum inşallah herkes böyle başarı hikayelerini hem kendileri yaşamış bizlerede yaşatmaya vesile olur ne güzel bir duygu .. (:
        • İnsanların YAPAMAZSIN Dediklerini YAPMAK En Büyük Zevktir
          passion100.blogspot.com

ÇIBIK

Mesaj gönderen ÇIBIK » 25 Haz 2014, 18:07

İnsanı okumaktan soğutan insanları Çıbıkla dövmek lazım:)

Herkese Merhaba :.yehuu:

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 25 Haz 2014, 23:21

ÇIBIK yazdı:İnsanı okumaktan soğutan insanları Çıbıkla dövmek lazım:)

Herkese Merhaba :.yehuu:
şiddet yokkkk :sopa: :06:

mrb hoşgeldin çıbık :11:

ÇIBIK

Mesaj gönderen ÇIBIK » 26 Haz 2014, 10:41

Şiddete de çare yok.
Hoş bulduk :11:

“Sınavlar” sayfasına dön