...okursanız sevinirim...

Herşey serbest...
Kullanıcı avatarı
Yağmur damlaları
Onursal Üye

...okursanız sevinirim...

Mesaj gönderen Yağmur damlaları » 20 Oca 2009, 17:26

slm arkadaşlar nasılsınız son hafta moraller iyidir inş. ve arkadaşlar konuşmuşsunuz baş örtülü sınava giriliyor mu diye inş her yerde giriliyodur başımıza tatsız bişey gelmez ama olurda bana kalkıp başını açmadan giremezsin diyen olursa sonuna kadar direnirim asla açmam ve bence kimse açmasın...Çünkü açtığımız sürece açtıranlar mutlu olcak.biraz zorlayınca açıyolar diyerek açtırcaklar hep, bu yüzden bence direnmemiz lazım

neyse bu benim görüşüm tabii herkese şimdiden başarılar....:)

Unutma!Yalnız başına beni yıkabilen tek kişi sensin.

Anneliğin mukaddesliği gece yarısı uyandığı uykudadır.

Deliyi adam edemeyiz ama adamı deli ederiz!

Dost acı söyleyen değil,acıyı tatlı dille söyleyebilendir!

Ya insana gül ver yada gülüver.

Kullanıcı avatarı
duru

Re: ...okursanız sevinirim...

Mesaj gönderen duru » 22 Oca 2009, 19:31

....
En son duru tarafından 23 Oca 2009, 15:57 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
pelin_sitem
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen pelin_sitem » 22 Oca 2009, 19:44

şimdi duru arkadaşım çok ağır ifadeler veriyosun bu bir başörtü oyuncak değil buda iki bi çıkar bi tak çocuk oyuncağımı bi ara başörtüsü yasağı kalsın diye uğraşıldı ama olmadı bazı gerizekalıların yüzüne adam sonra ne yaptı seçimler başlayacak diye başörütülü bayanları aldı yanına birde rozet taktı neyse konumuz o değilde şimdi yani başörtülü girince ne oluyoki anlamıyorum bazı insanlarımız geri kafalı olduğu için görmesi gerekenleri değil başka şeyleri görüyor başörtüyü diretecez diye üniversite düşünmüyorda değiliz tabiki düşünüyoruz ama madem açıklar istediği gibi girebiliyor başörtülülrde istediği gibi girebilir örnek verim mesela bi kıza bak mine etek giymiş ona hiçbir sorun olmaz veya başka bişey giymiş diyim başörtülü başını kapatıyo millet kıyamet kopartıyo bu arada yazdığın şeyler hoş şeyler değildi biz açıklara karışmıyoruz açıklarda bize karışmasın diyorum ben sadece
sensiz çekillir mi bu hayat
unutmak benim için ölümle eşdeeğer
lütfen bırakma beni
tut ellerimden savurma rüzgara
ayırmasınlar kırmasınlar bu sevdayı
nasıl olur ben sensiz sen bensiz...

akbaba
Doktor

Mesaj gönderen akbaba » 22 Oca 2009, 19:57

ben başı örtülü olmasamda sana katılıyorum pelin herkesin kendine göre bi inancı var kimse kimseye karışmamalı başörtüsüne inanmayanlar eğer onu kıyafet yada aksesuar olarak görseler bence bi sorun kalmaz ama bu zamanda çoğu kimse siyasi simge bahanesiyle karşı çıkıyo ama çok yanlış düşünüyolar bence sanki ırk ayrımı gibi mesela zenciler (başörtülü) beyazlar (açık) hiç hoş değil :!: ...
yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır,zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. PEYAMİ SAFA

Kullanıcı avatarı
duru

Mesaj gönderen duru » 23 Oca 2009, 00:38

.....
En son duru tarafından 23 Oca 2009, 15:58 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
pelin_sitem
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen pelin_sitem » 23 Oca 2009, 11:55

DURU arkadaşım yanlış anlama yok burda bir kişi yanlış anlmadı yorumlara bakcak olursan başka konudada yazmışsın madem öyle demek istemedin sen kendin ifade edememişsin diyorum o zaman konuyu keşke açık bi dille anlatsaydında böyle şeyler olmasaydı bi daha yanlış anlaşılmayacak bi dide anlatırsan sevinirim
sensiz çekillir mi bu hayat
unutmak benim için ölümle eşdeeğer
lütfen bırakma beni
tut ellerimden savurma rüzgara
ayırmasınlar kırmasınlar bu sevdayı
nasıl olur ben sensiz sen bensiz...

Kullanıcı avatarı
duru

Mesaj gönderen duru » 23 Oca 2009, 15:59

nasıl biliosanız öle yapın yaaa

“Serbest Kürsü” sayfasına dön