askerlik tecil için hala yanıt gelmedi :S

Askerlik Tecili ve İşlemleri Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
biliryum
Acemi

askerlik tecil için hala yanıt gelmedi :S

Mesaj gönderen biliryum » 07 Eyl 2014, 09:59

Ben 2 ağustos 2014'de ptt kargo ile bağlı olduğum şubeye gönderdim ''ek c2 belgesini'' ama hala bana geri dönüş yapmadılar.
yanıt vermeleri uzunmu sürüyor ?

hatta buraya askerlik tecil olurmu diye konuda açmıştım

emrahk
Onursal Üye

Re: askerlik tecil için hala yanıt gelmedi :S

Mesaj gönderen emrahk » 07 Eyl 2014, 10:05

Askerlik şubeleri sana postayla geri dönüş yapmazlar tecilin oldu diye. Sen arayıp bir sıkıntı var mı diye sorarsan onlar sana tecil olup olmadığını söylerler...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Re: askerlik tecil için hala yanıt gelmedi :S

Mesaj gönderen Dersatatürk » 07 Eyl 2014, 13:11

Merhabalar arkadaşım bende geçen yıl tecil yaptırdım malesef ki arkadaşın dediği gibi geri donuş yapmıyorlar ilk tecil ettirdiğimde askerlik şubesini falan aramamıştım yolladığım EKC2 belgem postada kaybolmuş tekrardan askerşik şubesi muayne olmam için posta yolladı o zaman ki korkumu asla anlatamam bir anda alt üst oldum ertesi gün askeri birliğe gittim zorlana muayneye sokuyorlardı biraz sert çıkıştıktan sonra laftan anlayıp ''Tekrardan EKC2 belgesi alıp askeri şubene ups ile yoll sonrada ara dediler veya tecilin kabul olmamıştır ordan ögrenebilirsin dediler'' bende dedikleri EKC2 belgesini aldım herşeyini düzgünce yaptırdım UPS ile yolladım bir gün sonra haftanın her günü askerlik şübesini aradım ve onayladılar . Sana tavsiyem askerlik şuben neresi ise telefonunu al ve hergün ara .Tecili onaylat aski takdirde bir bakmışsın inzibatlar yaka paça almış götürüyo .:)
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

“Askerlik Tecili” sayfasına dön