mezuniyet hakkında önemli

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
sem1h2612
Acemi

mezuniyet hakkında önemli

Mesaj gönderen sem1h2612 » 08 Eki 2014, 13:32

Resim
bu yazıdan sonra bugün halk eğitime gittim adam doğru düzgün ilgilenmeden dosyaları ankaraya yolladık sen sadece bekliycen senlik bi şey yok dedi ama yinede kafamda soru işareti kaldı bu durumu önceden yaşayan birisi varsa akıl verirse minnettar olurum teşekkürler şimdiden

emrahk
Onursal Üye

Re: mezuniyet hakkında önemli

Mesaj gönderen emrahk » 08 Eki 2014, 13:35

Halk Eğitimin dediği gibi şuan için beklemekten başka yol yok. Onlar, belgelerini Ankara'ya yolladık dedilerse, 1 hafta içinde durumun "mezun" konuma gelecektir...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

sem1h2612
Acemi

Mesaj gönderen sem1h2612 » 08 Eki 2014, 13:39

emrahk yazdı:Halk Eğitimin dediği gibi şuan için beklemekten başka yol yok. Onlar, belgelerini Ankara'ya yolladık dedilerse, 1 hafta içinde durumun "mezun" konuma gelecektir...
valla hocam adam 1.ek sınavın açıklandığını bile bilmiyor 1.ek sınav açıklanmadı daha dedi gelen adama..ondan kafam karıştı benim yapabilceğim bi şey varsa ben yapıyım dedim bekliyicen dedi ama adam da hiçbi şey bilmiyor.1-2 hafta bekliyicem yine bi değişme olmuyucak muhtemelen

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 08 Eki 2014, 13:42

sem1h2612 yazdı:
emrahk yazdı:Halk Eğitimin dediği gibi şuan için beklemekten başka yol yok. Onlar, belgelerini Ankara'ya yolladık dedilerse, 1 hafta içinde durumun "mezun" konuma gelecektir...
valla hocam adam 1.ek sınavın açıklandığını bile bilmiyor 1.ek sınav açıklanmadı daha dedi gelen adama..ondan kafam karıştı benim yapabilceğim bi şey varsa ben yapıyım dedim bekliyicen dedi ama adam da hiçbi şey bilmiyor.1-2 hafta bekliyicem yine bi değişme olmuyucak muhtemelen
Adam "belgeyi yolladık" dediyse, "sen yollamadın, inanmıyorum" diyemeyiz doğal olarak. Şuan ona itimat edip beklemen gerekiyor.

Ek sınav sonucuna gelirsek, malum arife günü açıklandı; o da haliyle tatildeydi. Açıp AÖL sitesini öğrenebilir ek sınavın açıklandığını... :)
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

SEDAARTC
Çırak

Mesaj gönderen SEDAARTC » 08 Eki 2014, 13:44

ben mezun oldummm :) sonundAAA 57.37 diploma notu bu nee bee düşük

sem1h2612
Acemi

Mesaj gönderen sem1h2612 » 08 Eki 2014, 13:45

emrahk yazdı:
sem1h2612 yazdı:
Adam "belgeyi yolladık" dediyse, "sen yollamadın, inanmıyorum" diyemeyiz doğal olarak. Şuan ona itimat edip beklemen gerekiyor.

Ek sınav sonucuna gelirsek, malum arife günü açıklandı; o da haliyle tatildeydi. Açıp AÖL sitesini öğrenebilir ek sınavın açıklandığını... :)
ahahaha haklısın usta ama adam hiç bakmadı bile girer girmez direkt ankaraya yolladık dosyaları dedi 2 hafta bekliyicem tekrar gidicem adam yine bekle diyicek bana :D çok karışık bu aöl akıl sır ermiyor valla

sem1h2612
Acemi

Mesaj gönderen sem1h2612 » 08 Eki 2014, 13:45

SEDAARTC yazdı:ben mezun oldummm :) sonundAAA 57.37 diploma notu bu nee bee düşük
sende de mi aynı hatayı veriyordu?yoksa sadece mezuniyet incelemesinde mi yazıyordu

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 08 Eki 2014, 13:45

SEDAARTC yazdı:ben mezun oldummm :) sonundAAA 57.37 diploma notu bu nee bee düşük
Hadi gözün aydın. Tebrik ederim mezuniyetini... :.yehuu:

Diploma notun düşükse düşük, sen mezunsun ya ona bak... :gozkırkma:

Mustafa Kemal Atatürk

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 08 Eki 2014, 13:50

Semih, üniversiteye kayıt durumun falan olacak mı? Olacaksa çok daha acele etmeleri için Alo 147'yi arayıp durumunu iletebilirsin...

Mustafa Kemal Atatürk

sem1h2612
Acemi

Mesaj gönderen sem1h2612 » 08 Eki 2014, 13:52

emrahk yazdı:Semih, üniversiteye kayıt durumun falan olacak mı? Olacaksa çok daha acele etmeleri için Alo 147'yi arayıp durumunu iletebilirsin...
yok abi kayıt durumu yok ama artık diplomayı elime alıyım diyorum bu sene ygs e giricem kafam rahat olsun istiyorum daha mezun olduğum bile belli değil belki..

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 08 Eki 2014, 13:53

Kayıt sorunun yoksa sıkıntı yok. Her halükarda "mezun" yazmaları iki haftayı geçmeyecektir. Diploman da Aralık ayında gelir muhtemelen...

Mustafa Kemal Atatürk

sem1h2612
Acemi

Mesaj gönderen sem1h2612 » 08 Eki 2014, 13:57

emrahk yazdı:Kayıt sorunun yoksa sıkıntı yok. Her halükarda "mezun" yazmaları iki haftayı geçmeyecektir. Diploman da Aralık ayında gelir muhtemelen...
ilgilendiğin için teşekkürler abi 2 hafta içinde mezun duruma gelirim umarım aöl'e kayıt olurken tastikname falan her şeyi verip kayıt yaptırıyoruz sonuçta belgelerin gitmemesi saçma olur..

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 08 Eki 2014, 17:16

Evet, sorun çıkacağını sanmıyorum...

Mustafa Kemal Atatürk

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön