MEZUNİYET İNCELEMESİ

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
derun-i
Yardımcı Asistan

MEZUNİYET İNCELEMESİ

Mesaj gönderen derun-i » 10 Eki 2014, 17:03

hem i arıyorum dosyalar gonderildimi diye soruyorum bilmiyoruz sıstemimiz kapalı diyolar 3 gündür arkadaslar yokmu bunun başka bi yolu bian once mezun konumuna gelmem lazım artık

Kullanıcı avatarı
lokman
Çırak
Konum: Mezun - Mesleki Açık Öğretim Lisesi Bilişim Teknolojileri/Web Programcılığı

Re: MEZUNİYET İNCELEMESİ

Mesaj gönderen lokman » 10 Eki 2014, 17:42

mezuniyet incelemesi ünv kazananlar için öcelik veriliyor bi an önce mezun olup ünv kayıt yapmaları için sende kazanmışsan bugun yarın belli olur 210 ile başlıyorsa okul numarası mezun olman gerekirdi 211 ve üstü ise biraz zaman alır
Başaramayacağın Hiç Birşey Yoktur Yeterki İste

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 10 Eki 2014, 17:52

Halen mezuniyet incelemesinde olan öğrencilerimiz sistem üzerinden durumlarına bir kez daha baktıktan sonra üniversite yerleşme sonuç belgesi üzerine "üniversiteye kayıt yaptıracağımdan mezuniyet incelemesinin acilen yapılması ..." diye not yazarak 0 312 2130175 e fakslamaları halinde işlemleri hızlandırılacaktır.
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

epidoras
Uzman Doktor

Mesaj gönderen epidoras » 10 Eki 2014, 19:28

Benim öğrenci no 2111 ile başlıyor. Evraklarımı o zamanlar bir liseye teslim etmiştim ve artık o lise ulgilenmiyor bu işlerle allah bilir verdiğim diplomamı nerelere gönderip istiflediler...
Bence ile bu işler yürümez ama bence aöl bu evrakları kayıt esnasında genel merkezinde toplayıp muhafaza etmesi lazım.
Ya da bu evrakları kontrol edip doğruluğu kanıtlandıktan sonra gereksiz işgali önlemek için tarayıcılar vasıtasıyla elektronik ortama aktararak evrakların geri dönüşüme gönderilerek soru kitapçığına dönüştürülmesi ayrıca ekonomik fayda da sağlayacaktır. Fakat bizler lise mezunu dahi olmadığımız için genel olarak adam yerine koyulmayız sözlerimiz önemsizdir.
Cahillerle tartışmayın çünkü ben hiç yenemedim - Gazali
Cahille girme münakaşaya; ya sinirini zıplatır havaya ya da yazık olur adabına - Mevlana
Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. Hz. Muhammed

Kullanıcı avatarı
melike zeynep

Mesaj gönderen melike zeynep » 10 Eki 2014, 20:31

lokman yazdı:mezuniyet incelemesi ünv kazananlar için öcelik veriliyor bi an önce mezun olup ünv kayıt yapmaları için sende kazanmışsan bugun yarın belli olur 210 ile başlıyorsa okul numarası mezun olman gerekirdi 211 ve üstü ise biraz zaman alır
Benim okul no. 210 la başlıyor ama hala mezun değilim incelemedeyim nedenini anlamadım :23: halk eğitime de gittim pazartesiye kadar bekle dediler ankaraya aradılar onlarda inceliyoruz dedi bende bekliyorum.bide halk eğitimde bana bize adın listede yazmadan dosyanı göndermeyis dediler. :isyan: onuda anlayamadım

derun-i
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen derun-i » 14 Eki 2014, 03:06

Blueberry yazdı:Halen mezuniyet incelemesinde olan öğrencilerimiz sistem üzerinden durumlarına bir kez daha baktıktan sonra üniversite yerleşme sonuç belgesi üzerine "üniversiteye kayıt yaptıracağımdan mezuniyet incelemesinin acilen yapılması ..." diye not yazarak 0 312 2130175 e fakslamaları halinde işlemleri hızlandırılacaktır.
elle mi yazıcaz direk üstüne ?

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön