2 ek sınav cvp verirseniz sevinirim

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
muratpek
Yardımcı Uzman

2 ek sınav cvp verirseniz sevinirim

Mesaj gönderen muratpek » 10 Eki 2014, 21:31

Arkadaşlar ben Ankarada adres değişiklği yapıp mamak'da girsem giremezmiyim. illa yenimahallede mi girmek zorundayız Ankara'nın ilçelerinde istediğimiz yerden sınava giremezmiyiz. bilgilendirirseniz sevinirim ona göre plan yapacağım
En son muratpek tarafından 10 Eki 2014, 21:36 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Ben istiyorum ki, neyse boşver zaten olmuyo.

epidoras
Uzman Doktor

Re: 2 ek sınav cvp verisrseniz sevinirim

Mesaj gönderen epidoras » 10 Eki 2014, 21:34

muratpek yazdı:Arkadaşlar ben Ankarada adres değişiklği yapıp mamak'da girsem giremezmiyim. illa yenimahallede mi girmek zorundayız Ankara'nın ilçelerinde istediğimiz yerden sınava giremezmiyiz. bilgilendirirseniz sevinirim
Sanırsam bunlara onlar karar veriyo, yoğunluk olduğuna inanırlarsa bir kaç semtte birden sınav yaparlar ve seninde bunu seçme ozgürlüğün olur bunu kayıt yenilerken oradaki ilgiliye söyle muhtemelen sınav yerini o seçecektir.
Cahillerle tartışmayın çünkü ben hiç yenemedim - Gazali
Cahille girme münakaşaya; ya sinirini zıplatır havaya ya da yazık olur adabına - Mevlana
Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. Hz. Muhammed

Kullanıcı avatarı
muratpek
Yardımcı Uzman

Re: 2 ek sınav cvp verisrseniz sevinirim

Mesaj gönderen muratpek » 10 Eki 2014, 21:39

epidoras yazdı:
muratpek yazdı:Arkadaşlar ben Ankarada adres değişiklği yapıp mamak'da girsem giremezmiyim. illa yenimahallede mi girmek zorundayız Ankara'nın ilçelerinde istediğimiz yerden sınava giremezmiyiz. bilgilendirirseniz sevinirim
Sanırsam bunlara onlar karar veriyo, yoğunluk olduğuna inanırlarsa bir kaç semtte birden sınav yaparlar ve seninde bunu seçme ozgürlüğün olur bunu kayıt yenilerken oradaki ilgiliye söyle muhtemelen sınav yerini o seçecektir.
umarım yaparlar, tşkrler bilgi için. yoksa ben teyzemin adres bilgilerini aldım o bölgede bi okul olursa zorlanmadan bulurduk.
Ben istiyorum ki, neyse boşver zaten olmuyo.

“Sınavlar” sayfasına dön