acil yardım

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
derun-i
Yardımcı Asistan

acil yardım

Mesaj gönderen derun-i » 14 Kas 2014, 23:59

arkadaslar dıploma basılmıs Diploma Defteri Nerede ? : İSTANBUL-BEYOĞLU yanı beyoglu halk egitimde midir diplomam_? cıkma belgem okulda onu almam gerekiyor mu ? TEŞEKKÜRLER

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Re: acil yardım

Mesaj gönderen Doçent » 15 Kas 2014, 14:35

derun-i yazdı:arkadaslar dıploma basılmıs Diploma Defteri Nerede ? : İSTANBUL-BEYOĞLU yanı beyoglu halk egitimde midir diplomam_? cıkma belgem okulda onu almam gerekiyor mu ? TEŞEKKÜRLER
çıkma belgesi almana gerek yok diploman basılmış zaten :01:

evet diploman beyoğlunda olcak gönderildiğinde kırmızı yazıyla diplomanız beyoğluna gönderilmiştir yazacak :25:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 15 Kas 2014, 22:34

Üniversiteye kaydolurken, çıkma belgesini teslim ettiysen eğer; diplomanı almadan önce çıkma belgeni üniversiteden isteyeceksin tekrar. Sonra belgeyi Halk Eğitime teslim edip, diplomayı öyle alacaksın. Diplomayı da üniversiteye vereceksin...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

tebessümm
Doçent

Mesaj gönderen tebessümm » 17 Kas 2014, 02:53

arkadaşlar benim arşiv bilgisinde diplomayi hatayda
gösteriyor orda kayit oldum ama şu an başka yerde
oturuyorum diplomanın şu anki oturduğum şehre
gelmesi için nr yapabilirim(henüz mezun değilim)
Kredi:193
Dönem:8
<3mezun<3 :tipik:

derun-i
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen derun-i » 18 Kas 2014, 03:25

emrahk yazdı:Üniversiteye kaydolurken, çıkma belgesini teslim ettiysen eğer; diplomanı almadan önce çıkma belgeni üniversiteden isteyeceksin tekrar. Sonra belgeyi Halk Eğitime teslim edip, diplomayı öyle alacaksın. Diplomayı da üniversiteye vereceksin...
teşekkür ederim

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön