Dil ve anlatım geçemessek kalıyormuyuz ?

Kitaplar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
biliryum
Acemi

Dil ve anlatım geçemessek kalıyormuyuz ?

Mesaj gönderen biliryum » 20 Ara 2014, 19:04

Arkadaşlar öbür derslerde 3 kere geçemessen muaf oluyoruz. Peki dil ve anlatımda geçemessek direk kalıyozmu, dil ve anlatım 7 giricem çok ezber var ezberimde kötü.

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Re: Dil ve anlatım geçemessek kalıyormuyuz ?

Mesaj gönderen Dersatatürk » 20 Ara 2014, 21:56

''Dil ve Anlatım'' kolay bir ders kalıcağınızı sanmıyorum . Evet doğru biliyorsunuz ''Dil ve Anlatım'' dersleri dışında diğer derslerden 3 kere kalınca muaf oluyorsunuz ama ''Dil ve Anlatım'da'' muaf olma diye bir durum yok mecburen 1 den 8 e kadar hepsinden geçmek zorundasınız Hatta ben 3 den 8 e kadar seçmeli derslerini'de verdim . En düşük notum 55 idi .:) .
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Re: Dil ve anlatım geçemessek kalıyormuyuz ?

Mesaj gönderen rüfeyde » 20 Ara 2014, 22:07

biliryum yazdı:Arkadaşlar öbür derslerde 3 kere geçemessen muaf oluyoruz. Peki dil ve anlatımda geçemessek direk kalıyozmu, dil ve anlatım 7 giricem çok ezber var ezberimde kötü.
Aynı dersten gireceğiz ben seçmelisinide seçtim konuları bir sefer okumakla bile bayağı soru yapılıyor ya geçmiş dönem sorularına çalış yanlış yaptıklarını not al gerekirse bir testi belirli aralıkla 3 kez çöz bi bakarsın ezberlemişsin :25:
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

“Kitaplar” sayfasına dön