ygs ye internetten başvurmak

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
ebruç
Çırak

ygs ye internetten başvurmak

Mesaj gönderen ebruç » 06 Oca 2015, 15:39

benim 149 kredim var daha önce kpss ye girdiğim için ösym de resmim ve bilgilerim var başvurumu internetten doldurdum sadece para yatırmam kaldı doğru yoldamı ilerliyorum yoksa benimde çıktı alıp doldurup onaylatmam mı gerekir para yatırmadan önce bilgi verirseniz.ösym sayfasından başvuru sürecindekilere girdiğim zaman başvurunuz bulunmaktadı diyor sanırım başvurum oldu parayıda yatırınca onaylıcaklar heralde

emrahk
Onursal Üye

Re: ygs ye internetten başvurmak

Mesaj gönderen emrahk » 06 Oca 2015, 15:52

Evet, önceden ÖSYM'de başvurun varsa, kendin internetten bireysel olarak başvurunu yapabilirsin. Bankaya paranı yatırınca işlemin sorunsuz tamamlanır. Tabi senin durumunda olup, sistemdeki diploma notunu veya önemli başka bilgileri değiştirtmek isteyenler var ise görevli liselerde gidip bizzat başvurusunu yapmalılar...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

ebruç
Çırak

Mesaj gönderen ebruç » 06 Oca 2015, 15:57

benim diploma notum 81.85 olarak gözüküyor neye göre değiştiriliyor ki benimde değiştirmem gerekirmiki diğer bilgileri zaten değiştirebiliyosun

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 06 Oca 2015, 16:07

Okurken YGS'ye başvurup, diploma notu daha mezun olmadan hesaplanıp sisteme işlenen öğrencilerin mezun olduktan sonra haliyle diploma notu farklı oluyor. Dolayısıyla bu durumdakiler güncel diploma notunu sisteme işletmek için bizzat başvuru yapmalılar...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

ebruç
Çırak

Mesaj gönderen ebruç » 06 Oca 2015, 16:16

teşekkür ederim aydınlattığın için
emrah42ayrıca şimdiye kadar senin notların sayesinde :ders: kitapların yüzüne bakmadan bütün derslerimi veriyorum çok teşekkür ederim :gul: :mavigul: :34: :11:
En son ebruç tarafından 06 Oca 2015, 16:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 06 Oca 2015, 16:19

ebruç yazdı:teşekkür ederim aydınlattığın için
emrahk ayrıca şimdiye kadar senin notların sayesinde :ders: kitapların yüzüne bakmadan bütün derslerimi veriyorum çok teşekkür ederim :gul: :mavigul: :34: :11:
o emrahk değil emrah42 idi
yanlış olmasın

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 06 Oca 2015, 16:20

Ders notlarını paylaşan ben değilim, emrah42 rumuzlu üyemiz. Teşekkürlerin ona gitmiş olsun... ;)

Mustafa Kemal Atatürk

ebruç
Çırak

Mesaj gönderen ebruç » 06 Oca 2015, 16:22

karıştırmışım düzelttim

Kara_Kedi
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen Kara_Kedi » 09 Oca 2015, 00:36

Daha önce YGSye başvuran bir sonra ki başvuruyu internetten yapabiliyor mu?Bunu bilmiyordum hiç.Sadece para ödeme işi kalıyor geriye o zaman.

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön