Halk Eğitim YGS Başvurusu Saçmalığı

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Halk Eğitim YGS Başvurusu Saçmalığı

Mesaj gönderen Dersatatürk » 09 Oca 2015, 01:41

Arkadaşlar bu dün YGS başvurusu için halk eğitime gittim her zaman ki bir amcamız erkenden yemeğe gitmek için ''OSMANLICA'' gibi bir yazıyla bir şeyler doldurdu başvuru formuma bana verdi . Bu gün kendi çıkışımı yaptığım liseme gittim sevdiğim bir hocamın yanına gittim burada diploma notun yazıyor ve başvuru formundaki kod ile buradaki kodun aynı değil diyerek beni tekrar halk eğitime yolladı . Büyük ihtimalle halk eğitimdeki amcamız yanlış kod yazdı bende baktım alan kodu farklı ben kendim başvuru yapabilir miyim önceden KPSS için ÖSYM 'ye kaydım var . Eğer yaparsam bir sorun olur mu ? Çünkü bu halk eğitimdeki ilgisiz amcamızla kavga edeceğim . Aynısını ehliyet almaya çalışırken yanlış form vermesiyle iki kez gittim şubeye hayır yaz olsa neyse -3 derecede gidip gidip duruyorum yakında değil sorumsuzlukları artık çok germeye başladı beni .

Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Halk Eğitim YGS Başvurusu Saçmalığı

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 09 Oca 2015, 01:46

ammada bezdirmişler seni :o

tayfun29
Uzman Doktor

Mesaj gönderen tayfun29 » 09 Oca 2015, 03:34

Dersatatürk yazdı:Arkadaşlar bu dün YGS başvurusu için halk eğitime gittim her zaman ki bir amcamız erkenden yemeğe gitmek için ''OSMANLICA'' gibi bir yazıyla bir şeyler doldurdu başvuru formuma bana verdi . Bu gün kendi çıkışımı yaptığım liseme gittim sevdiğim bir hocamın yanına gittim burada diploma notun yazıyor ve başvuru formundaki kod ile buradaki kodun aynı değil diyerek beni tekrar halk eğitime yolladı . Büyük ihtimalle halk eğitimdeki amcamız yanlış kod yazdı bende baktım alan kodu farklı ben kendim başvuru yapabilir miyim önceden KPSS için ÖSYM 'ye kaydım var . Eğer yaparsam bir sorun olur mu ? Çünkü bu halk eğitimdeki ilgisiz amcamızla kavga edeceğim . Aynısını ehliyet almaya çalışırken yanlış form vermesiyle iki kez gittim şubeye hayır yaz olsa neyse -3 derecede gidip gidip duruyorum yakında değil sorumsuzlukları artık çok germeye başladı beni .
Ettiğin hitaplara dikkat et.Gittikçe saçmalamaya başlıyorsun.
Etrafında ki kurt görünümlü kuzulara değil kuzu görünümlü kurtlara dikkat et

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Dersatatürk » 09 Oca 2015, 04:14

Tayfun benim güzel kardeşim ben derdimi anlatıyorum . Sen yine neyi farklı bir şekilde algılayıp tartışmak için can atıyorsun . Bu arada senden ricam bir daha benim açtığım konulara tartışma çıkarmak için ve ya tartışmaya yönelik bir yorum atma . ''RİCA EDİYORUM !''

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

tayfun29
Uzman Doktor

Mesaj gönderen tayfun29 » 09 Oca 2015, 10:08

Dersatatürk yazdı:Tayfun benim güzel kardeşim ben derdimi anlatıyorum . Sen yine neyi farklı bir şekilde algılayıp tartışmak için can atıyorsun . Bu arada senden ricam bir daha benim açtığım konulara tartışma çıkarmak için ve ya tartışmaya yönelik bir yorum atma . ''RİCA EDİYORUM !''
Zekası yerinde olan bir insanın buradan ne demek istediğini anlamak için zorlanmasına gerek yok.
Kimseyi salak yerine koyma yazdığın yazıda ne demek istediğin belli OSMANLICA'nın saçma, anlaşılmayan bir dil olduğunu belirtmişsin çok biliyormuşsun gibi.
İlk defa senden duyuyorum bu lafı genelde milletin ağzında çince gibi bi yazı sözü geçer ama sen nereye vurmak istiyorsan lafı ona göre yorumlamışsın.Unutma senin saygın edebin olmassa sanada saygım olmaz.Biraz edep öğren.Mevlana ne güzel anlatmış; "Gezdim yemeni sami ettim ilimi, talep meğer ilim bir şey değilmiş illa edep illa edep".

Kullanıcı avatarı
Ebru93
Doktor

Mesaj gönderen Ebru93 » 09 Oca 2015, 13:52

Kendin ösym sitesinde sınava ilişkin bilgiler bölümünü ve iletişim bilgilerini değişebiliyorsun.Senin dediğin yer eğitim bilgilerindeyse ösym koordinatörlüğünde dene gerekirse dilekçe yaz derim
ADALET

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Dersatatürk » 09 Oca 2015, 14:30

tayfun29 yazdı:
Dersatatürk yazdı:Tayfun benim güzel kardeşim ben derdimi anlatıyorum . Sen yine neyi farklı bir şekilde algılayıp tartışmak için can atıyorsun . Bu arada senden ricam bir daha benim açtığım konulara tartışma çıkarmak için ve ya tartışmaya yönelik bir yorum atma . ''RİCA EDİYORUM !''
Zekası yerinde olan bir insanın buradan ne demek istediğini anlamak için zorlanmasına gerek yok.
Kimseyi salak yerine koyma yazdığın yazıda ne demek istediğin belli OSMANLICA'nın saçma, anlaşılmayan bir dil olduğunu belirtmişsin çok biliyormuşsun gibi.
İlk defa senden duyuyorum bu lafı genelde milletin ağzında çince gibi bi yazı sözü geçer ama sen nereye vurmak istiyorsan lafı ona göre yorumlamışsın.Unutma senin saygın edebin olmassa sanada saygım olmaz.Biraz edep öğren.Mevlana ne güzel anlatmış; "Gezdim yemeni sami ettim ilimi, talep meğer ilim bir şey değilmiş illa edep illa edep".
Bizim burada Çince değil Arapça deniyor . :) Eee günümüzün tartışmalarında'da Osmanlıca muhabbeti dönüyor bende Osmanlıca diyorum . '' Bu arada saçma bir dil olduğu için arapça yazıldığından dolayı ama gerçekten görsen yazıyı arapça ve ya osmanlıca gibi birşey çince'de olabilir edebiyat hocası okuyamadı yazıyı gerisini sen anla . Bu arada benim yazdığım şeylere yardımcı olmak dışında bu tarz şeyler yazma bak tekrar rica ediyorum . Tartışmada ortak bir yol bulamıyoruz çirkinleşiyoruz baktın muhalefet yapıyorsun yazma artık yazsanda cevap vermicem.
En son Dersatatürk tarafından 09 Oca 2015, 14:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Resim

Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 09 Oca 2015, 14:31

lütfen artık tartışmayınnnn........ :39:

Kullanıcı avatarı
H1N1
Uzman Doktor

Mesaj gönderen H1N1 » 09 Oca 2015, 15:41

aynı sorunu bende yaşadım o kişinin yanında cep telefonu cıkartıp milli eğitimi aradım tabi bide hopörlörü dışarı verdim sonra adamcagız tamam evladım hiç gerek yok gel düzeltelim dedi git sende aynısını yap hiç tartışma biraz korksunlar :D
Sonunda hepimiz ölürüz

tayfun29
Uzman Doktor

Mesaj gönderen tayfun29 » 09 Oca 2015, 16:37

Dersatatürk yazdı:
tayfun29 yazdı:
Bizim burada Çince değil Arapça deniyor . :) Eee günümüzün tartışmalarında'da Osmanlıca muhabbeti dönüyor bende Osmanlıca diyorum . '' Bu arada saçma bir dil olduğu için arapça yazıldığından dolayı ama gerçekten görsen yazıyı arapça ve ya osmanlıca gibi birşey çince'de olabilir edebiyat hocası okuyamadı yazıyı gerisini sen anla . Bu arada benim yazdığım şeylere yardımcı olmak dışında bu tarz şeyler yazma bak tekrar rica ediyorum . Tartışmada ortak bir yol bulamıyoruz çirkinleşiyoruz baktın muhalefet yapıyorsun yazma artık yazsanda cevap vermicem.
Sizin orası bizim burası meselesi değil bu ve bir dilin kötü olup olmamasına sen karar veremezsin.Günümüz tartışmalarında Osmanlıca muhabbeti günümüzde çok tartışılmış olabilir ama burada dilin kurban edilmesi söz konusu olamaz.Eğer sen benim beğendiğime saygı duyamazsan ben sanada saygı duymam senin gibilere de saygı duymam senin ceddinede saygı duymam bilmem anlatabildim mi işte sizin gibi insanlar yüzünden ırkçılık ortaya çıkıyor.Sen başka milletler tarafından Türkçe saçma bir dil denmesini istermisin ? istemezsin değil mi zoruna gider.O zaman başkasının dilinede hakaret etmeyeceksin.Osmanlıca dediğin dil senin kullandığın dilin %50 sidir.Senin Osmanlıca dediğin dil sözcük yapısı ve sanatlarıyla şuanki Türkçeden ne kadar üstün bir dil olduğununu anlayamazsın bile.Türkçeyi sevmiyomusun dersen herşeyiyle seviyorum Osmanlıcadan daha çok seviyorum kendi dilim ama o dilinde kötülenmesine izin vermem çünkü o dilde benim atalarımın dilidir.Atatürk'ün harf inkılabı yapmasında ki en büyük neden Osmanlıca'nın zor bir dil olmasından dolayıdır.Ama haklısın küçükken sınıfta çoğu çocuk yapamadığı şeye saçma derdi şimdi anlıyorum evet.

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 10 Oca 2015, 00:28

Anlam veremiyorum neden birbirinizin renklerine saygı duymuyorsunuz kim ne istiyorsa öğrensin ne güzel iste keşke her ders seçmeli olsa her kes yapabildiğini ve sevdiğini secsede tüm renkler güzelce bir araya gelse birbirinize karşı çıkmaktan daha güzel olmaz mi ? Ben şahsen isterim girermiyim girmem ama arkadaşlarım arasında Osmanlıcayı sevenler var ve gerçekten seviyorlar kim bilir daha onlar gibi nice insan vardir bence gayet hoş bir şey ha zorunlu olması iğrenç bir şey ama sadece Osmanlıcanın değil bir çok dersin zorunlu olması kotu elbette dediğim gibi keşke hepsi seçmeli olsa da her kes mutlu olsa bence tartışmaya değmeyecek şeyler oluyor bence her seye insancıl ve barışçıl bakın ve karsinizdakini düşünün isteyen istediğini sonuna kadar almalı !
Sonuna kadar savaşmaya hazırım ve elimden geleni yapıcam !

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön