Kanayan bir yara bir vahşet .

Herşey serbest...
Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Re: Kanayan bir yara bir vahşet .

Mesaj gönderen rüfeyde » 16 Şub 2015, 00:43

Çok acı kayıp...
Allahtan merhuma rahmet ailesine sabır diliyorum :23:

Bazen eski çaglarda yaşamak istiyorum gerçekten şu zamanda dünyaya çocuk getirmek gün geçtikçe zorlaşıyor.
Bunu yapanlara diyecek hiçbir söz yok.Kısasa kısas yapacaksın vereceksin onları o kızın ailesine kendi ellerinle verecekler cezasını.
Bence idamdan daha acısı olmalı hadım edilmeli ibretlik olmalı böyle insanlar ölüm bazıları için korkutucu olmaz belki ama cinsiyetini kaybetmek daha agır gelir her zaman
Rabbim tüm insanlara vicdan merhamet nasip etsin :23:

Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 16 Şub 2015, 01:15

rüfeyde yazdı:Çok acı kayıp...
Allahtan merhuma rahmet ailesine sabır diliyorum :23:

Bazen eski çaglarda yaşamak istiyorum gerçekten şu zamanda dünyaya çocuk getirmek gün geçtikçe zorlaşıyor.
Bunu yapanlara diyecek hiçbir söz yok.Kısasa kısas yapacaksın vereceksin onları o kızın ailesine kendi ellerinle verecekler cezasını.
Bence idamdan daha acısı olmalı hadım edilmeli ibretlik olmalı böyle insanlar ölüm bazıları için korkutucu olmaz belki ama cinsiyetini kaybetmek daha agır gelir her zaman
Rabbim tüm insanlara vicdan merhamet nasip etsin :23:
Ak partiye oy verirsen besler kargayı hem kendi gözünü oydurtur göz kalmayınca sizin gözünüzü oyar. Yapan kişi Işid Işidi besleyen Akp zihniyetidir. Ben bugüne kadar oyumu hep akp verdim keşke elim kırılsa idi de vermese idim. Ben bu saatten sonra kimseye oy vermem. Objektif hareket edeceğim. Hiç kimsenin tarafı değilim.

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Dersatatürk » 16 Şub 2015, 01:29

SİZDEN RİCA EDİYORUM BUNU SİYASETE VE YA BİR TARTIŞMAYA VURMAYIN BU ACI KAYIP HEPİMİZİN KAYBI !
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 16 Şub 2015, 02:03

Dersatatürk yazdı:SİZDEN RİCA EDİYORUM BUNU SİYASETE VE YA BİR TARTIŞMAYA VURMAYIN BU ACI KAYIP HEPİMİZİN KAYBI !
katılıyorum sana ne mantıktır bu ya herşeyi siyasetcilere devlete mal etmek insanların gunahını almak bu kadar kolay işte vicdanı olan herkes bu olaydan acı duyar din ırk dil parti ayrımı yapmaz kimse.. denecek tek söz
Ateş düştüğü yeri yakaryanmış gibi yapanlarda ortayı karıştırmaya calışır işte :!:
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 16 Şub 2015, 08:09

Dersatatürk yazdı:SİZDEN RİCA EDİYORUM BUNU SİYASETE VE YA BİR TARTIŞMAYA VURMAYIN BU ACI KAYIP HEPİMİZİN KAYBI !
aynen, size katılıyorum ... bu acı hepimizi derinden etkiledi, bunu siyasetle bağdaştırmak, Özgecan'ımızı geri getirmez.....

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 17 Şub 2015, 10:46

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Mesaj gönderen foundreform » 17 Şub 2015, 12:53

Artık ana haberleri izleyemez oldum,her gün dert her gün sıkıntı her gün yaşam sıkıntısı her gün savaş.Bu dertler yetmezmiş gibi bir de Türkiye'den toprak istiyorlar
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

“Serbest Kürsü” sayfasına dön