aol kitapları

Herşey serbest...
berat21

aol kitapları

Mesaj gönderen berat21 » 16 Nis 2015, 23:40

selam arkadaşlar. aol kitaplarının geçerliligini nerden kontrol ediyoruz halk egitim merkezinde bazı kitaplar yok interntteki kitaplarla aynımı ordakiler

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: aol kitapları

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 16 Nis 2015, 23:48

berat21 yazdı:selam arkadaşlar. aol kitaplarının geçerliligini nerden kontrol ediyoruz halk egitim merkezinde bazı kitaplar yok interntteki kitaplarla aynımı ordakiler
evet aynı...!

ilhandemir
Acemi

Mesaj gönderen ilhandemir » 17 Nis 2015, 00:02

Köylü Kızı yazdı:
berat21 yazdı:selam arkadaşlar. aol kitaplarının geçerliligini nerden kontrol ediyoruz halk egitim merkezinde bazı kitaplar yok interntteki kitaplarla aynımı ordakiler
evet aynı...!
Yeni kayıt işlemlerinin iki defa uzatılmasına rağmen duyurusu yapılmayan bir yerde maruz görülsün bu da.

Ve ayrıca bu dediğinin doğruluğu sadece bu konu özelinde geçerli olur. Bunun bilincinde olarak başlığı açarken diğer ve benzeri bir kategori aradım, serbest kürsü kategorisini de gözden kaçırmışım.

ilhandemir
Acemi

Mesaj gönderen ilhandemir » 17 Nis 2015, 00:06

Elinde olan ders kitaplarını pdf formatında yayınlanan ders notlarıyla karşılaştırmasını yapman son yapman gereken şey.

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 17 Nis 2015, 00:10

ilhandemir yazdı:
Köylü Kızı yazdı:
evet aynı...!
Yeni kayıt işlemlerinin iki defa uzatılmasına rağmen duyurusu yapılmayan bir yerde maruz görülsün bu da.

Ve ayrıca bu dediğinin doğruluğu sadece bu konu özelinde geçerli olur. Bunun bilincinde olarak başlığı açarken diğer ve benzeri bir kategori aradım, serbest kürsü kategorisini de gözden kaçırmışım.
hııııı.... :22: hiç bişey anlamadımm

Kullanıcı avatarı
jass
Doktor

Mesaj gönderen jass » 18 Nis 2015, 02:31

banada ortaöğretim liseyle karışık kitaplardan verdiler kitaplar çok sıkıcı geliyor insana okusakta bişey çıkarabilirmiyimiz orasıda muamma amma velakin teknolojinin nimetlerinden sonuna kadar yararlanırsanız başarılı oluruz hazır setler internet vs.. :tipik:

“Serbest Kürsü” sayfasına dön