Kim ne düşünüyor???

Herşey serbest...
Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Kim ne düşünüyor???

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 03 May 2015, 06:11

tebessümm yazdı:cartenza iyi ve güzel dğüşüncen için teşekkür edrim :gul: :gul: :gul:
haticeciğim sende ve tüm forumdakilerde çooook iyi teşekkür ederim tatlım bizde seni seviyoruz :40: :mavigul:
:29:

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 03 May 2015, 14:04

Köylü Kızı yazdı:Başlayalım bakalım hımmm...
Emrahk: O her derde deva bir insan, her soruya hazır bir cevap, her yerde hazır ve nazır olan yardım sever. Arada zıtlıklarımız var ama Çok seviyom onu yaa :25:
Blueberry: Foruma ilk geldiğimde beni karşılayan İnsan, çok tatlı ve çok çok iyi biri, bir gün illa tanışacağım onunla :40:
H1N1: İyi şiir yazıyor hatta Orhan Veli'den de güzel yazıyor ama gıcık işte :tipik:
Tebessüm: Gerçekten çok iyi bir dost, bir arkadaş.. onunla yüzyüzede tanışacağım İnşallah :gul: prensesi de seviyom çok tatlı :35:
Cemre2013: Oda tebessüm gibi çok iyi bir dost, iyiki tanışmışım onunla. senlede yüzyüze görüşmek istiyorum :40: Aşkitom benim :40:
Narbe: Büşra çok tatlı çok şeker bir kız. çok iyi bir dost, onu iyiki tanımışım :29: harbi kız
Rüfeyde: O dünyaya gelmiş geçmiş en cesur Bayan, çok güçlü ve çok iyi bir Anne :30: seni seviyorum ablam benim...
Not: Gerçekten çok iyi bir dost oda. birbirimizi anlıyoruz, kafa dengim :gozkırkma:
İsmail: Hem arkadaş hem kardeş, onuda iyiki tanımışım :34: tatlı çocuk
Brutus1337: Seni pek tanımasamda iyi çocuksun Fatih, yakışıklı ve havalı :utanma:
Foundreform: Furkan çok iyi bir arkadaş bir dost, çok ta bilgili Emrah kadar olmasada bişeyler biliyor, kusura bakma Furkan rekor Emrah'ta :sinsi:
Tayfun: İyi çocuk, seviyom onuda anlaşıyoz işte :gozkırkma: çalışkan ve azimli :01:
Jass:Yeni tanımaya başladım ama iyi çocuk, anlaşıyor gibiyiz :gozkırkma:
ofkanka:Onu da yeni tanıyorum ama biraz heyecanlı biri yinede çok şeker :24:
Cartenza: çok temiz kalplidır Umutgazi, kafa dengim yaptığı müziği seviyorum. umarım bir gün dinleriz :music:
Dersatatürk: Pek tanımasamda gerçekten iyi bir insan olduğunu görüyorum, azıcık siyasetçi :wink:
Rehber: Bu foruma gerçekten renk katıyor ama biraz birbirine karışmış renkler :06:
Emrah42:Yazmadan geçemedim, o açıkliselilerin tek umudu ve kahramanı :12:
Evcin14: çok karmaşık biri, henüz çözmedim bu çocuğuda ama yetenekli ve tuttuğunu bırakmayan, azimli :sinsi:
Mavi1:Aynı benim gibi biri, iyi çocuk valla... çalışmayan çalışkan :D :D :D
Sienne:hiç tanımasamda azimli biri... bir zamanlar kız sanıyordum meğer erkekmiş. 8)
Kripton: Ben Kriptonu da erkek sanıyordum meğer oda kız'mış :07:
Teşekkür ederim Haticeciğim düşüncelerin için. Sen de forumun herkesin yardımına koşan, yüreği altın gibi çok değerli bir üyesisin... :gul:
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 03 May 2015, 15:41

Estağfurullah Emrah abim... :utanma: :utanma: :utanma:

not
Asistan

Mesaj gönderen not » 06 May 2015, 23:46

çok teşekkürler kardeşim senle kim anlaşamazki okadar iyi yürekli yardim sever iyi düşünen birisin senle herkez anlayabilir yüreği iyi insan iyiki tanişmişim senle

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 06 May 2015, 23:48

not yazdı:çok teşekkürler kardeşim senle kim anlaşamazki okadar iyi yürekli yardim sever iyi düşünen birisin senle herkez anlayabilir yüreği iyi insan iyiki tanişmişim senle
Çok sağol yaaa :utanma: :utanma: :utanma: Teşekkür ederim :gul: Bende iyiki tanımışım :12:

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Mesaj gönderen foundreform » 07 May 2015, 15:33

Hatice,güzel ve samimi yorumların için teşekkür ederim,bildiğim konularda herkese yardımcı olmaya çalışırım.Sende yardımsever bir o kadarda bilgili ve foruma neşe katan insanlardansın.
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 07 May 2015, 15:53

foundreform yazdı:Hatice,güzel ve samimi yorumların için teşekkür ederim,bildiğim konularda herkese yardımcı olmaya çalışırım.Sende yardımsever bir o kadarda bilgili ve foruma neşe katan insanlardansın.
:utanma: Sağolasın Furkan :gozkırkma: Elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum :utanma: :utanma: :utanma:

“Serbest Kürsü” sayfasına dön