Tam 2 haftadır Mezuniyet İncelemesindeyim

mertpakyurek

Tam 2 haftadır Mezuniyet İncelemesindeyim

Mesaj gönderen mertpakyurek » 22 Tem 2015, 15:31

Merhabalar bugün tam 2 haftadır mezuniyet incelemesindeyim alo 147 yi aradım bekliyceksiniz diyorlar üniversite kayıtları 3 ağustosta başlayacak ben bu durumda nasıl üniversiteye kayıt olcam bi bilginiz var mı ?

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Tam 2 haftadır Mezuniyet İncelemesindeyim

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 22 Tem 2015, 17:03

mertpakyurek yazdı:Merhabalar bugün tam 2 haftadır mezuniyet incelemesindeyim alo 147 yi aradım bekliyceksiniz diyorlar üniversite kayıtları 3 ağustosta başlayacak ben bu durumda nasıl üniversiteye kayıt olcam bi bilginiz var mı ?
Merhaba, bekleyin çünkü beklemekten başka çareniz yok malesef... :26:

mertpakyurek

Mesaj gönderen mertpakyurek » 22 Tem 2015, 17:54

Köylü Kızı yazdı:
mertpakyurek yazdı:Merhabalar bugün tam 2 haftadır mezuniyet incelemesindeyim alo 147 yi aradım bekliyceksiniz diyorlar üniversite kayıtları 3 ağustosta başlayacak ben bu durumda nasıl üniversiteye kayıt olcam bi bilginiz var mı ?
Peki 3 Ağustosta üniversite kayıtları başlayacak ben o zaman kadar alamazsam mezuniyet belgesi ne olcak üniversite kaydı için ek süre var mı açık lise için ?

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 22 Tem 2015, 23:06

mertpakyurek yazdı:
Köylü Kızı yazdı:
Peki 3 Ağustosta üniversite kayıtları başlayacak ben o zaman kadar alamazsam mezuniyet belgesi ne olcak üniversite kaydı için ek süre var mı açık lise için ?
Açıkliseliler için 3. dönem sınavı ve ek sınav ile mezun olacaklar için 6 Ekim'e kada süre verildi ama 2. dönm mezunlar için de geçerli mi bilemem. 2. dönem sınavı ile mezun olanlar ise diplomaları basılmasa bile çıkma belgesi ile kayıtlarını yaptırabilecekler... :gozkırkma: kayıtlara 2 hafta var daha bekleyin siz... :26:

“MAÖL GENEL KONULAR” sayfasına dön