MAOL mezuniyet ????

Basketball0606

MAOL mezuniyet ????

Mesaj gönderen Basketball0606 » 20 Tem 2015, 12:01

Selam arkadaşlar ben 8 sene sonunda bu sene tüm kredilerimi zorunlu derslerimi ve yüz yüzedeki zorunlu derslerimi tamamladım üniversite sınavına girdim istediğim bölümü kazandım sayılır tercih sonuçlarını bekliyorum. fakat aol sitesinde yüz yüze eğitim tamamlandı mı sorusuna hayır yazıyor öğrencilik durumu aktif yazıyor. okulu arıyorum bilgi alamıyorum hoca izinde diyo. E üniversite kayıtlarına 13 gün kaldı nerde diploma ? nerde mezuniyet ? 147'yi aradım dilekçe verdim eğer ki bu okul ya da yetkililer yüzünden 1 senem daha giderse ve kazandığım okula gidemezsem alayını mahkemede süründürürüm böyle sorumsuzluk olamaz 1 yıl boyunca boşuna mı üniversite sınavına çalıştık herkesin tamamlanmış benimki tamamlanmamış ve hala bilgi vermiyolar. benimle aynı durumda olan var mı arkadaşlar ? :isyan: :isyan: :isyan: :isyan:

hsynbrgz
Çırak

Re: MAOL mezuniyet ????

Mesaj gönderen hsynbrgz » 21 Tem 2015, 22:00

Basketball0606 yazdı:Selam arkadaşlar ben 8 sene sonunda bu sene tüm kredilerimi zorunlu derslerimi ve yüz yüzedeki zorunlu derslerimi tamamladım üniversite sınavına girdim istediğim bölümü kazandım sayılır tercih sonuçlarını bekliyorum. fakat aol sitesinde yüz yüze eğitim tamamlandı mı sorusuna hayır yazıyor öğrencilik durumu aktif yazıyor. okulu arıyorum bilgi alamıyorum hoca izinde diyo. E üniversite kayıtlarına 13 gün kaldı nerde diploma ? nerde mezuniyet ? 147'yi aradım dilekçe verdim eğer ki bu okul ya da yetkililer yüzünden 1 senem daha giderse ve kazandığım okula gidemezsem alayını mahkemede süründürürüm böyle sorumsuzluk olamaz 1 yıl boyunca boşuna mı üniversite sınavına çalıştık herkesin tamamlanmış benimki tamamlanmamış ve hala bilgi vermiyolar. benimle aynı durumda olan var mı arkadaşlar ? :isyan: :isyan: :isyan: :isyan:
il veya ilçe milli egitime başvur bence.

Basketball0606

Re: MAOL mezuniyet ????

Mesaj gönderen Basketball0606 » 23 Tem 2015, 07:01

hsynbrgz yazdı:
Basketball0606 yazdı:Selam arkadaşlar ben 8 sene sonunda bu sene tüm kredilerimi zorunlu derslerimi ve yüz yüzedeki zorunlu derslerimi tamamladım üniversite sınavına girdim istediğim bölümü kazandım sayılır tercih sonuçlarını bekliyorum. fakat aol sitesinde yüz yüze eğitim tamamlandı mı sorusuna hayır yazıyor öğrencilik durumu aktif yazıyor. okulu arıyorum bilgi alamıyorum hoca izinde diyo. E üniversite kayıtlarına 13 gün kaldı nerde diploma ? nerde mezuniyet ? 147'yi aradım dilekçe verdim eğer ki bu okul ya da yetkililer yüzünden 1 senem daha giderse ve kazandığım okula gidemezsem alayını mahkemede süründürürüm böyle sorumsuzluk olamaz 1 yıl boyunca boşuna mı üniversite sınavına çalıştık herkesin tamamlanmış benimki tamamlanmamış ve hala bilgi vermiyolar. benimle aynı durumda olan var mı arkadaşlar ? :isyan: :isyan: :isyan: :isyan:
il veya ilçe milli egitime başvur bence.

teşekkürler cevap için. okulu arıyorum bekle diyolar 147'yi arıyorum cumaya kadar bekleyin dedi. beklemedeyim şuan için. pazartesiye kadar belli olmazsa milli eğitime başvurmaya gitcem

“MAÖL GENEL KONULAR” sayfasına dön