Sınav Taktikleri (ingilizce barındırır)

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
cemre2013
Doktor

Re: Sınav Taktikleri (ingilizce barındırır)

Mesaj gönderen cemre2013 » 07 Ağu 2015, 19:43

Köylü Kızı yazdı:
cemre2013 yazdı:Bende 45 diye biliyorum ne olur 50 olmasın yaaa zaten son 3 kredim kaldı onu alman lazim üniversite için birde temizlik yüzünden hic bakamadim sınavlara taşınma olayı olunca :03:
Eğer halen 45 ise bu çok iyi olur sizin için ki İnşallah 45tir. Ben geçen dönem sadece 45 olacak sonra 50'ye çıkacak diye biliyordum ondan dedim...
Bu arada nereye taşındınız..?
Kardeşim liseye başlayacak bu yıl ve okula yakin bi mevkiye tasinacagiz birde ben dershaneye gidecem bu yıl her ikisine de yakin bi yer olacak canım şu an evin içini gormen lazim ya derslere zaten hic bakmadim umarım 3 krediyi alırım ev kiraları desen uçuyor zaten en düşüğü 600 650 700 bi taraftan is bakıyorum hic olmazsa üniversitenin harç parasını kendi harcligimi çıkarmak istiyorum babama yük olmak istemiyorum

Geminin tek kaptanı olur , gerisi mürettebattır. Kalbin de tek sahibi olur , gerisi teferruattır...

Kullanıcı avatarı
power6
Uzman
İletişim:

Mesaj gönderen power6 » 07 Ağu 2015, 19:50

geçme notu 45
Mezun

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 07 Ağu 2015, 20:24

cemre2013 yazdı: Kardeşim liseye başlayacak bu yıl ve okula yakin bi mevkiye tasinacagiz birde ben dershaneye gidecem bu yıl her ikisine de yakin bi yer olacak canım şu an evin içini gormen lazim ya derslere zaten hic bakmadim umarım 3 krediyi alırım ev kiraları desen uçuyor zaten en düşüğü 600 650 700 bi taraftan is bakıyorum hic olmazsa üniversitenin harç parasını kendi harcligimi çıkarmak istiyorum babama yük olmak istemiyorum
Anlıyorum canım, Dershanelerin bu yıl kapanmaması iyi olmuş senin için. Yeni eviniz için hayırlı olsun, huzurlu bir ortam oluşsun daima. Kardeşinide tebrik ederim, başarılar diliyorum, sende iyi çalış seneye iyi bir üniversite kazanalım beraber, ders çalışmanı aksatmayacak bir iş bul bari hem aöf sınavları, hem YGS-LYS çalışmaları hemde iş aynı anda yürüteceksin, ona göre ayarlamalısın kendini... :29:

cemre2013
Doktor

Mesaj gönderen cemre2013 » 07 Ağu 2015, 21:58

Tesekkur ederim hayatım bende öyle düşünüyorum yorucu olmayacak bir is bakmaya caliscam dershanenin de Aöf e yardımcı olacağını düşünüyorum matematik İngilizce falan birde burs'a basvurcam inşallah gelir en azından bir kaç masrafimi karşılar diye düşünüyorum yarin sinavdan çıktıktan sonra dershaneye kayıta gidecem sonra bi is gorusmem var ondan sonra da yeni evimizi görmeye gidecem yetişmezse ona da ikinci sınavdan sonra bakarım artik :03: :03:
Geminin tek kaptanı olur , gerisi mürettebattır. Kalbin de tek sahibi olur , gerisi teferruattır...

“Sınavlar” sayfasına dön