Diploma imzasi

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
aysegül
Asistan

Diploma imzasi

Mesaj gönderen aysegül » 21 Ağu 2015, 17:48

Arkadaşlar Merhaba

Benim diplomam su an basilmis görünüyor sistemde bizim halk eğitime gittim müdürle konuştumona ankaradan alabilirmiyim diye sordum oda basılmış durumda ama hala ankaranin müdüründen imzalanmamış gözüküyor dedi bende çarşamba günü yurtdışına gidiyorum yani o günden önce diplomamı almalıyım o da ankaraya git durumunu anlat inşallah yardimci olurlar diye düşünüyorum sonuçta imza kaldi müdür imzalasin ve diplomani al ama garanti veremem sana demiş şimdi sizce oraya gidip durumumu anlatsam yani türkiyeye bidah dònmicem desem sizce bana diplomami imzalanmasi ihtimali nekadar yüksek

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Diploma imzasi

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 21 Ağu 2015, 19:22

Bence denemeye değer, Yurt dışına çıkarsam bir daha gelmem felan diyin, bence bişeyler yaparlar, Sevgili Müdürümüz Osman bey ile bizzat konuşmalısınız...

aysegül
Asistan

Mesaj gönderen aysegül » 21 Ağu 2015, 22:32

:teslim:
Köylü Kızı yazdı:Bence denemeye değer, Yurt dışına çıkarsam bir daha gelmem felan diyin, bence bişeyler yaparlar, Sevgili Müdürümüz Osman bey ile bizzat konuşmalısınız...
Öyle mi diyorsun köylü kiz aslinda kesinlikle denemeye değer sonuçta geleceğim o diploma ama biraz da korkuyorum vermezler diye şuan çok çaresizim ama umudumu kaybemicem

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Mesaj gönderen foundreform » 22 Ağu 2015, 14:11

Merhaba
Sonuçta mezun oldunuz,diplomanız da basılmış sadece imzalanıp kargoya verilme aşaması kalmış.
Bence gidip Ankara'dan alabilirsiniz.Ama gittiğinizde diplomanız kargoya verilip gönderildi derlerse bu kötü olur. :37:
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

aysegül
Asistan

Mesaj gönderen aysegül » 22 Ağu 2015, 21:18

foundreform yazdı:Merhaba
Sonuçta mezun oldunuz,diplomanız da basılmış sadece imzalanıp kargoya verilme aşaması kalmış.
Bence gidip Ankara'dan alabilirsiniz.Ama gittiğinizde diplomanız kargoya verilip gönderildi derlerse bu kötü olur. :37:
Umarim dediğiniz gibi olur ve diplomami bir aksilik cikmadan verirler inşallah kargoyla falan yollamazlar bizim halk eğitim Müdürümüz ancak 20 Eylül'de diplomalari gönderebilirler demiş

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön