Ek sınav

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
backhar

Re: Ek sınav

Mesaj gönderen backhar » 27 Ağu 2015, 17:12

Arkadaşlar bugün Ek Sınav için başvurdum..

Bankadan Ek Sınav Seçeneği çıkıyor oraya 20 lira yatırıyorsunuz, 5 lira da Halk Eğitim Merkezine ödüyorsunuz.

Fatih'te gireceğim sınava 12' Eylül'de Allah nasip ederse.. ( Ülkenin büyük şehirlerinde, merkezi ilçelerinde sınava giriliyor, ilçeyi siz kendiniz seçiyorsunuz).

2 Kredim kaldı, 32 Krediye kadar seçtim tam 19 ders :hehe: hahaha

Ders seçimlerini internetten yaptım..

http://i.imgur.com/1M1TG48.png
En son backhar tarafından 27 Ağu 2015, 17:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

btlbtl
Asistan

Mesaj gönderen btlbtl » 27 Ağu 2015, 17:21

backhar yazdı:Arkadaşlar bugün Ek Sınav için başvurdum..

Bankadan Ek Sınav Seçeneği çıkıyor oraya 20 lira yatırıyorsunuz, 5 lira da Halk Eğitim Merkezine ödüyorsunuz.

Fatih'te gireceğim sınava 12' Eylül'de Allah nasip ederse.. ( Ülkenin büyük şehirlerinde, merkezi ilçelerinde sınava giriliyor, ilçeyi siz kendiniz seçiyorsunuz).

2 Kredim kaldı, 32 Krediye kadar seçtim tam 19 ders :hehe: hahaha

Ders seçimlerini internetten yaptım..
İlçeyi nasıl seçiyoruz sistem üzerinden mi

backhar

Mesaj gönderen backhar » 27 Ağu 2015, 17:23

Halk Eğitim Merkezine gidip, Ek Sınav için Başvururken sana soruyorlar sende bir tanesini seçiyorsun..

Kadköy, Beşiktaş falan fistan var...

Zaten başvuru yaptıktan sonra sana Öğrenci Ek Dönem Kayıt Yenileme Raporu verecek.. Ziraat Bankasına 20 lira yatırdım ben, 5 lira Halk Eğitim Merkezine veriyorsun başvururken, banka ödeme fişinde EK SINAV AÖL VE MAÖL 2014-2015 Dönemi yazıyor bende. 5lira için de nakdi bağış alındı belgesi alacan.Sınav bitene kadar sakla onları :D Mezun olduktan sonra yakarsın hahaha

Bence git halk eğitim merkezine, sana zaten yardımcı olurlar.. 31 son gün.
En son backhar tarafından 27 Ağu 2015, 17:40 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

btlbtl
Asistan

Mesaj gönderen btlbtl » 27 Ağu 2015, 17:27

backhar yazdı:Halk Eğitim Merkezine gidip, Ek Sınav için Başvururken sana soruyorlar sende bir tanesini seçiyorsun..

Kadköy, Beşiktaş falan fistan var...

Bence git halk eğitim merkezine, sana zaten yardımcı olurlar.. 31 son gün.
Açık lisenin bu karışıklığı Yüzünden okullardan soğudum

backhar

Mesaj gönderen backhar » 27 Ağu 2015, 17:32

Ben okullardan ve öğretmenlerden nefret ediyorum, beni soğutan nedenler bunlar..

Bu açık lise sınavına girerken bile göbekli mal bir hocaya denk geldik, adam ehliyet geçerli değil diyor girişte, nüfus kimliği şart vs...

Halbuki soru ktiapçığında falan da geçerli olduğu yazıyor..

Ben ders seçimlerini internetten yapıyorum ve sınav giriş kağıdını da aöl sitesinden çıktısını alıyorum..
Haliyle fotoğrafım olmuyor :D Şişman 2 saat güneşe tutup seçmeye çalıştı kimliğimdeki fotoğrafım ile kağıttaki emo resmini hahaha

Hırbo ya sınava giren herkesi gerdi biliyor musun, bide ben atarlandım sonra arkamdan bi kaç kişi daha yüklendi hocaya... Sonra ben bi takıldım acaba bu ben gittikten sonra cvp kağıdımdaki işaretlediklerimi silip, sallamasyon yapar mı diye bütün konsantrem dağıldı arkadaş!
Neyseki çok şükür hepsini verdim bu yıl fire vermeden. Öğretmenlerden ve okul ortamından dolayı sınavlara karşı fobim var.Zaten hiç girmediğim için bitiremedim şu liseyi!

“Sınavlar” sayfasına dön