MEZUN OLDUM. :)

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
canerimo
Doktor

MEZUN OLDUM. :)

Mesaj gönderen canerimo » 21 Eyl 2015, 12:30

Sınav Sonuçları Resmi Olarak Girilmiş Sisteme. Ayrıca Otomatik Olarak ÖSYM den Bilgilerimi Güncelledim Mezunum. MEB'de Diploma Bilgilerimde Gözüküyor. Çok Şükür Şu Mezun Yazısını Bende Gördüm. Hiç Bitmez Sanıyordum Bitti. Hatta Daha Yeni İnternetten Üniversite İçin Kaydımı da Başarıyla Yaptım. Hiç Kimse Umudunu Yitirmesin İsteyin Yeter. :gozkırkma:

"İnsanlık da Nasip, Kısmet..."

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ- 4 YILLIK (ALAN YOK)
MEZUN- MEZUNİYET TARİHİ: 14/09/2015
DÖNEM: 10 KREDİ: 196
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ- YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (LİSANS-4YILLIK)

landonxxx
Yardımcı Asistan

Re: MEZUN OLDUM. :)

Mesaj gönderen landonxxx » 21 Eyl 2015, 12:36

Benimkiler hala girilmemiş herhal :D.hayırlı olsun dostum :D.

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 21 Eyl 2015, 13:06

Tebrikler.. darısı diğer arkadaşlarımızın başına İnşallah... :25:

uzunsaclikel

Mesaj gönderen uzunsaclikel » 21 Eyl 2015, 14:02

canerimo yazdı:Sınav Sonuçları Resmi Olarak Girilmiş Sisteme. Ayrıca Otomatik Olarak ÖSYM den Bilgilerimi Güncelledim Mezunum. MEB'de Diploma Bilgilerimde Gözüküyor. Çok Şükür Şu Mezun Yazısını Bende Gördüm. Hiç Bitmez Sanıyordum Bitti. Hatta Daha Yeni İnternetten Üniversite İçin Kaydımı da Başarıyla Yaptım. Hiç Kimse Umudunu Yitirmesin İsteyin Yeter. :gozkırkma:
Hayırlı olsun. Bende mezun oldum Allah'a şükür 2 gündür içim içimi yiyodu :) Yalnız öğrencilik durumu mezun yazıyor. Benim inceleme için beklememe gerek var mı ? Birde internetten üniversite kaydını nasıl yaptınız ? Çıkma belgesi götürmemiz gerek miyor mu ?

btlbtl
Asistan

Mesaj gönderen btlbtl » 21 Eyl 2015, 14:14

Ben maalesef incelemedeyimm

landonxxx
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen landonxxx » 21 Eyl 2015, 15:03

Senle ben forumun bahtsız bedevileri gibiyiz btl:).En sona biz kalıyoruz.Şaka bi yana bende incelemedeyim.Aol ün sitesinde incelemenin erken şekilde bitmesi için halk eğitime kazandığınız üniversiteyi öğrenci numaranızı bildirin diyor.Halkeğitim aradım bilgimiz yok diyo adamlar.

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 21 Eyl 2015, 15:17

İncelemede olanlar merak etmeyin, inceleme bitince 'Mezun' konumuna getirilirsiniz... Mağdur edilmeyeceksiniz :gozkırkma:

btlbtl
Asistan

Mesaj gönderen btlbtl » 21 Eyl 2015, 15:17

landonxxx yazdı:Senle ben forumun bahtsız bedevileri gibiyiz btl:).En sona biz kalıyoruz.Şaka bi yana bende incelemedeyim.Aol ün sitesinde incelemenin erken şekilde bitmesi için halk eğitime kazandığınız üniversiteyi öğrenci numaranızı bildirin diyor.Halkeğitim aradım bilgimiz yok diyo adamlar.
Hep öyle zaten ben okul kaydı için ek sınavda mezun olcağıma dair belge alıcam dedim bana öyle bişey yok dediler gönderiyolardı

btlbtl
Asistan

Mesaj gönderen btlbtl » 21 Eyl 2015, 15:18

22 ekim tarihi bizim içinde geçerli mi

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 21 Eyl 2015, 15:20

btlbtl yazdı:22 ekim tarihi bizim içinde geçerli mi
Üniversite kaydı için mi?

btlbtl
Asistan

Mesaj gönderen btlbtl » 21 Eyl 2015, 15:31

Köylü Kızı yazdı:
btlbtl yazdı:22 ekim tarihi bizim içinde geçerli mi
Üniversite kaydı için mi?
Evet

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 21 Eyl 2015, 15:33

Üniersite kayıtları için son gün 6 Ekim denmişti, tarihleri uzattılarsa bilmiyorum... Açıklise facebook sayfasından sormalısın bu durumu ben de bilmiyorum...

canerimo
Doktor

Mesaj gönderen canerimo » 21 Eyl 2015, 15:42

uzunsaclikel yazdı:
canerimo yazdı:Sınav Sonuçları Resmi Olarak Girilmiş Sisteme. Ayrıca Otomatik Olarak ÖSYM den Bilgilerimi Güncelledim Mezunum. MEB'de Diploma Bilgilerimde Gözüküyor. Çok Şükür Şu Mezun Yazısını Bende Gördüm. Hiç Bitmez Sanıyordum Bitti. Hatta Daha Yeni İnternetten Üniversite İçin Kaydımı da Başarıyla Yaptım. Hiç Kimse Umudunu Yitirmesin İsteyin Yeter. :gozkırkma:
Hayırlı olsun. Bende mezun oldum Allah'a şükür 2 gündür içim içimi yiyodu :) Yalnız öğrencilik durumu mezun yazıyor. Benim inceleme için beklememe gerek var mı ? Birde internetten üniversite kaydını nasıl yaptınız ? Çıkma belgesi götürmemiz gerek miyor mu ?
Teşekkür ederim. Eğer Açıköğretime Kayıt Yaptıracaksanız Belgeye Gerek Yok İnternette Ön Kayıt Yaparken MEB den otomatik çekiliyor mezuniyet bilgileriniz. Çok nadir de olsa bazı kişilerden isteniyor o da zaten başvurunun sonunda çıkan belgede kayıt için gerekli belgeler kısmında yazıyor. Ondan sonra dönem ücretini ya kredi kartıyla ya da Vakıfbank ATM veya Şubeden ödeyip seçtiğiniz büroya gidip kayıtınızı tamamlıyorsunuz.
"İnsanlık da Nasip, Kısmet..."

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ- 4 YILLIK (ALAN YOK)
MEZUN- MEZUNİYET TARİHİ: 14/09/2015
DÖNEM: 10 KREDİ: 196
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ- YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (LİSANS-4YILLIK)

uzunsaclikel

Mesaj gönderen uzunsaclikel » 21 Eyl 2015, 15:50

canerimo yazdı:
uzunsaclikel yazdı:
Teşekkür ederim. Eğer Açıköğretime Kayıt Yaptıracaksanız Belgeye Gerek Yok İnternette Ön Kayıt Yaparken MEB den otomatik çekiliyor mezuniyet bilgileriniz. Çok nadir de olsa bazı kişilerden isteniyor o da zaten başvurunun sonunda çıkan belgede kayıt için gerekli belgeler kısmında yazıyor. Ondan sonra dönem ücretini ya kredi kartıyla ya da Vakıfbank ATM veya Şubeden ödeyip seçtiğiniz büroya gidip kayıtınızı tamamlıyorsunuz.
Anladım ben açıköğretime kayıt olmadım yani çıkma belgesiyle üniversiteye gitmem gerekiyor :) teşekkür ederim :)

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön