Yardım edermisiniz?

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Sercinyo
Yardımcı Asistan

Yardım edermisiniz?

Mesaj gönderen Sercinyo » 27 Eyl 2015, 13:36

ben ocaktaki sınavda mevzun olmak istiyorum ama zorunlu derslerden ingilizce 6 elimde kaldı 2.kez giriş olucak nasıl bu ingilizce 6yı verebilirim bana biriniz yardım eli uzatırmısınız?

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Yardım edermisiniz?

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 27 Eyl 2015, 15:18

Sercinyo yazdı:ben ocaktaki sınavda mevzun olmak istiyorum ama zorunlu derslerden ingilizce 6 elimde kaldı 2.kez giriş olucak nasıl bu ingilizce 6yı verebilirim bana biriniz yardım eli uzatırmısınız?
İngilizce-6 zor bir ders değil, çalışırsan verirsin... Şöyle çalış önce kitabı bir güzel oku! kitaptaki boşlukları doldurma kısmına iyi çalış ve kitaptaki testlerede çünkü aynısı birebir cümleler çıkıyor ona göre... çıkmış sorulara da çalış tabi ama kitaptan daha çok çalış gerekirse kitabı bir daha oku!!

kelmamutt

Mesaj gönderen kelmamutt » 27 Eyl 2015, 15:51

Sercinyo yazdı:ben ocaktaki sınavda mevzun olmak istiyorum ama zorunlu derslerden ingilizce 6 elimde kaldı 2.kez giriş olucak nasıl bu ingilizce 6yı verebilirim bana biriniz yardım eli uzatırmısınız?
bazı insanlar okuyarak anlar bazi insanlar yazarak. ben yazarak daha iyi anliyorum :) biraz zahmetli ama ben yalnizca ingilizce derslerini bu sekilde calistim. tum kitabi oldugu gibi yazdim bilmedigiim kelimeleri cikardim calisirken. tum konulari testleri. butun ornekleri her seyi yazdim bu sekilde verdim butun ingilizce derslerini sizde isterseniz basarabilirsiniz. :)

tebessümm
Doçent

Mesaj gönderen tebessümm » 27 Eyl 2015, 17:56

kitabı oku bilmediğin kelimeleri öğren sonra konuları youtubeden çalıış
özkan çelen var çok güzel anlatıyor :26: :26:
https://www.youtube.com/watch?v=RVfWnSL ... utExcCmrOX
bende bu dönem ingilizce 6 dan sınava gireceğim zor değil
Kredi:193
Dönem:8
<3mezun<3 :tipik:

Sercinyo