açık öğretim düz liseyemi gideyim bilişimemi

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
r@m@z@n
Yardımcı Uzman
İletişim:

açık öğretim düz liseyemi gideyim bilişimemi

Mesaj gönderen r@m@z@n » 01 Eki 2015, 13:56

açık öğretime yazılacam sizce alansızmı yazılayım yoksa Bilişim Teknolojileri Alanınamı yazılayım

Bilişim Teknolojileri Alanı çok zor olurmu sınav sorularında ne soruyolar kodlama dillerini soruyolarmı

Kullanıcı avatarı
icerdekicsesi
Acemi

Re: açık öğretim düz liseyemi gideyim bilişimemi

Mesaj gönderen icerdekicsesi » 01 Eki 2015, 14:03

Alansiz okursan senin için daha iyi olur liseyi çabuk bitirirsin. Lakin ben alanlı okumak istiyorum dersen senin için biraz daha zor olabilir tercih senin. :ders:

canerimo
Doktor

Mesaj gönderen canerimo » 01 Eki 2015, 15:23

r@m@z@n yazdı:açık öğretime yazılacam sizce alansızmı yazılayım yoksa Bilişim Teknolojileri Alanınamı yazılayım

Bilişim Teknolojileri Alanı çok zor olurmu sınav sorularında ne soruyolar kodlama dillerini soruyolarmı
Eğer Lise Bitince KPSS ye Girmek İstiyorsan Bilişim Teknolojileri Çok Avantajlı Çünkü Tercih Listene Bir Çok Kadroyu Yazabiliyorsun. Ama Lise KPSS si Senin İçin Çok Önemli Değilse Yani Hedefin Üniversite İse ve Yüzyüze Eğitim Almak Senin İçin Sorun Olacaksa (Yüzyüze Eğitim Günleri Okuldan Okula Değişkenlik Gösteriyor Bazı Okullar Hafta sonu Bazı Okullar Akşamları Yüzyüze Eğitim Veriyor.) Düz Alansız Okumanız Daha Faydalı Olur Diye Düşünüyorum.
"İnsanlık da Nasip, Kısmet..."

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ- 4 YILLIK (ALAN YOK)
MEZUN- MEZUNİYET TARİHİ: 14/09/2015
DÖNEM: 10 KREDİ: 196
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ- YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (LİSANS-4YILLIK)

r@m@z@n
Yardımcı Uzman
İletişim:

Mesaj gönderen r@m@z@n » 01 Eki 2015, 16:11

kardeş lise diplomam olsun yeter başka bişey yapacağım yok ama bilişim olsa daha iyi olur diye düşünüyorum çok zor değilse bilişime yazılmak istiyorum azda olsa kodlama dillerini biliyorum

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Mesaj gönderen foundreform » 02 Eki 2015, 02:32

r@m@z@n yazdı:kardeş lise diplomam olsun yeter başka bişey yapacağım yok ama bilişim olsa daha iyi olur diye düşünüyorum çok zor değilse bilişime yazılmak istiyorum azda olsa kodlama dillerini biliyorum
Açık lise ile Mesleki açık lise arasında fark var.
Bir an önce mezun oluyum diyorsan açık liseyi tavsiye ederim.
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön