sınav sonuçları

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
SnowOwl
Çırak

sınav sonuçları

Mesaj gönderen SnowOwl » 25 Oca 2016, 13:26

Bu gün açıklanacaktı demin baktım açıklanmamış.Ne zaman açıklanır?

tebessümm
Doçent

Re: sınav sonuçları

Mesaj gönderen tebessümm » 25 Oca 2016, 14:18

her zamanki gibi aksaklık var

Meb Açik Öğretim Lisesi AÖL
4 saat ·
1. DÖNEM SINAV SONUÇLARI : iş takviminde 25 ocakta açıklayacağımızı duyurduğumuz sınav sonuçları hafta içinde açıklanacak olup ,aynı gün de kayıt yenileme işlemleri başlayacaktır.Sınavın sonuçlarının gecikmesinin sebebi olumsuz hava şartları nedeniyle zamanında yapılamayan ( Bitlis,Muş,Van,Hakkari ve Zonguldak ve bazı ilçeler ) ve 16-17 ocakta telafisi yapılan sınavlarımızdır.Sonuçlar birlikte açıklanması gerekmektedir.Gerekli açıklama ve duyuruları bu sayfamızdan ve Web sitemizden takip edebilirsiniz..Konuyla ilgili hiç bir yeri aramanıza gerek yoktur.AÖL SISTEMINDE ADRES BILGILERINDE BULUNAN CEP TELEFONU ILE ILGILI BILGILERINIZIN GÜNCEL OLUP OLMADIĞINI KONTROL EDINIZ.GÜNCEL DEĞILSE GÜNCELLEYİNİZ. GÜNCELLEME İŞİNİ YILIN HER GÜNÜ YAPABİLİRSİNİZ..
Kredi:193
Dönem:8
<3mezun<3 :tipik:

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 25 Oca 2016, 14:41

tebessümm yazdı:her zamanki gibi aksaklık var

4 saat ·
1. DÖNEM SINAV SONUÇLARI : iş takviminde 25 ocakta açıklayacağımızı duyurduğumuz sınav sonuçları hafta içinde açıklanacak olup ,aynı gün de kayıt yenileme işlemleri başlayacaktır.Sınavın sonuçlarının gecikmesinin sebebi olumsuz hava şartları nedeniyle zamanında yapılamayan ( Bitlis,Muş,Van,Hakkari ve Zonguldak ve bazı ilçeler ) ve 16-17 ocakta telafisi yapılan sınavlarımızdır.Sonuçlar birlikte açıklanması gerekmektedir.Gerekli açıklama ve duyuruları bu sayfamızdan ve Web sitemizden takip edebilirsiniz..Konuyla ilgili hiç bir yeri aramanıza gerek yoktur.AÖL SISTEMINDE ADRES BILGILERINDE BULUNAN CEP TELEFONU ILE ILGILI BILGILERINIZIN GÜNCEL OLUP OLMADIĞINI KONTROL EDINIZ.GÜNCEL DEĞILSE GÜNCELLEYİNİZ. GÜNCELLEME İŞİNİ YILIN HER GÜNÜ YAPABİLİRSİNİZ..
Tebessüm tatlım nasılsın ? özlemişim sizi çok nicki görünce bir sevindim ki sorma :40:
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

tebessümm
Doçent

Mesaj gönderen tebessümm » 25 Oca 2016, 16:03

rüfeyde yazdı:
tebessümm yazdı:her zamanki gibi aksaklık var

4 saat ·
Tebessüm tatlım nasılsın ? özlemişim sizi çok nicki görünce bir sevindim ki sorma :40:
iyiyim ablacığım sen nasılsın :29: :29: enesimiz nasıl :gul: :29: :utanma:
pek giremiyorum artık çalışıyorum :26: :26: ygs de var :tipik: :tipik: :tipik: çok sıkıcı :26: :26: geçiyor
sen neler yapıyorsun :40: :40: :40:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 25 Oca 2016, 16:15

Merhaba, herkes iyidir İnşallah...
Senin adına sevindim Tebessüm, bu sefer ben çalışamıyorum, 1 aydır odaklanma sorunum ve dikkat eksikliği var bende, iyice bir bunalıma giriyorum...
Bu yıl barajı bile geçemeyecem galiba... :23:

Hayaller Hayatlar
Çırak

Mesaj gönderen Hayaller Hayatlar » 25 Oca 2016, 16:31

Sizce , liseyi komple açıktan okumuş, sayısal olarak neredeyse 0 olan birisi üniversite sınavlarına ne kadar zamanda ve nasıl hazırlanabilir ?
where i belong, till I feel your warmth.

tebessümm
Doçent

Mesaj gönderen tebessümm » 25 Oca 2016, 17:58

Köylü Kızı yazdı:Merhaba, herkes iyidir İnşallah...
Senin adına sevindim Tebessüm, bu sefer ben çalışamıyorum, 1 aydır odaklanma sorunum ve dikkat eksikliği var bende, iyice bir bunalıma giriyorum...
Bu yıl barajı bile geçemeyecem galiba... :23:
üzülme canım benim :29: sen bizden daha iyisin senin mat ile aran iyi :23: benim kötü
ben çalışıyorum derken :utanma: iş olarak dedim tatlım daha bölünebilme kurallarındayım :23: :23: allahtan matematik hocam var yoksa hiç anlamazdım :26:

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 25 Oca 2016, 19:08

Dün ki sınav sonucunda grip olmus yorgan döşek yatıyorum kızlar :23: ee karda ıslak pacalarla 3 saat durursan böyle olur :39:

Biiz yine de iyiyiz hamd olsun enes beyde kırık bacagınla bana işkenceye devam ediyor :37: bugun alçısı çıkacaktı ama hastahaneye gidemedik yollar buzlu erteledik mecburen öyle iştee uğraşıyoruz.

Köylü kızı tatlım ben dogru dürüst çalışamadan yaptım 241 puanı sen bu sene cok daha iyisini yapacaksın kendine inan ve guven hem şöyle düşün ben kendime eziyet etmeden çalışmaya özen göstereyim Rabbim bunu karşılıksız bırakmaz de kendine moral bul ben hep öyle yapıyorum umitsizliğe düştükçe sizleri seviyorum kocamaaan öpuyorum :29: :29: Tebessüm o kızın olacak fıstıkıda ısırıyorum mıncıklıyorum :tipik: :40:
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

tebessümm
Doçent

Mesaj gönderen tebessümm » 25 Oca 2016, 19:14

rüfeyde yazdı:Dün ki sınav sonucunda grip olmus yorgan döşek yatıyorum kızlar :23: ee karda ıslak pacalarla 3 saat durursan böyle olur :39:

Biiz yine de iyiyiz hamd olsun enes beyde kırık bacagınla bana işkenceye devam ediyor :37: bugun alçısı çıkacaktı ama hastahaneye gidemedik yollar buzlu erteledik mecburen öyle iştee uğraşıyoruz.

Köylü kızı tatlım ben dogru dürüst çalışamadan yaptım 241 puanı sen bu sene cok daha iyisini yapacaksın kendine inan ve guven hem şöyle düşün ben kendime eziyet etmeden çalışmaya özen göstereyim Rabbim bunu karşılıksız bırakmaz de kendine moral bul ben hep öyle yapıyorum umitsizliğe düştükçe sizleri seviyorum kocamaaan öpuyorum :29: :29: Tebessüm o kızın olacak fıstıkıda ısırıyorum mıncıklıyorum :tipik: :40:
geçmiş olsun ablacığım :23: :23: :23: :23: çok üzüldüm ikinizde kısa sürede iyleşirsiniz inşallah :30:
bizde sizi öpüyoruz :29: :29: :29: :29: :29: :01:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 25 Oca 2016, 19:44

Teşekkür ederim sağolun tavsiyeleriniz için, İnşallah hayırlısı olur, benim bu yıl kesinlikle kazanmam lazım çünkü bu yıl yerleşmezsem seneye YGSye giremeyecem...
Rabbim kolaylık verir İnşallah hayırlısı olsun...
Sizlerede başarılar... :26:

Kullanıcı avatarı
(Amed)
Çırak

Mesaj gönderen (Amed) » 26 Oca 2016, 00:26

Sınav sonuçları birkaç güne açıklanır heralde merakla bekliyorum

“Sınavlar” sayfasına dön