Ders seçemiyorum

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
megalanya
Acemi

Ders seçemiyorum

Mesaj gönderen megalanya » 28 Oca 2016, 22:49

Merhabalar. Ayın 25'inde bankaya kayıt yenileme ücretini yatırdık. Halk Eğitim Merkezi'ne gittiğimizde yeni sisteme geçildiğini söylediler. Onay akşam mesai bitimi otomatik olarak yapılacakmış. 5 TL olan ücreti sorduğumda ders seçimi yaptıktan sonra kitapları almak için geldiğiniz zaman ödenmesi gerektiğini söylediler. Ders seçim ekranı o gün çıkmadı ben de sınavların açıklanacağı gün açıklanır diye bekledim ve gerçektende bu akşam baktığımda ders seçim ekranı çıkmıştı ama "Durumunuz Ders Seçmek İçin Uygun Değildir." yazısı ile karşılaşıyorum. Öğrencilik durumum "Aktif" olarak gözüküyor. Acaba bana özel bir sorun mu var? Ne yapmalıyım? Teşekkürler.

Resim

ismail188
Acemi

Re: Ders seçemiyorum

Mesaj gönderen ismail188 » 28 Oca 2016, 23:02

Aynısı bana oldu kardeş Halk Eğitime git kayıt yenileme yaptır

Kullanıcı avatarı
brutus1337
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen brutus1337 » 28 Oca 2016, 23:16

Kardeşim Aynısı bana oldu bir yardım edin 30 tl bankaya yatırdım ama 5 tl hiç bir yere vermedim ?
ResimResim
Mezun

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 28 Oca 2016, 23:47

brutus1337 yazdı:Kardeşim Aynısı bana oldu bir yardım edin 30 tl bankaya yatırdım ama 5 tl hiç bir yere vermedim ?
Halk eğitime git, onaylat, 5 lirayı da Halk eğitime ver...

Kullanıcı avatarı
liderim07

Mesaj gönderen liderim07 » 30 Oca 2016, 13:40

megalanya yazdı:Merhabalar. Ayın 25'inde bankaya kayıt yenileme ücretini yatırdık. Halk Eğitim Merkezi'ne gittiğimizde yeni sisteme geçildiğini söylediler. Onay akşam mesai bitimi otomatik olarak yapılacakmış. 5 TL olan ücreti sorduğumda ders seçimi yaptıktan sonra kitapları almak için geldiğiniz zaman ödenmesi gerektiğini söylediler. Ders seçim ekranı o gün çıkmadı ben de sınavların açıklanacağı gün açıklanır diye bekledim ve gerçektende bu akşam baktığımda ders seçim ekranı çıkmıştı ama "Durumunuz Ders Seçmek İçin Uygun Değildir." yazısı ile karşılaşıyorum. Öğrencilik durumum "Aktif" olarak gözüküyor. Acaba bana özel bir sorun mu var? Ne yapmalıyım? Teşekkürler.

Resim
ÖNCE ZORUNLU DERSLERİ DÖNEM SIRALAMASINA GÖRE SEÇME ZORUNLULUĞU GETİRİLMİŞ GİBİ GÖRÜNÜYOR

tebessümm
Doçent

Mesaj gönderen tebessümm » 30 Oca 2016, 13:53

megalanya yazdı:Merhabalar. Ayın 25'inde bankaya kayıt yenileme ücretini yatırdık. Halk Eğitim Merkezi'ne gittiğimizde yeni sisteme geçildiğini söylediler. Onay akşam mesai bitimi otomatik olarak yapılacakmış. 5 TL olan ücreti sorduğumda ders seçimi yaptıktan sonra kitapları almak için geldiğiniz zaman ödenmesi gerektiğini söylediler. Ders seçim ekranı o gün çıkmadı ben de sınavların açıklanacağı gün açıklanır diye bekledim ve gerçektende bu akşam baktığımda ders seçim ekranı çıkmıştı ama "Durumunuz Ders Seçmek İçin Uygun Değildir." yazısı ile karşılaşıyorum. Öğrencilik durumum "Aktif" olarak gözüküyor. Acaba bana özel bir sorun mu var? Ne yapmalıyım? Teşekkürler.

Resim
kayıt yenileme 28 ocakta başladı :26: :26: diye biliyorum
ben dün kayıt yenileme yaptım aynı gün saat akşam 6 da kayıdım otomatik olarak yenilendi
halk eğitime gitmedim
Kredi:193
Dönem:8
<3mezun<3 :tipik:

Realsteel
Acemi

Mesaj gönderen Realsteel » 30 Oca 2016, 14:05

Bende halk eğitime gitmedim ve şuanda dersleri seçtim 5 lira vermeden .
Toplam Kredi : 200
Zorunlu Ders : 0

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön