12.sinifta gecis lutfen yardim

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
Normlifee

12.sinifta gecis lutfen yardim

Mesaj gönderen Normlifee » 28 Oca 2016, 23:59

Merhaba kredi konusunda sorularim var,gecersem kredim cok dusuk gelcek diye cekiniyorum cunku cok zayifim vardi mezuniyetim uzar diye korkuyorum , bilgilendirebilirmisiniz bu konuda

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Re: 12.sinifta gecis lutfen yardim

Mesaj gönderen Dersatatürk » 29 Oca 2016, 00:20

Normlifee yazdı:Merhaba kredi konusunda sorularim var,gecersem kredim cok dusuk gelcek diye cekiniyorum cunku cok zayifim vardi mezuniyetim uzar diye korkuyorum , bilgilendirebilirmisiniz bu konuda
Detaylı sorarsan detaylı anlatırım , neyi sordupunu anlayamadım tam ...
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Normlifee

Mesaj gönderen Normlifee » 29 Oca 2016, 00:31

Hocam 9.siniftan beri zayifli geciyorum kredimin dusuk gelcegini tahmin ediyorum. 2.donem icin aciga gecicem son sinifim mezun olamamaktam korkuyorum.

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Dersatatürk » 29 Oca 2016, 00:44

Normlifee yazdı:Hocam 9.siniftan beri zayifli geciyorum kredimin dusuk gelcegini tahmin ediyorum. 2.donem icin aciga gecicem son sinifim mezun olamamaktam korkuyorum.
Alttan derslerin varsa sen takip edecektir elbette ama birde şöyle bir şey var örgünde ne okuyorsun artık açık lise sistemi değişti eskisi gibi değil 10 . sınıfta fizik kimya matematik görmediyseniz bu dersler'de karşınıza zorunlu olarak çıkacak ... İyi araştırın derim bana kalırsa riske atmayın okulunuzu örgün'den bitirin ...

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Normlifee

Mesaj gönderen Normlifee » 29 Oca 2016, 00:46

Gecmekte kararliyim alttan dersim yok ortlamayla gectim. Ama zayifim cok kredimin dusuk gelmesi olasi. Sayisal okuyorum.

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Dersatatürk » 29 Oca 2016, 01:33

Normlifee yazdı:Gecmekte kararliyim alttan dersim yok ortlamayla gectim. Ama zayifim cok kredimin dusuk gelmesi olasi. Sayisal okuyorum.
Ders notlarının düşük olması krediyi etkilemiyor ... :)

Resim

Mustafa Kemal ATATÜRK

Normlifee

Mesaj gönderen Normlifee » 29 Oca 2016, 01:37

Kredi hesabi basariligi oldugun derslerin haftalik ders saati degil mi ?

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön