AÇIK LİSE OTURUM NO

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Frkngdk

AÇIK LİSE OTURUM NO

Mesaj gönderen Frkngdk » 16 Şub 2016, 21:18

Merhaba arkadaşlar, ders seçerken oturum no'yu kendiniz ayarlıyabiliyormuşunuz. Aöl 5. ve muhtemelen son kez sınava gireceğim. Yani bu bilgiyi geç öğrenmem canımı sıktı açıkçası, benim hiçbir işime yaramadı. Benim gibi bu bilgiyi bilmeyen insanlara yardımcı olmak için bu başlığı açma gereği duydum, herkese başarılar. Ayrıca AÖL yönetimi bu kadar önemli bir bilgiyi öğrencileriyle neden paylaşmıyor? Kar'da kışta 1 ders için sınava giden insanlara yazık!

Kullanıcı avatarı
missguard
Doktor

Re: AÇIK LİSE OTURUM NO

Mesaj gönderen missguard » 16 Şub 2016, 23:02

Oturum no sunu ayarlayabilitor muyuz? Ne demek o?
Her dersin kendi oturum numarisi yok mu?

Kullanıcı avatarı
ertan.deniz

Mesaj gönderen ertan.deniz » 17 Şub 2016, 02:01

ilk kez duyuyorum nerden yapılıyor

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Dersatatürk » 17 Şub 2016, 02:38

Oturum numarasını ayarlayabiliyoruz diye bir şey yok . Oturum numaraları zaten ayarlıdır o dersi seçmeyip başka bir oturumda ki dersi seçerseniz ve buna ayarlamak derseniz o ayrı konu ilk girdiğim sınavda çözmüştüm ben bunu . :)
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 17 Şub 2016, 09:36

Her dersin oturumu bellidir, değiştirilemez. :25:

sensonayt

Mesaj gönderen sensonayt » 17 Şub 2016, 14:15

Köylü Kızı yazdı:Her dersin oturumu bellidir, değiştirilemez. :25:
Mrb ilk defa sinava girecegim oturum ne anlama geliyor aciklarmisiniz .girecegim dersler 3 oturum da icinde nasil olacak

tebessümm
Doçent

Mesaj gönderen tebessümm » 17 Şub 2016, 17:13

Frkngdk yazdı:Merhaba arkadaşlar, ders seçerken oturum no'yu kendiniz ayarlıyabiliyormuşunuz. Aöl 5. ve muhtemelen son kez sınava gireceğim. Yani bu bilgiyi geç öğrenmem canımı sıktı açıkçası, benim hiçbir işime yaramadı. Benim gibi bu bilgiyi bilmeyen insanlara yardımcı olmak için bu başlığı açma gereği duydum, herkese başarılar. Ayrıca AÖL yönetimi bu kadar önemli bir bilgiyi öğrencileriyle neden paylaşmıyor? Kar'da kışta 1 ders için sınava giden insanlara yazık!
galiba şunu demek istiyorsun;ders seçerken dersleri 3 oturuma göre ayarlamayı yoksa yanlış mı anladım :26:
Kredi:193
Dönem:8
<3mezun<3 :tipik:

Kullanıcı avatarı
ertan.deniz

Mesaj gönderen ertan.deniz » 18 Şub 2016, 02:39

sensonayt yazdı:
Köylü Kızı yazdı:Her dersin oturumu bellidir, değiştirilemez. :25:
Mrb ilk defa sinava girecegim oturum ne anlama geliyor aciklarmisiniz .girecegim dersler 3 oturum da icinde nasil olacak
merhaba; toplam 3 oturum yapılıyor. 1. oturum c.tesi günü sabah 9 da 2. oturum c.tesi 14:00 3. oturum pazar günü sabah 9 da
örnek toplam 12 dersin varsa 3 otouruma bölüp sınava giriyorsun yani bütün derslere aynı gün ve saat de girmiyorsun

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön