açık okumak?

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Üyecik
Çırak

açık okumak?

Mesaj gönderen Üyecik » 14 Şub 2016, 18:24

açık okumanın zorlukları neler örgündeki birine açığa geçmesini tavsiye eder misiniz ya da delilik mi dersiniz?

Kullanıcı avatarı
siyahiasker
Asistan

Re: açık okumak?

Mesaj gönderen siyahiasker » 05 May 2016, 13:04

Neden geçtiğine bağlı .. Delilik değildir fakat çalışmayacaksan ise hiç bulaşma derim.. ben de daha bırakmadım bu cuma pedere diyicez bakalım ama çok arastırdım kendime güveniyorum ve delilik olmaz bence çalışırsan daha easy olur emin ol hayırlısı :27:
Bildiğimiz şeyler arttıkça, bilmediğimiz şeylerin ne kadar çok olduğunu daha iyi anlarız, çünkü onların çerçevesi büyüdükçe, bilinmeyenlerle olan temasları da artar.

BonezCrusher

Mesaj gönderen BonezCrusher » 05 May 2016, 13:36

Niye delilik olsun saatlerce okuldamı durulur

word87
Çırak

Mesaj gönderen word87 » 06 May 2016, 15:38

BonezCrusher yazdı:Niye delilik olsun saatlerce okuldamı durulur
Yanlış düşünce...

Sosyal çevre bakımından: Kardeşim aöl'e geçersen, arkadaşların okula giderken sen evde oturup ders çalısmaya çalısırsın. Arkadaşların okulda kendi aralarında sohbet ederken sen evde oturup arkadaşların okuldan çıksa da gezsek diye beklersin.
Anlayacağın sosyal olarak kötü olabilir, hele bütün arkadaşların okulda okuyorsa senin için daha zor olur.

ders bakımından: Aöl'de son anda 40-45 ders notuyla kaçırdığın dersini telafi edemezsin. Okulda yine performans ödevi/ veya öğretmenden rica ederek gecersin. ama aölde telafisi yok

Tabi lisenin son senesinde ygs'ye/lys''ye daha çok çalışmak için geçenler olabiliyor.. Verimli oluyor mu? bazılarına göre evet.

la tahzen
Doktor

Mesaj gönderen la tahzen » 08 May 2016, 01:58

Açık lisenin tek eksi yanı sosyallesememe sorunsalıdır.
Ben açıkliseye geçtim iyikide geçmisim bu donem mezun oluyorum. Kısa surede mezun oldum. öyle abartıldıgı kadar ders filan calısmak gerekmiyo emin olun. Çok kolay açık lise 18 yasındayım yasıtlarımla mezun oluyorum hemde 2 yıl ara vererek...

SkyBlue
Acemi

Mesaj gönderen SkyBlue » 10 May 2016, 01:55

Sosyalleşmekten başka bir sorunu yok.Hem işe gidip para kazanıyor, hemde okulunu okuyorsun.
Resim

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön