Acik liseye gecicem fakat sorun var

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
siyahiasker
Asistan

Acik liseye gecicem fakat sorun var

Mesaj gönderen siyahiasker » 10 May 2016, 10:15

Arkadaslar okuldan cok bunaldim ve babama acik liseye gecmek istedgimi soyledim o kabul etti fakat zorla 1 ay daha git diyor okulu bitir diyor dezavantaj olur diyor simdi birakirsan ...
Beyler okul kapanmadan tastikname alirsam aciga gecince dezavantajlari neler ? Lutfen taktik plz

Bildiğimiz şeyler arttıkça, bilmediğimiz şeylerin ne kadar çok olduğunu daha iyi anlarız, çünkü onların çerçevesi büyüdükçe, bilinmeyenlerle olan temasları da artar.

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Acik liseye gecicem fakat sorun var

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 10 May 2016, 17:11

siyahiasker yazdı:Arkadaslar okuldan cok bunaldim ve babama acik liseye gecmek istedgimi soyledim o kabul etti fakat zorla 1 ay daha git diyor okulu bitir diyor dezavantaj olur diyor simdi birakirsan ...
Beyler okul kapanmadan tastikname alirsam aciga gecince dezavantajlari neler ? Lutfen taktik plz
Açık liseye şimdi geçemezsin, önce 1 ay daha okuluna devam et Eylül ayında gider tasdikname alıp açıkliseye geçersin.
Şimdi istesende geçiş yapamazsın. Sen açıklise facebook sayfasını takip et orda daha ayrıntılı bilgilere ulaşırsın. Eylül'de İnşallah geçiş yapmak için bu foruma uğra yardımcı oluruz sana...

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön