2016 YGS Hazırlananlar

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Seda Çoşut

Re: 2016 YGS Hazırlananlar

Mesaj gönderen Seda Çoşut » 04 Haz 2016, 18:27

merhaba ben 2016 ygs sınavına girdim istediğim üni de bölümde geliyor ancak bi sorunum var ben henüz aöl'den mezun olmadım 16 kredi eksiğim var 11-12 haziranda aöl sınavına girecem tekrar bu eksik krediyi bi şekilde tamamlayacagımı düşünüyorum ama sorun şu ki; üniversite tercihi yapacağım zaman okul puanı eklenmiş olacak mı mezun olmadığım halde yada eğer okul puanı ygs puanıma dahil olmayacaksa mezun olmadan tercihi nasıl yapacam :( bana bi fikir verin lütfen yaa kafam çok karışıkkkk..... :08: :08: :08: :08:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: 2016 YGS Hazırlananlar

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 06 Haz 2016, 11:22

Seda Çoşut yazdı:merhaba ben 2016 ygs sınavına girdim istediğim üni de bölümde geliyor ancak bi sorunum var ben henüz aöl'den mezun olmadım 16 kredi eksiğim var 11-12 haziranda aöl sınavına girecem tekrar bu eksik krediyi bi şekilde tamamlayacagımı düşünüyorum ama sorun şu ki; üniversite tercihi yapacağım zaman okul puanı eklenmiş olacak mı mezun olmadığım halde yada eğer okul puanı ygs puanıma dahil olmayacaksa mezun olmadan tercihi nasıl yapacam :( bana bi fikir verin lütfen yaa kafam çok karışıkkkk..... :08: :08: :08: :08:
Merak etmeyin tercih zamanı ek puanınız verilecektir, bunda sıkıntı yaşamazsınız, Ama siz en geç ek sınavlara kadar mezun olmaya çalışın, çünkü mezun olamazsanız ünive gidemezsiniz.

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön