Üniversite Kayıt Hakkınnda

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
t0rment0r

Üniversite Kayıt Hakkınnda

Mesaj gönderen t0rment0r » 11 Ağu 2016, 02:37

Üniversiteye kayıt hakkı kazandım. Kayıt tarihleri ise 15-19 arası ve ben daha mezun olamadım. 3.ek sınavda mezun olucam. Peki ben üniversiteye nasıl kayıt yaptırcam? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

8.Dönem 183 Kredi

enesaydemir

Re: Üniversite Kayıt Hakkınnda

Mesaj gönderen enesaydemir » 11 Ağu 2016, 09:05

ben aradım sordum geçiçi belge veriyolrmış mezun olucağına dair ..kazandığın üniversiteyi ara sor böyle böyle belge vericem kayıt yaptırıcam. yök böyle karar vermiş felan de bazı ünivler sorun çıkartıyo . gitmeden ara sor bi

bende ege diş kazandım . saat 9dan sonra arıcam okulu

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 11 Ağu 2016, 12:55

Geçici kayıt hakkı veriyorlar. Mezun olunca istedikleri belge her neyse 31 Aralık'a kadar verirsin sonra, ama kesin mezun olmalısın, yoksa üniversiteye gidemezsin.

cinoo

Mesaj gönderen cinoo » 14 Ağu 2016, 00:29

arkadaşlar 168 kredim var ünv kazandım fakat halk eğitim bana geçici belge veremiyor. ünv nasıl kayıt yaptırabilirim ?

winchester

Mesaj gönderen winchester » 15 Ağu 2016, 20:02

3. Dönem mezunlarının diplomaları ne zman gelecek kesin bilgisi olan varmı??

Kullanıcı avatarı
jass
Doktor

Mesaj gönderen jass » 18 Ağu 2016, 03:19

İş takvimini takip et sürekli güncel olduğunda bi daha bak bakalım.

lacoiln

Mesaj gönderen lacoiln » 07 Kas 2016, 05:14

ben de ayni durumdayim. cozebildiniz mi?

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Dersatatürk » 07 Kas 2016, 16:03

t0rment0r yazdı:Üniversiteye kayıt hakkı kazandım. Kayıt tarihleri ise 15-19 arası ve ben daha mezun olamadım. 3.ek sınavda mezun olucam. Peki ben üniversiteye nasıl kayıt yaptırcam? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
Bende geçen yıl aynı durumda kalmıştım canınızı sıkmayın gerekli süreyi tanıyacaklar ve ardından geçici mezuniyet belgesi verecekler onunla kayıt yaptırabilirsiniz. Daha sonra da diplomanızı alabilirsiniz kazandığınız üniversiteye teslim edebilirsiniz.
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Dersatatürk » 07 Kas 2016, 16:15

Dersatatürk yazdı:
t0rment0r yazdı:Üniversiteye kayıt hakkı kazandım. Kayıt tarihleri ise 15-19 arası ve ben daha mezun olamadım. 3.ek sınavda mezun olucam. Peki ben üniversiteye nasıl kayıt yaptırcam? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
Bende geçen yıl aynı durumda kalmıştım canınızı sıkmayın gerekli süreyi tanıyacaklar ve ardından geçici mezuniyet belgesi verecekler onunla kayıt yaptırabilirsiniz. Daha sonra da diplomanızı alabilirsiniz kazandığınız üniversiteye teslim edebilirsiniz.
Yanlış anlamışım yazınızı hocam şöyle düzelteyim Üniversiteye kayıt hakkını kazanmış olabilirsin dostum ama kayıt yaptırabilmen için mezun olman gerekiyor mezun olduktan sonra geçici mezuniyet belgesi ile kayıt yaptırabilirsin üniversiteye kayıt hakkı şudur üniversiteyi kazandınız YÖK ün size tanıdığı süre içersin'de mezun olursanız üniversiteye kayıt yaptırabilirsiniz. Bende size benzer bir durumda kalmıştım mezun olmuştum ama diplomamı alamamıştım geçici mezuniyet belgesinle kayıt yaptırmıştım.
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön