İlk sınavda sorumlu olunacak üniteler

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
newrox123

Re: İlk sınavda sorumlu olunacak üniteler

Mesaj gönderen newrox123 » 14 Kas 2016, 20:35

ÖNCELİKLE SELAMUN ALEYKÜM aga ben 2 sene kaldım 10. sınıfta şimdi ben 1. dönem 1. sınav için hem 3 hemde 4 e mi çalışmam gerek yoksa sadece 3.ye mi?

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Re: İlk sınavda sorumlu olunacak üniteler

Mesaj gönderen Dersatatürk » 15 Kas 2016, 02:25

newrox123 yazdı:ÖNCELİKLE SELAMUN ALEYKÜM aga ben 2 sene kaldım 10. sınıfta şimdi ben 1. dönem 1. sınav için hem 3 hemde 4 e mi çalışmam gerek yoksa sadece 3.ye mi?
Merhaba öncelikle genel üslubunuza dikkat etmenizi öneririm tanımadığınız biriyle '' aga , ağa '' gibi konuşulmaz. Şimdi konuya gelirsek seçtiğiniz dersin kitabında ki tüm ünitelere çalışmanız gerekiyor kitaplar buna göre basılıyor. Örnek ''Dil Anlatım 3'' dersini seçtiniz bu kitaptaki bütün ünitelerden sorumlusunuz. Bir de şöyle açıklayacağım Dil Anlatım 3 dersi 10 . sınıfın 1. döneminde ki tüm ünite ve konuları içermekte Dil Anlatım 4 ise 10. sınıfın 2. döneminde ki tüm ünite ve konuları içermektedir.
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön