Aöl mü Maöl mü

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
beyefendibey

Aöl mü Maöl mü

Mesaj gönderen beyefendibey » 04 Ara 2016, 04:23

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi geceler dilerim. Şuan aöldeyim ve 64 kredim var sizce bir daha ki dönem maöle geçmeli miyim ve aranızda bilişim okuyan var mı?

Kullanıcı avatarı
engintraceur
Asistan
İletişim:

Re: Aöl mü Maöl mü

Mesaj gönderen engintraceur » 06 Ara 2016, 19:34

Ben bilişim okuyorum 10 sınıftayım sınavlarım hepsi çok iyiydi normalde derslerim falan çok kötü birisiydim ama atölye de falanda artık derslerim çok iyi 16 yaşındayım kültür derslerim pek iyi olmasada atölye derslerim çok iyi
sana önerim eğer kültür derslerin kötüyse(matematik fizik vb, benzeri dersler) mesleki açık öğretim lisesine geç çünkü

120 Kredi derslerden / 120 DE Bölümden biriktirince kredini tamamlamış oluyorsun fakat mezun olmak için zorunlu dersleride geçmelisin

Maol de alan basit çok kolay sen geçemezsen bile uslu dursan hocalar geçiriyor zaten ama yinede birazda olsa gayret etmelisin geçirmeleri için

bu yüzden sana önerim kültür derslerin kötüyse maöl'e geç fakat

18 yaşından büyüksen ve kültür derslerin iyiyse aöl'e yeni başlamadıysan aölden devam et

fakat yaşın küçükse mesalla örneğin benim gibi 15-16 yaşlarındaysan maöl'e geç çünkü 18 yaşından küçükler senede 2 kez sınava giriyor ama büyükler 3 kez ben 16 yaşındayım kültür derslerinden senede 2 kez sınava giriyorum kültür derslerimde kötü mezun olmam hani 4 senemi kesin alir tahminen 1 senesinde 22 kredi biriktirdim derslerden şuan bölümden bütün dersleri geçtim ilk dönemin tüm kredileri gelicek yani :D

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön