2017 YGS şartları?

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
eunlyn

2017 YGS şartları?

Mesaj gönderen eunlyn » 11 Oca 2017, 15:27

Arkadaşlar bu senenin YGS kayıt şartları tam olarak neler?
87 kredi deniyor mesela bu doğru mu? Şöyle bişey var ben 86 krediye sahibim ve zorunlu ders sayım şuan 27.
Geçenlerde de 7. dönem sınavıma girdim, sonuçlar açıklanınca kredim 100 üzeri ve zorunlu ders sayım 20den aşağıda olacak. Ek sınavla beraber bu sene mezun olabiliyorum ama YGS'ye kayıt olma ihtimalim nedir bunu bilmiyorum. Herkesin dediği şey "YGS'ye kayıt yaptırabilirsin ama ek sınav olmazsa ve mezun olamazsan üniv. kaydı yaptıramazsın."

zekeriyakarahan
Doktor
İletişim:

Re: 2017 YGS şartları?

Mesaj gönderen zekeriyakarahan » 11 Oca 2017, 15:31

eunlyn yazdı:Arkadaşlar bu senenin YGS kayıt şartları tam olarak neler?
87 kredi deniyor mesela bu doğru mu? Şöyle bişey var ben 86 krediye sahibim ve zorunlu ders sayım şuan 27.
Geçenlerde de 7. dönem sınavıma girdim, sonuçlar açıklanınca kredim 100 üzeri ve zorunlu ders sayım 20den aşağıda olacak. Ek sınavla beraber bu sene mezun olabiliyorum ama YGS'ye kayıt olma ihtimalim nedir bunu bilmiyorum. Herkesin dediği şey "YGS'ye kayıt yaptırabilirsin ama ek sınav olmazsa ve mezun olamazsan üniv. kaydı yaptıramazsın."
Merhaba Arkadaşım Eğerki Şuan 86 krediye sahipsen ocakta girdiğin sınavın sonuçları büyük önem taşıyor eğerki tüm dersleri verebildiysen bu sınavda evet ygs ye girebilirsin ama vermediysen giremezsin bu sene umudunu kes.

Not: Bana Göre bu sene ygs ye giremezsin
Resim Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi "Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön