kayıt yenileme

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
yurnero
Acemi

kayıt yenileme

Mesaj gönderen yurnero » 27 Oca 2017, 23:18

arkadaşlar kayıt yenilemek için illa halk eğitime gitmek gerekiyor mu?

djivangasparyan
Acemi

Re: kayıt yenileme

Mesaj gönderen djivangasparyan » 27 Oca 2017, 23:22

Evet illa Halk Eğitim Merkezi'ne gitmeniz gerekmekte.

yurnero
Acemi

Mesaj gönderen yurnero » 27 Oca 2017, 23:33

teşekkürler cevap için

oğuz

Mesaj gönderen oğuz » 29 Oca 2017, 10:34

Halk egitimde ne yapcaz. .halk bankası veya ziraat bankasına para yatırıp ordan aldığımız bankotu okula götürüyoruz

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Mesaj gönderen foundreform » 30 Oca 2017, 22:54

oğuz yazdı:Halk egitimde ne yapcaz. .halk bankası veya ziraat bankasına para yatırıp ordan aldığımız bankotu okula götürüyoruz
Halk eğitime gitmek gerekiyor 5 tl yi verip kayıt yenileme işlemini yapıp öğrenci durumunuzu güncelleştirmek için.
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

megalanya
Acemi

Mesaj gönderen megalanya » 31 Oca 2017, 17:52

Öğrencilik durumu “Aktif ve Donuk” olan öğrencilerimizin kayıt yenileme işlemlerini
tamamlatmak için Halk Eğitimi Merkezi veya Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüklerine
Müracaat etmelerine gerek yoktur.
Otomatik kayıt yenileme işlemi için ilan edilen kayıt yenileme
tarihleri arasında her gün mesai bitiminden sonra Açık Öğretim Lisesi Bilgi Yönetim Sistemi
çalıştırılacaktır. Sistemin çalıştırıldığı saate kadar kayıt yenileme ücretini anlaşmalı bankalara yatıran
öğrencilerimizin öğrencilik durumları sistem üzerinden “Aktif” yapılarak kayıt yenileme işlemi
tamamlanacaktır. Kayıt yenileme işlemi tamamlanan öğrencilerimiz öğrenci numarası ve şifrelerini
kullanarak sisteme giriş yapıp, ilan edilen kayıt yenileme tarihleri arasında sınavına girecekleri
dersleri seçmeleri gerekmektedir.

Kaynak:

http://aol.meb.gov.tr/kitap_kilavuz/kay ... 1_onay.pdf

nepafter37
Acemi

Mesaj gönderen nepafter37 » 31 Oca 2017, 18:16

megalanya yazdı:Öğrencilik durumu “Aktif ve Donuk” olan öğrencilerimizin kayıt yenileme işlemlerini
tamamlatmak için Halk Eğitimi Merkezi veya Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüklerine
tarihleri arasında her gün mesai bitiminden sonra Açık Öğretim Lisesi Bilgi Yönetim Sistemi
çalıştırılacaktır. Sistemin çalıştırıldığı saate kadar kayıt yenileme ücretini anlaşmalı bankalara yatıran
öğrencilerimizin öğrencilik durumları sistem üzerinden “Aktif” yapılarak kayıt yenileme işlemi
tamamlanacaktır. Kayıt yenileme işlemi tamamlanan öğrencilerimiz öğrenci numarası ve şifrelerini
kullanarak sisteme giriş yapıp, ilan edilen kayıt yenileme tarihleri arasında sınavına girecekleri

Kaynak:

Bende gittim halk eğitime bu kalın yazdığın yazıyı gördüm hiç beklemedim geri döndüm.Umarım yarına açılır yoksa tekrar gitmek gerekçek boş yere.Şu an giriyorum ders seçmeye "durumunuz ders seçmek için uygun değildir" diyor.

nepafter37
Acemi

Mesaj gönderen nepafter37 » 01 Şub 2017, 10:27

nepafter37 yazdı:
megalanya yazdı:Öğrencilik durumu “Aktif ve Donuk” olan öğrencilerimizin kayıt yenileme işlemlerini

Kaynak:

Bende gittim halk eğitime bu kalın yazdığın yazıyı gördüm hiç beklemedim geri döndüm.Umarım yarına açılır yoksa tekrar gitmek gerekçek boş yere.Şu an giriyorum ders seçmeye "durumunuz ders seçmek için uygun değildir" diyor.
Hala aynı şeyi diyor düzelmemiş bu sistem zaten bir kere düzgün çalışsa kendimi kesicem.

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön