Sinav sonucları?

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
azimsart.
Asistan

Sinav sonucları?

Mesaj gönderen azimsart. » 15 Nis 2017, 09:10

Rabbime sonsuz şükürler olsun kredimi tamamlamişim :ders: lakin sinav sonucu ekrani yok hala sadece kredime eklenmiş. Birde mezun falan yazmasi gerekiyor mu biyerde krediyi tamamlayinca? Arkadaslar herkese basarılar diliyorum. Basariz olmus olanlarda üzülmesin bir dahaki sinava elbet telafi edersiniz. Allah büyük :)

"İnsan sahip olduklarının toplamı değil, fakat henüz gerçekleştiremediklerinin toplamıdır." - Jean Paul Sartre

Kullanıcı avatarı
azimsart.
Asistan

Re: Sinav sonucları?

Mesaj gönderen azimsart. » 15 Nis 2017, 09:21

Sinav sonucu ekranini da gördüm :) sadece bir dersi gecememisim oda 40ta kalmisim :) cok mutlu oldum ...
Odp nasil hesaplaniyor , ögrenebilecegim bir yer var mi?
"İnsan sahip olduklarının toplamı değil, fakat henüz gerçekleştiremediklerinin toplamıdır." - Jean Paul Sartre

Kullanıcı avatarı
burakmertkose
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen burakmertkose » 15 Nis 2017, 09:26

azimsart. yazdı:Rabbime sonsuz şükürler olsun kredimi tamamlamişim :ders: lakin sinav sonucu ekrani yok hala sadece kredime eklenmiş. Birde mezun falan yazmasi gerekiyor mu biyerde krediyi tamamlayinca? Arkadaslar herkese basarılar diliyorum. Basariz olmus olanlarda üzülmesin bir dahaki sinava elbet telafi edersiniz. Allah büyük :)
Hayırlı olsun :). Darısı bize :22:
Belki Bana Ulaşırsın!" ;]

Kullanıcı avatarı
azimsart.
Asistan

Mesaj gönderen azimsart. » 15 Nis 2017, 10:33

burakmertkose yazdı:
azimsart. yazdı:Rabbime sonsuz şükürler olsun kredimi tamamlamişim :ders: lakin sinav sonucu ekrani yok hala sadece kredime eklenmiş. Birde mezun falan yazmasi gerekiyor mu biyerde krediyi tamamlayinca? Arkadaslar herkese basarılar diliyorum. Basariz olmus olanlarda üzülmesin bir dahaki sinava elbet telafi edersiniz. Allah büyük :)
Dualarım sizinle :) :gul:

Kullanıcı avatarı
burakmertkose
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen burakmertkose » 15 Nis 2017, 11:40

azimsart. yazdı:
burakmertkose yazdı:
Dualarım sizinle :) :gul:
Allah razı olsun. Teşekkürler :-) .

arthurdayne45
Asistan

Mesaj gönderen arthurdayne45 » 15 Nis 2017, 15:52

Odp işi çok basit notları dersin kredisi ile çarpıp topla ve toplam krediye böl
İnsan gerçekleri sadece kalbiyle görebilir. En temel şeyi gözler göremez.

Kullanıcı avatarı
azimsart.
Asistan

Mesaj gönderen azimsart. » 15 Nis 2017, 18:06

arthurdayne45 yazdı:Odp işi çok basit notları dersin kredisi ile çarpıp topla ve toplam krediye böl
Peki diplomamı nasil alacagim biliyor musunuz? Bir yere başvurmam gerekiyor mu? Ne kadar zaman sonra elime geçer ?

arthurdayne45
Asistan

Mesaj gönderen arthurdayne45 » 15 Nis 2017, 19:45

azimsart. yazdı:
arthurdayne45 yazdı:Odp işi çok basit notları dersin kredisi ile çarpıp topla ve toplam krediye böl
Peki diplomamı nasil alacagim biliyor musunuz? Bir yere başvurmam gerekiyor mu? Ne kadar zaman sonra elime geçer ?
Bilgim yok ama toplu basıldıklarını biliyorum yani herkesin aynı anda veriliyor.Diploma için başvuru yapman gerektiğini zannetmiyorum mezun görünüyorsan sana yakın halk eğitim merkezine gönderirler bence yinede halk eğitime danışmanda fayda var bu konuyu.
İnsan gerçekleri sadece kalbiyle görebilir. En temel şeyi gözler göremez.

Kullanıcı avatarı
azimsart.
Asistan

Mesaj gönderen azimsart. » 15 Nis 2017, 19:51

arthurdayne45 yazdı:
azimsart. yazdı:
Bilgim yok ama toplu basıldıklarını biliyorum yani herkesin aynı anda veriliyor.Diploma için başvuru yapman gerektiğini zannetmiyorum mezun görünüyorsan sana yakın halk eğitim merkezine gönderirler bence yinede halk eğitime danışmanda fayda var bu konuyu.
tesekkürler :)

Kullanıcı avatarı
burakmertkose
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen burakmertkose » 15 Nis 2017, 20:28

azimsart. yazdı:
Belli aralıklarla Basım yapıp halk eğitin merkezlerine yolluyorlar. aol.meb.gov.tr adresinde duyurular oluyor. En son Ocak ve Şubat ayları arasında diploma basımı yapılmıştı.

Kullanıcı avatarı
azimsart.
Asistan

Mesaj gönderen azimsart. » 19 Nis 2017, 15:15

burakmertkose yazdı:
azimsart. yazdı:
Belli aralıklarla Basım yapıp halk eğitin merkezlerine yolluyorlar. aol.meb.gov.tr adresinde duyurular oluyor. En son Ocak ve Şubat ayları arasında diploma basımı yapılmıştı.
Tesekkürler :)

Kullanıcı avatarı
burakmertkose
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen burakmertkose » 19 Nis 2017, 20:30

azimsart. yazdı:
burakmertkose yazdı:
azimsart. yazdı: Peki diplomamı nasil alacagim biliyor musunuz? Bir yere başvurmam gerekiyor mu? Ne kadar zaman sonra elime geçer ?
Tesekkürler :)
:) Ne demek

Kullanıcı avatarı
Albertcamus

Mesaj gönderen Albertcamus » 20 Nis 2017, 02:34

Uzun bir süre bazi problemlerden dolayi sınavlara girememiştim . 9 . dönemim ve 18 ve 19 mart sınavlarından önce 128 kredim vardi.
Mart sinavlarinda 17 puan gibi birşey bekliyordum . Zira fizik , kimya ve cografya konusunda pek beklentim yoktu .

İngilizcem cok iyi oldugu icin ingilizce 4 ve 5 den 80 ve 90 almışım . Türk edebiyatı 5 ' den daha yüksek bekliyordum 45 , dil ve anlatım dan muaf olmama ragmen kredi yükseltmek icin 4-5-6 derslerine girip kredilerimi aldım. Asıl süpriz kimya 4 ' den 70 almam oldu .

Ek olarak

cografya 4 : 55
biyoloji 4 : 45
fizik 3 : 55
almişim.

bunlar benim icin süpriz oldu . Velhasil kelam 17 kredi beklerken 26 kredi alıp krediyi 154 ' e getirdim . Şimdi sormak istedigim
Temmuz 1 ' deki sınavlarda 4 kredi daha alıp 157 'i geçersem ek sınava girebiliyor muyum ? :cay:

Kullanıcı avatarı
burakmertkose
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen burakmertkose » 20 Nis 2017, 10:27

Albertcamus yazdı:Uzun bir süre bazi problemlerden dolayi sınavlara girememiştim . 9 . dönemim ve 18 ve 19 mart sınavlarından önce 128 kredim vardi.
Mart sinavlarinda 17 puan gibi birşey bekliyordum . Zira fizik , kimya ve cografya konusunda pek beklentim yoktu .

İngilizcem cok iyi oldugu icin ingilizce 4 ve 5 den 80 ve 90 almışım . Türk edebiyatı 5 ' den daha yüksek bekliyordum 45 , dil ve anlatım dan muaf olmama ragmen kredi yükseltmek icin 4-5-6 derslerine girip kredilerimi aldım. Asıl süpriz kimya 4 ' den 70 almam oldu .

Ek olarak

cografya 4 : 55
biyoloji 4 : 45
fizik 3 : 55
almişim.

bunlar benim icin süpriz oldu . Velhasil kelam 17 kredi beklerken 26 kredi alıp krediyi 154 ' e getirdim . Şimdi sormak istedigim
Temmuz 1 ' deki sınavlarda 4 kredi daha alıp 157 'i geçersem ek sınava girebiliyor muyum ? :cay:
Ek sınav şartları belli olmadı ki daha hocam. Fakat 157 ile girme şansın düşük gibi. 170-180 gibi bişey yaparsan garanti girersin.

Kullanıcı avatarı
Albertcamus

Mesaj gönderen Albertcamus » 20 Nis 2017, 13:57

Gectigimiz hafta ek sinav ile ilgili şöyle bir bilgiye ulastim

24 Temmuz 2016 Tarihinde Ek Sınav Yapılacaktır.
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ EK SINAVI İLE İLGİLİ AÇIKLAMALAR
Ek sınava, Açık Öğretim Lisesi ve Yurtdışı Programları öğrencilerinden;
1) Toplam dönemi 8, toplam kredisi 157 ve üzeri olan öğrencilerden, öğrencilik durumu; aktif, donuk ve silik olan bütün öğrencilerimiz başvurabileceklerdir.

Gectigimiz yilin haberi olsada her sene kriterlerin degisegini sanmiyorum. Baktigimizda hem dönem hem de kredi sayim bu tabloya göre tutuyor. Konu hakkında kesin bilgisi olan arkadaşlarin yorumlarini merak ediyorum. İyi calismalar herkese :01:

“Sınavlar” sayfasına dön