İş Takviminde Değişiklik ?

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
nvidia34

İş Takviminde Değişiklik ?

Mesaj gönderen nvidia34 » 24 Nis 2017, 03:15

Merhabalar, geçmiş AÖL iş takvimlerini incelediğimde bütün temmuz 3.dönem sınavları haziran olarak güncellenmiş. Bu sene de aynısının olma olasılığı nedir sizce ?

edit: saçmalamışım yeri gelmiş ağustos'ta bile olmuş. Adamlar bildiğin yatıyor arkadaş. Ygs'den bir hafta sonra sınav yaparlar. Lys biter ay geçiyor sınav yapmıyor nasıl sistem bu ya..

Kullanıcı avatarı
burakmertkose
Yardımcı Uzman

Re: İş Takviminde Değişiklik ?

Mesaj gönderen burakmertkose » 24 Nis 2017, 12:33

nvidia34 yazdı:Merhabalar, geçmiş AÖL iş takvimlerini incelediğimde bütün temmuz 3.dönem sınavları haziran olarak güncellenmiş. Bu sene de aynısının olma olasılığı nedir sizce ?

edit: saçmalamışım yeri gelmiş ağustos'ta bile olmuş. Adamlar bildiğin yatıyor arkadaş. Ygs'den bir hafta sonra sınav yaparlar. Lys biter ay geçiyor sınav yapmıyor nasıl sistem bu ya..
Vardır bir bildikleri. Yattıklarını zannetmiyorum. Ön yargılı davranmamak lazım. :cay:
Belki Bana Ulaşırsın!" ;]

nvidia3434

Mesaj gönderen nvidia3434 » 02 May 2017, 17:26

Yapma hocam Ygs 2,5 milyon öğrencinin sınav sonuçlarını 16-20 gün süreyle açıklayabiliyorsa AÖL kim ki 30 günden aşağıya açıklamasın. Bildiğin totoyu sağlama alıp yatmaktır bu

arthurdayne45
Asistan

Mesaj gönderen arthurdayne45 » 02 May 2017, 17:57

Bu sene geçen seneki gibi 11-12 haziran yapıcaklarını sanmam çünkü geçen sene kayıt yenilemeler 26 nisan-5 mayıs görünüyor o kadar erken tarihe almazlar diye düşünüyorum.Ama daha ileri bir tarihe ertelenebilir mi bilmiyorum.
İnsan gerçekleri sadece kalbiyle görebilir. En temel şeyi gözler göremez.

Kullanıcı avatarı
burakmertkose
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen burakmertkose » 02 May 2017, 20:30

nvidia3434 yazdı:Yapma hocam Ygs 2,5 milyon öğrencinin sınav sonuçlarını 16-20 gün süreyle açıklayabiliyorsa AÖL kim ki 30 günden aşağıya açıklamasın. Bildiğin totoyu sağlama alıp yatmaktır bu
Dostum ikisini karıştırıyorsunuz bence. Aöl dediğiniz sadece sınav sonuçlarını inceleyen bi yer değil. Yürtdışı Programları var. Örgün eğitim sistemi var. Ygs kadar basit değil. Optik tarayıcıda okut bitsin gitsin değil yani. Yurtdışı programlar sınavı yapılana kadar. Türkiye' deki sınavın üstünden en az iki hafta geçmiş oluyor. Aynı anda okuduklarını düşünürsen gayet normal.
Belki Bana Ulaşırsın!" ;]

“Sınavlar” sayfasına dön