EN ERKEN MEZUN NASIL OLURUM?

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
fatiunl

EN ERKEN MEZUN NASIL OLURUM?

Mesaj gönderen fatiunl » 19 Haz 2017, 08:57

Öncelikle iyi forumlar belki daha önce konuşuldu bilmiyorum ama bundan 1 sene öncesinde örgün eğitimde 9. Sınıfı bitirmemin ardından okulu bıraktım ve 9ve10. Sınıflarda birer kere kaldım açıköğreytimden lise bitirip ygsden polislik hayalim var inşallah en erken 2.5 sene diyorlar fakat ben 2 dönem derslerimi verdim yani lise 2den başlıyacağım tahmini en erken ne kadar sürede bitiririm Bir sorum daha olucak açıköğretimde aldığınız derslerin ygsde faydasını gördünüz mü yoksa açıkliseyi okurken ygsye hazırlanmak amaçlı özel ders almalı mıyım çünkü pmyo 270ve300+ puan gereksinimi duyuyor, kendime güvenim yüksek 9, sınıfın iki dönemindende 45 gün okula gitmediğim halde 70 ortalama tutturdum sizce kendime güvenip sadece aöl bilgimle mi yoksa ekstra derslerle mi ygsye girmeliyim. Şimdiden teşekkürler

zekeriyakarahan
Doktor
İletişim:

Re: EN ERKEN MEZUN NASIL OLURUM?

Mesaj gönderen zekeriyakarahan » 19 Haz 2017, 11:47

fatiunl yazdı:Öncelikle iyi forumlar belki daha önce konuşuldu bilmiyorum ama bundan 1 sene öncesinde örgün eğitimde 9. Sınıfı bitirmemin ardından okulu bıraktım ve 9ve10. Sınıflarda birer kere kaldım açıköğreytimden lise bitirip ygsden polislik hayalim var inşallah en erken 2.5 sene diyorlar fakat ben 2 dönem derslerimi verdim yani lise 2den başlıyacağım tahmini en erken ne kadar sürede bitiririm Bir sorum daha olucak açıköğretimde aldığınız derslerin ygsde faydasını gördünüz mü yoksa açıkliseyi okurken ygsye hazırlanmak amaçlı özel ders almalı mıyım çünkü pmyo 270ve300+ puan gereksinimi duyuyor, kendime güvenim yüksek 9, sınıfın iki dönemindende 45 gün okula gitmediğim halde 70 ortalama tutturdum sizce kendime güvenip sadece aöl bilgimle mi yoksa ekstra derslerle mi ygsye girmeliyim. Şimdiden teşekkürler

Dostum Devamsızlık ve geçtiğin dersleri kenara at..

Öncelikle Sen AÖL e mi yoksa MAÖL e mi gidiceksin onun cevabını ver .

Eğer Ki AÖL ise burada sınıf sistemi bulunmaz kredi sistemi vardır ortak yani zorunlu derslerini verdiğinde hala kredi açıgın varsa ki olacaktır, bu açıgı seçmeli dersler ile kapatıyorsun yani 192 krediye ulaştıgın gün saniye ve dakika mezun olmaya hak kazanıyorsun.

+ bir not şuan ki kurallara göre böyle ama 2 senede çok şey değişebilir ne olacagı bilinmez.

Not: Hayatın yolunda gidiyorsa işinin yolunda gitmesi gerekmez…
Resim Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi "Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."

afddf
Acemi

Mesaj gönderen afddf » 19 Haz 2017, 16:53

zekeriyakarahan yazdı:
fatiunl yazdı:Öncelikle iyi forumlar belki daha önce konuşuldu bilmiyorum ama bundan 1 sene öncesinde örgün eğitimde 9. Sınıfı bitirmemin ardından okulu bıraktım ve 9ve10. Sınıflarda birer kere kaldım açıköğreytimden lise bitirip ygsden polislik hayalim var inşallah en erken 2.5 sene diyorlar fakat ben 2 dönem derslerimi verdim yani lise 2den başlıyacağım tahmini en erken ne kadar sürede bitiririm Bir sorum daha olucak açıköğretimde aldığınız derslerin ygsde faydasını gördünüz mü yoksa açıkliseyi okurken ygsye hazırlanmak amaçlı özel ders almalı mıyım çünkü pmyo 270ve300+ puan gereksinimi duyuyor, kendime güvenim yüksek 9, sınıfın iki dönemindende 45 gün okula gitmediğim halde 70 ortalama tutturdum sizce kendime güvenip sadece aöl bilgimle mi yoksa ekstra derslerle mi ygsye girmeliyim. Şimdiden teşekkürler

Eğer Ki AÖL ise burada sınıf sistemi bulunmaz kredi sistemi vardır ortak yani zorunlu derslerini verdiğinde hala kredi açıgın varsa ki olacaktır, bu açıgı seçmeli dersler ile kapatıyorsun yani 192 krediye ulaştıgın gün saniye ve dakika mezun olmaya hak kazanıyorsun.

+ bir not şuan ki kurallara göre böyle ama 2 senede çok şey değişebilir ne olacagı bilinmez.

Zekeriya Kardeşim Sanat tarihleri dersini nasıl verebilirim. ??

zekeriyakarahan
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen zekeriyakarahan » 19 Haz 2017, 19:33

afddf yazdı:
zekeriyakarahan yazdı:

Zekeriya Kardeşim Sanat tarihleri dersini nasıl verebilirim. ??
Sanat Tarihi Dersi Biraz Sıkıntılı Çünki Sanat Tarihi Soruları Genelde Kesin Bilgi Gerektiren Cevaplardır Yoruma İhtiyac Duymaz.

Dersi Kesin Geçmek Zorundayım Diyorsan Verilen Kitaba Calısman Gerekir :D

Selametle Kal :D

afddf
Acemi

Mesaj gönderen afddf » 22 Haz 2017, 18:52

Kardeşim Sınava 8 gün kaldı ben testlerde 20 soruda 10-11-12 doğru çıkartıyorum ama tatmin etmiyor beni Ne yapmam lazım ?????

zekeriyakarahan
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen zekeriyakarahan » 22 Haz 2017, 20:38

afddf yazdı:Kardeşim Sınava 8 gün kaldı ben testlerde 20 soruda 10-11-12 doğru çıkartıyorum ama tatmin etmiyor beni Ne yapmam lazım ?????
Merhaba Hocam Valla kişiden kişiye değişir ama daha önce çıkmış soruların çözümlerine çalış daha iyi sonuçlar almaya başlıcagına inanıyorum.

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön