SINAVA GİREMEDİM :(

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
ie722012
Yardımcı Asistan
İletişim:

SINAVA GİREMEDİM :(

Mesaj gönderen ie722012 » 02 Tem 2017, 14:55

DÜN SABAHKİ SINAVA GİREMEDİM AMA DÜN ÖĞLENİNKİNE GİRDİM VE BUGÜNKİNEDE GİRDİM AMA BUGÜN GİRDİĞİM 8 TANE DERS VARDI DÜNDE VARDI SİZCE KAÇ KREDİ ALABİLİRİM ? VE DÜN SABAHKİ KAÇIRDIĞIM SINAVA GİRME İHTİMALİM VARMIDIR?

MESLEKİ AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
TOPLAM KREDİ : 138 / MEZUN DEĞİL
MEZUNİYET TARİHİ : 2 SENEM VAR DAHA
------

DARBETURK ESKİLER TANIR DABBE CYBERWARRIOR TURKHACKTEAM

bakansiz
Doktor

Re: SINAVA GİREMEDİM :(

Mesaj gönderen bakansiz » 02 Tem 2017, 15:07

Ben de bu sabah yetişemedim. 1 dersim vardı geçsem de kalsam da bitiyordu Ek sınava kaldım şu an kafamı duvarlara vurasım geliyor.

Hayaller Hayatlar
Çırak

Mesaj gönderen Hayaller Hayatlar » 02 Tem 2017, 15:18

bakansiz yazdı:Ben de bu sabah yetişemedim. 1 dersim vardı geçsem de kalsam da bitiyordu Ek sınava kaldım şu an kafamı duvarlara vurasım geliyor.
Cevap anahtarları açıklandı mı? Birazdan kitapçığımı almaya gidiyorum ben de.. Bakalım..
where i belong, till I feel your warmth.

Kullanıcı avatarı
sizofren
Doktor

Mesaj gönderen sizofren » 02 Tem 2017, 16:46

Hayaller Hayatlar yazdı:
bakansiz yazdı:Ben de bu sabah yetişemedim. 1 dersim vardı geçsem de kalsam da bitiyordu Ek sınava kaldım şu an kafamı duvarlara vurasım geliyor.
Cevap anahtarları açıklandı mı? Birazdan kitapçığımı almaya gidiyorum ben de.. Bakalım..
Tüm okullar da veriliyor mu kitapcıklar kardeşim
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA

Resim
En Yüce Unvandan da Yüce ''Türklük''

Kullanıcı avatarı
sizofren
Doktor

Mesaj gönderen sizofren » 02 Tem 2017, 16:51

ie722012 yazdı:DÜN SABAHKİ SINAVA GİREMEDİM AMA DÜN ÖĞLENİNKİNE GİRDİM VE BUGÜNKİNEDE GİRDİM AMA BUGÜN GİRDİĞİM 8 TANE DERS VARDI DÜNDE VARDI SİZCE KAÇ KREDİ ALABİLİRİM ? VE DÜN SABAHKİ KAÇIRDIĞIM SINAVA GİRME İHTİMALİM VARMIDIR?
Kardeşim girdiğin derslerden 45 ve üzeri not alırsan geçersin ve onların kredisini alırsın girmediğin dersler. Girmedi olarak yansır ve eğer daha önce girip de kaldığın dersler ise muaf olur veya iki şansın kalır. Sıkıntı yapma seninle aynı durumdayım bende giremedim bu gün sınava
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA

Resim
En Yüce Unvandan da Yüce ''Türklük''

Hayaller Hayatlar
Çırak

Mesaj gönderen Hayaller Hayatlar » 02 Tem 2017, 18:55

sizofren yazdı:
Hayaller Hayatlar yazdı:
Tüm okullar da veriliyor mu kitapcıklar kardeşim
Evet veriliyor, hatta daha önce girdiğim bi sınavda kapının önüne yığmışlardı 1 saatte bulmuştum kendi kitapçıklarımı.. Ama bu sefer sınavım erken bittiği için eve gittim ve 2 gibi okula gittiğimde okul tamamen kapalıydı, alamadım.
where i belong, till I feel your warmth.

Kullanıcı avatarı
ie722012
Yardımcı Asistan
İletişim:

Mesaj gönderen ie722012 » 02 Tem 2017, 20:53

sizofren yazdı:
ie722012 yazdı:DÜN SABAHKİ SINAVA GİREMEDİM AMA DÜN ÖĞLENİNKİNE GİRDİM VE BUGÜNKİNEDE GİRDİM AMA BUGÜN GİRDİĞİM 8 TANE DERS VARDI DÜNDE VARDI SİZCE KAÇ KREDİ ALABİLİRİM ? VE DÜN SABAHKİ KAÇIRDIĞIM SINAVA GİRME İHTİMALİM VARMIDIR?
Kardeşim girdiğin derslerden 45 ve üzeri not alırsan geçersin ve onların kredisini alırsın girmediğin dersler. Girmedi olarak yansır ve eğer daha önce girip de kaldığın dersler ise muaf olur veya iki şansın kalır. Sıkıntı yapma seninle aynı durumdayım bende giremedim bu gün sınava
bakacaz inşALLAH geçecem sağol kardeşim.
MESLEKİ AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
TOPLAM KREDİ : 138 / MEZUN DEĞİL
MEZUNİYET TARİHİ : 2 SENEM VAR DAHA
------

DARBETURK ESKİLER TANIR DABBE CYBERWARRIOR TURKHACKTEAM

“Sınavlar” sayfasına dön