5kredim kaldı ek sınav olmazsa ocak ayını bekleyip martta sınava girebilirmiyim ?

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
alcatraz07

5kredim kaldı ek sınav olmazsa ocak ayını bekleyip martta sınava girebilirmiyim ?

Mesaj gönderen alcatraz07 » 16 Ağu 2017, 13:09

şuan acık liseyi bitirmeme 5kredi kaldı egerki ek sınav olmazsa ocak ayını bekliyecegim ocak ayında mezun olup direk martta üniversite sınavına girebilirmiyim ? ek sınav olmazsa beklemeden direk dershane yazılayımmı ?

Jezxy
Onursal Üye

Re: 5kredim kaldı ek sınav olmazsa ocak ayını bekleyip martta sınava girebilirmiyim ?

Mesaj gönderen Jezxy » 16 Ağu 2017, 15:07

alcatraz07 yazdı:şuan acık liseyi bitirmeme 5kredi kaldı egerki ek sınav olmazsa ocak ayını bekliyecegim ocak ayında mezun olup direk martta üniversite sınavına girebilirmiyim ? ek sınav olmazsa beklemeden direk dershane yazılayımmı ?
Hocam Önce 5 Kredin Kalmış Hiç Beklemeden YGS / LYS Çalışmaya Bak Gelecek Sene Bu Zamana Kadar Mutlaka Mezun Olursun.Temelin Var İse Dershane Çok Gereksiz ve Masraflı Olabilir. Ama Temel Yok İse Dershane Bir Nebze İyi Gelir Garanti Etmeyim Mutlak Şu Kadar Net Şu Konuda İyi Olursun Diye. Ama İnternette İnanılmaz Bedava Arşiv Ve Videolar Var + Kitap , Soru Bankaları Alıp Evdede Üstesinden Gelebilirsiniz. Kazanmak Ve Okumak İstediğiniz Yer Bölüm Hangi Puan Türü İstiyorsa Ona Göre Çalışma Programı İle Neden Olmasın.

bakansiz
Doktor

Re: 5kredim kaldı ek sınav olmazsa ocak ayını bekleyip martta sınava girebilirmiyim ?

Mesaj gönderen bakansiz » 16 Ağu 2017, 18:41

Ek sınav olacak içini ferah tut. Eylül gibi de yapılabilir. Normalde liselerin alttan kalan ders sınavı Eylül'de olur.

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön